To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Debaty, do których nie dojdzie ...   -   18/10/2007
Kandydaci listy piszą ... Poseł Aleksander Grad oskarża posłów PiS o to, że stchórzyli przed odbyciem z nim debaty. Tymczasem unikanie poważnej rozmowy z sobą zarzuca liderowi PO Brygida Kuźniak, startująca z pierwszej pozycji listy LiD w okręgu. Zarówno poseł Grad, który "rzucił rękawicę" liderom listy PiS, jak i Brygida Kuźniak, która wyzwała A.Grada na "pojedynek wyborczy" nie wierzą już, że uda się odbyć oczekiwane przez nich debaty przed ogłoszeniem ciszy wyborczej.

Ogloszenie

Oczekiwana przez Posła Grada debata z liderami PiS miała dotyczyć rozliczenia dwuletnich rządów PiS i ich znaczenia dla ziemi tarnowskiej oraz propozycji na przyszłość dla regionu. W przesłanym dziś przez Posła PO do naszej redakcji komunikacie prasowym czytamy:
"Na odpowiedzi długo czekałem. Ze zrozumieniem przyjąłem pisma Pani Poseł Barbary Marianowskiej i życzę jej pełnego powrotu do zdrowia. Natomiast postawa Pana Posła Edwarda Czesaka zmierzała do tego, aby się debata nie odbyła, a jeżeli już, to w takim terminie, w takim miejscu i w taki sposób, aby była niezauważona w mediach i przez opinię publiczną.
Dziś, na dwa dni przed ciszą wyborczą, mogę z przykrością stwierdzić, że oczekiwana debata – nie odbędzie się. PiS niestety stchórzył."


Z kolei, w innym liście, który trafił na naszą redakcyjną skrzynkę, LiDerka listy LiD w okręgu, Brygida Kuźniak pisze tak:
"Dobiega końca kampania wyborcza. Prowadzona w jej ramach w Tarnowie dyskusja polityczna dotyczyła głównie przyszłości i rozwoju miasta. Nie dziwi mnie to, ponieważ widzę, ze dotychczasowym politykom Tarnowa nie udało się stworzyć spójnego i skutecznego lobby na rzecz rozwoju tej ziemi. W przeszłości wiele deklarowano, podejmowano nawet różne działania, mało jednak osiągnięto. Toczono wojny i wojenki polityczne w miejsce tak potrzebnej współpracy ponad podziałami. (...) Żałuję, że wezwany przeze mnie „na pojedynek wyborczy” poseł A. Grad (ostatni wojewoda tarnowski i jednocześnie poseł, który dwa lata temu zdobył największą liczbę głosów w naszym okręgu) nie znalazł czasu na te debatę. Zamiast rzetelnej wymiany poglądów zaserwował natomiast drobny atak polityczny na moją osobę. Odbieram to jako swoistą ucieczkę przed odpowiedzialnością za przeszłość, oraz znak braku pomysłu na przyszłość."
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(19-10-2007) pisomiot :
Brygida wracaj do Krakowa i zmień mundurek. I tak z listy LID-u wejdzie Janik.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) rokko :
Pisory nie potrafia składnie konstruowac zdań. Boja się wykształciuchów. Grad zniszczył by ich.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) monster :
"Grad na PIS "to moje hasło. Wlśnie je wymysliłem więc nie jest bardzo wyszukane;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) były :
Brawo Brygido ! Mam nadzieję, że wejdziesz z wraz z Janikiem i pokażesz lokalnym "Liderom" co to znaczy - polityk z klasą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) na wodę pic :
Olek najlepiej się sprawdił w roli lkwidatora województwa tarnwskiego.Dlatego należy na niego głosować,aby,wg Kononowicza w Tarnowie nie było nic!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) na wodę pic odp. :
Nudne to i stare a jest wysuwane jak jest brak argumentów. Pani Marianowskiej życzę zdrowia ale zupełnie nie rozumiem po co startuje w wyborach. Widocznie pomimo choroby i tak jest bardziej kompetentna jak jakikolwiek PiSowiec z Tarnowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) picnawodęfotomontaż :
Czy was pisiaki nie stać na cos nowego, świeżego tylko wkolo macieju z tym Województwem . A co mistrzu dasz gwatancjęże wróci? Jeżeli dasz mi to na piśmie pod zastaw domu to zagłosuję na PIS, bede po tym wymiotował przez tydzień ale trudno, może warto. A jak nie to spadaj z głupimi hasełkami dla chłopów spod blaszaka. I co może przesuniesz Kraków 150 km na północ mistrzu. Słyszałes o czyms takim jak reforma administracyjna? I Ustawy kompetencyjny, wiesz o zasadniczym administracyjnym podziale terytorialnym. Wiesz , że to ustawy przyjęte przez Sejm RP. Wiesz , że wojewoda to reprezent rządu w terenie i wykonuje ustawy przyjete przez parlament? Może nie bo przeciez pod blaszakiem juz takich grpsów nie pocisniesz!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) AAA :
Niech tarnowianie wybierają swoich ludzi!!! Już wielokrotnie rozczarowaliśmy się przywożonymi do nas liderami z różnych części kraju i ... efekty widać. Tyle lat nie ma poprawy jakości dróg, kupczy się Azotami, ZUS ze względów partyjnych przetargów znika z Tarnowa i możnaby tak dużo jeszcze wymieniać. Co to jednak da? Dziś mamy szansę znów wybierać: nie przyjezdnego Janika, błyskotliwą Brygidę, schorowaną Marianowską, czy też ośmieszającego nasz region Rojka: posła-prezydenta- radnego, który nie znał ustanowionego przez siebie prawa i wraz z Cisielczykiem i Wodą stał się wątpliwym bohaterem "Szkła Kontaktowego". Tarnowianie! Wybierajcie sprawdzonych i mądrych rodowitych TARNOWIAN, którzy kochają swój region i idetyfikują się z nim!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) Weredyk :
Oczywiście JR popełnił błąd, ale nie moze tego zaprepaszczać, że jako prezydent czy jako posel swoja funkcje wypelnial co najmniej dobrze i aktywnie. Swiadczy o tym chcoiazby liczba inwestycji za jego kadencji - ponad 100 mln zł czy podejmowana dzialalnosc - poza tymi z oficjalnej strony sejmowej - ponad 100 interwencji na rzecz mieszkańców maista i regionu. Kilku poslow po pelnych 2 latach ma o wiele mniej podjetych dzialan.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-10-2007) AAA :
Oj Weredyku, Zaczynam się martwić o Twoją kondycję psychiczną. Takie ślepe uwielbienie dla JR można przepłacić zdrowiem. A co do tych 100 milionów - to w tamtych czasach przy większej przedsiębiorczości i odwadze, do której temu panu daleko - można było dużo, dużo więcej zdziałać. Ale cóż ślepo ufał pryncypałom i chyba dlatego nadaje się do PiSu w tym wodzowskim wydaniu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl