To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Pani Senator w mundurku    -   13/10/2007
W czwartkowe przedpołudnie w Gimnazjum nr 4 w Tarnowie odbyła się debata na temat mundurków szkolnych. Jedną z uczestniczek dyskusji była Senator RP Urszula Gacek, starająca się POnownie o miejsce w wyższej izbie parlamentu. Pani Senator specjalnie na tę okazję odkurzyła i ubrała swój własny mundurek z czasów szkolnych. Przypomnijmy, Urszula Gacek urodziła się w polskiej rodzinie na emigracji w Anglii i tam dorastała.

Posłuchaj rozmowy z Urszulą Gacek na ten temat :

Ogloszenie
>

Biorąc pod uwagę, że mundurek Pani Senator nosiła ** lat temu prezentowała się w nim i on na niej znakomicie, jakby uszyty został (na miarę !) zaledwie wczoraj. Była to zresztą wizualna manifestacja stosunku Pani Senator do pomysłu jednakowego odziewania polskich uczniów. - Gdyby chodziło o takie mundurki, jak ten mój sprzed lat - estetyczny, trwały, z uwypuklonym emblematem szkoły, byłabym jak najbardziej za ! - mówi Urszula Gacek. - Niestety praktyka realizacji pomysłu rządowego w naszym kraju jest inna - dodaje Pani Senator i trudno się z nią nie zgodzić. W niektórych polskich szkołach sprowadzono ten pomysł do absurdu, pozwalając wprowadzić dla uczniów stroje, których nikt przy zdrowych zmysłach mundurkami nazwać nie może. Odczuwanie dumy z noszenia jakiejś dziwnej kamizelki czy dżinsowego fartucha przypominającego raczej ferszalunek nie jest możliwe. W ten sposób pomysł jednolitego ubioru w szkole ośmieszono i skompromitowano w wielu placówkach edukacyjnych a ofiarami takich tekstylnych eksperymentów - zafundowanych im często przez samych rodziców, którzy wybierali stroje - są przecież dzieci. (pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 13)Dodaj komentarz
(15-10-2007) ciekawe :
ciekawe kto w tarnowie wymyślił taki wzór jaki noszą nasze dzieci

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) monster :
kiedy ta pani nauczy sie , że nie nosi sie jasnych rajstop do ciemnej kiecki! czy ona nie ma żadnego doradcy , takiego normalnego człowiek, ktory by jej to powiedział! Generalnie nigdy sie nie czepaim takicj rzeczy ale u niej to nagminne i gryzie w oczy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) Anonim :- 
naprawdę straszne ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) do ciekawe :
szkoły same podejmują decyzje, a najczęściej robią to rady rodziców...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) apolityczny :j 
Mysle ze w sprawie rajstop i doradcy mogli bysmy dywagowac, lecz co do tego czym zajmuje sie Pani Senator i w jaki sposob to robi juz nie. Po prostu jest w tym perfekcyjna...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) obserwator :
Pani Senator jest najlepszym parlamentarzystą z Tarnowa. Fachowiec w swojej dziedzinie. Szkoda tylko ż e wiedzą o tym w Europie, a polscy koledzy nie lubia lepszych od siebie i próbują szkodzić. Co do rajstop tylko daltonista nie widzi, że są ok. Popielate do popielatej spódnicy.Reszta to tylko światło. Sukcesu Pani Senator! Liczymy na Panią!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) Wyborca :
W poprzedniej kadencji głosowałem na Panią Gacek nie byłem przekonany czy słusznie , teraz wiem że moi znajomi mieli rację gdy mnie przekonywali , że to nie będzie głos stracony. teraz też na Panią Gacek zagłosuję , bo wiem ,że warto, jest to osoba kompetentna dbająca o sprawy naszego regionu , warto dać jej ponownie szanse aby mogła do końca zrealizowac swój program a na pewno bedzie to z korzyścią dla Tarnowa. Pani Urszulo POWODZENIA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) demo :
zgadzam się z moim przedmówcą jest to osoba bardzo pracowita, bodaj najbardziej aktywny senator RP w minionej kadencji, zawsze chętna do wysłuchania obywatela, uprawiająca politykę z klasą , czego nie można powiedzieć o posłach z tarnowa choćby o " pseudo " posłance Augustyn Urszuli. Pani Urszulo proszę się uczyć polityki od Pani Senator.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) elektroda :
No, piękna, prawie jak Doda !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) pisek :
Konkretnie co zrobiła szanowna Pani Senator. ano nic.m Jest leniwa jak diabli. Zawiodłem się na niej bardzo. pani senator polubiła wyjazdy zagraniczne europa, Anglia, Genewa itd problem w tym , że Tarnów i region nic z tego nie . tej pani poprostu wśród nas nie ma . Wożenie swojego tyłka po Europie tylko tyle. Na wycieczki może sobie pojeździć tylko nie wiem czy akurat za pieniądze podatników. A poza tym to Pani Senator powinna wyjaśnić do końca jak to jest z tym Oxfordem bo się juz pogubiłem. ...Jest ten Oxford czy tylko szkoła średnia. Nie wiem różne ployki chodzą. czs chyba pokazać papiery jakieś.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) apolityczny :
No cóż po Europie jeździć zawsze można! Ale już posługiwać się płynnie angielskim i kompetentnie reprezentować Polskę...z tym większość parlamentarzystów ma problem. Zresztą polecam posłuchanie wypowiedzi pani Szczypińskiej na pytanie w języku angielskim od dziennikarza CNBC (żenada). Co do Oxfordu...z plotek wiem, że dyplom MA wisi na ścianie w biurze pani Senator. Pytanie tylko, czy "pisek" wiec co to jest MA?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) ja :
TYLKO LPR

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-10-2007) oddys :
Pani Gacek Urszula ma głosy mojej rodziny. Dość mam cwaniaków z Krakowa, którzy się wożą na głupocie ludzi i pojawiają się w naszym mieście wtedy jak są wybory. Spadochronom mówimy zdecydowane NIE. Na Panią Urszulę nie głosowałem poprzednio, ale teraz okazała sie najlepszym naszym PARLAMENTARZYSTĄ z Tarnowa. Brawo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl