To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Przedwyborcza debata w Ratuszu    -   18/10/2007
We wtorek kandydatów do parlamentu, reprezentantów wszystkich komitetów wyborczych startujących w tarnowskim okręgu zaprosił do tarnowskiego Ratusza Prezydent Miasta. Na tę "prezydencką" debatę nie przybył nikt z Polskiej Partii Pracy. Samoobrona i LPR desygnowały po jednym przedstawicielu (odpowiednio: Jerzy Zawisza i Wojciech Bosak), pozostałe partie wysłały ich aż dwóch. PiS reprezentowali Michał Wojtkiewicz i Józef Rojek, PSL - Wiesław Woda i Andrzej Sztorc, LiD - Brygida Kuźniak i Krzysztof Janik a PO - obok posłanki Urszuli Augustyn - jedyny w tym gronie kandydat do fotela senatorskiego - Bernard Karasiewicz.

Posłuchaj , jak debatę kandydatów, tuż po jej zakończeniu, oceniał Prezydent Ryszard Ścigała, :

Ogloszenie

Na początku, jak się potem okazało dwugodzinnej debaty kandydaci odpowiadali na losowane przez nich pytania, sprawdzające wiedzę o Tarnowie. Następnie prowadzący debatę Dorota Kunc (Radio ESKA) i Piotr Filip (rzecznik magistratu) przeszli do pytań problemowych. Kandydaci oceniali m.in. sytuację związaną z przerwaną prywatyzacją Zakładów Azotowych, pytani byli o stosunek do regulacji prawnych ws. sklepów wielkopowierzchniowych, o sposoby finansowania samorządów lokalnych i opinię na temat pomysłu łączenia powiatów grodzkich z ziemskimi.
Pytania adresowane do konkretnych osób zadawali też dziennikarze. Ci pytali przede wszystkim kandydatów o ich kompetencje, o związki tych osób z ziemią tarnowską a dotychczasowych parlamentarzystów o konkretne efekty ich posłowania. (pd)

Zapisu dźwiękowego debaty można wysłuchać na stronach www.tarnow.pl : tu możesz pobrać plik w formacie .wma
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(18-10-2007) wodniak :
wszystkich do wora i na wisłę trochę podtopić przestali by naród bałamucić.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) likol :
karasiewicz no nie jest źle

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) glikol :
Nie jest żle,karasiewicz,jest beznadziejnie ! Z PO w tle .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) janina :mango94@wp.pl 
Wyglada na to, ze najbardziej o ludzi i ich losy martwi sie posel Zawisza w dyskusji o Azotach i redukcji miejsc pracy. wreszcie Ktos mowi do ludzi.... i o ludziach. przeciez bez wyborcow nie byloby poslow.?!?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) monster :
glikol jesteś geniuszem cóż za łamaniec słowny .Edward Ącki nie powstydziłby się takiej twórczości.Świetlana przyszłość przed Waszą glikolowską małostkowością:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl