To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pomoc wyborcom niepełnosprawnym   -   17/10/2007
Urząd Miasta Tarnowa pomoże osobom niepełnosprawnym wziąć udział w wyborach w dniu 21 października. Do ich dyspozycji będzie w godzinach od 8. do 20. samochód przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, który bezpłatnie dowiezie do wskazanego lokalu wyborczego.

Ogloszenie

Telefonując pod numer telefonu komórkowego 605-483-283 osoby niepełnosprawne chcące uczestniczyć w wyborach w dniu 21 października uzyskają bezpłatną pomoc w dowozie do lokalu wyborczego. Do ich dyspozycji Urząd Miasta Tarnowa przekazał na ten dzień samochód dostosowany do przewozu osób niepełnosprawnych. Samochód będzie dostępny w dniu wyborów od 8.00 do 20.00.
Osoby, które pobrały w Urzędzie Miasta Tarnowa zaświadczenia o uprawnieniu do głosowania poza wyznaczonym lokalem wyborczym, przypisanym z tytułu miejsca zamieszkania, mogą udać się do lokali w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pozostali wyborcy niepełnosprawni mogą oddać głos w „swoich” lokalach wyborczych, zwracając się o pomoc do przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej.

Lista lokali w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych (OKW Niepełnosprawni – Wybory Sejm i Senat RP – 21.10.2007): OKW nr 1 – BWA – Galeria Miejska w Tarnowie, Rynek 4 – Pasaż Tertila, OKW nr 5 – SP nr 3, ul. Kopernika 10, OKW nr 21 – SOSW ul. Romanowicza 9, OKW nr 31 i 32 – Przedszkole Publiczne nr 18, ul. Westerplatte 10, OKW nr 47 – Hala Sportowo Widowiskowa Pałacu Młodzieży, ul. Gumniska 28; OKW nr 57 – Mościckie Centrum Kultury, ul. Traugutta 1, OKW nr 61 i 62 – SP nr 14, ul. Krzyska 118, OKW nr 65 – Przedszkole Publiczne nr 8, ul. Olszynowa 10.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl