To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Patrzę, widzę i czuję...   -   17/10/2007
W TCK, 19 października o 19:30 będzie można zobaczyć odwołaną w lipcu wystawę młodej adeptki fotografii Adriany Szuleckiej z Pleśnej. W wystawie tej zdumiewają dwie rzeczy – po pierwsze: jest to ogromna umiejętność patrzenia i wrażliwość, było nie było gimnazjalistki; czy będzie to swoista „pocztówka z podróży”, pejzaż ujmujący w kadrze piękno Pleśnej, czy też martwa natura – oparcie krzesła, fragment zegara – mamy wrażenie obcowania z fotografią dojrzałą, profesjonalną, czasem ocierającą się o iście „design-owską” kreację. Po drugie – wystawa ta prezentowana będzie na zapowiadanym już przez nas koncercie jazzowym Eastcom & Stewlocks...

Ogloszenie

Dziwi także fakt, że Adrianna po raz pierwszy po aparat sięgnęła zaledwie dwa lata temu, choć jak sama przyznaje, fotografia fascynowała ją od dawna. –Od tamtego czasu postrzegam świat zupełnie inaczej – mówi. –Teraz, kiedy skończyłam gimnazjum mam więcej czasu aby poświęcić się swojej pasji, ale nie tylko tej. Od zawsze rysuję, podróżuję i nałogowo słucham muzyki. Sądząc po klasie prezentowanych zdjęć, Z pewnością o młodziutkiej artystce przyjdzie nam jeszcze nie raz usłyszeć...
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(18-10-2007) Chaos :
Tarnów to w tym tygodniu prawdziwy TYGIEL KULTURY, wystarczy spojrzeć na wysyp imprez w piątek. Nie bardzo wiadomo gdzie sie udać, imprezy dosłownie co pół godziny. Bardzo dobrze, że się coś dzieje i to na bardzo wysokim poziomie ale, co już jest bolaczka od wielu lat brakuje tak zwanej koordynacji. Może zobligować organizatorów do comiesiecznych krótkich spotkań w trakcie których nastapi sensowna koordynacja koncertów, spektaki, wernisaży itp. A tak na przykład 19 października mamy: 18.00 - TCK, 18, 30 - BWA, 19.30 - znów TCK a o 20.00 - imprezy w Teatrze, chaos, Panowie i Panie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl