To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Piłkarski weekend – podsumowanie   -   22/10/2007
Wyjazdowe spotkanie przegrali piłkarze Okocimskiego. Komplet punktów (dość szczęśliwie) wywalczyła natomiast tarnowska Unia. Bez zdobyczy punktowych w tej kolejce zostają zespoły Bruk-Betu oraz Tuchovii. W V lidze porażki Wolanii oraz Metalu nie odbyło się natomiast spotkanie Polanu. W tarnowskiej okręgówce trwa kryzys lidera z Dąbrowy Tarnowskiej. Porażki doznał również zespół Iskry natomiast jeden punkt wywalczyła Tarnovia.

Ogloszenie

III liga:
Orlęta Radzyń Podlaski – Okocimski Brzesko 1:0
Trwa seria jednobramowych wyjazdowych porażek piłkarzy Okocimskiego Brzesko. Tym razem „ Piwosze” musieli uznać wyższość ekipy z Radzynia Podlaskiego. Gospodarze bramkę na wagę 3 punktów zdobyli w 70 minucie meczu.

IV liga :
Unia Tarnów – Lubań Maniowy 1:0
Spotkanie nie zachwyciło ale najważniejszy cel w postaci kolejnego zwycięstwa został osiągnięty. Goście w Tarnowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony ale mieli również dużego pecha. Bramkę, która dała Unii komplet punktów była trafieniem samobójczym.

Garbarnia Kraków – Tuchovia Tuchów 4:0
Wynik spotkania mówi sam za siebie. Goście w Krakowie nie mieli nic do powiedzenia i przegrali bardzo wysoko. Jest to już druga porażka z rzędu podopiecznych trenera Jacka Rospkiego.

Bocheński KS – Bruk-Bet Nieciecza 3:2
Na brak emocji i bramek w tym spotkaniu nikt nie może narzekać. Goście rozpoczęli spotkanie bardzo dobrze i dwukrotnie w tym meczu wychodzili na prowadzenie. Ale ostateczne słowo należało jednak do gospodarzy, którzy wywalczyli komplet punktów.

V liga :
Metal Tarnów – Dunajec Nowy Sącz 0:1
Skalnik Kamionka Wielka – Wolania Wola Rzędzińska 3:1
Victoria Witowice Dolne – Polan (spotkanie odwołane ze względu na śmierć gospodarza stadionu Polanu Żabno)

Liga okręgowa :
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Rylovia Rylowa 0:2
Łukovia Łukowa – Iskra Tarnów 2:1
Dunajec Zakliczyn – Tarnovia 1:1
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(24-10-2007) ??? :
Co się dzieje z tarnowską wspinaczką sportową? Cieszymy się z sukcesów najlepszych seniorów Edyty Ropek i Tomasza Oleksego, ale chyba coś załamało się w szkoleniu młodzieży. Niepokój budzi tak nikły udział tarnowskich zawodników i zawodniczek startujących w ostatni weekend w hali TOSiR w Pucharze Polski Juniorów. W trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców, w dwóch konkurencjach na czas i na trudność (juniorzy młodsi, juniorzy i młodzieżowcy) z Pałacu Młodzieży i Tarnovii startowało łącznie tylko 11 osób. W tym wśród juniorów nie było ani jednego zawodnika z Tarnowa, a w juniorach młodszych tylko jeden zawodnik. Jak jest tego przyczyna?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) hm..... :
a dlaczego mamy wyniki takie czy inne w: brydżu, szachach, ping-pongu, tenisie, karate, judo, boskie, boksie tajskim, kolarstwie, darcie, kręglarstwie, baloniarstwie, pływaniu, rzucie młotem, pchnięciu kulą, w skoku wzwyż, jeździe konnej, badmintonie, spadochroniarstwie... chociaż spadochrniarstwie politycznym jest nieźle ;) ... bilardzie, szermierce, skokach narciarskich, łyżwarstwie figurowym, wioślarstwie, kajakarstwie, podnoszeniu ciężarów, maratonie.... właściwie co nas to obchodzi ?????;););););

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) mały :
Chłopaki niedawac sie tym ]tępakom z zarządu. Walczyc o swoje.Niech taki kierowniczek niejaki Czyz, czy pan prezes Piwowarski ogranicza swoje zarobki.Tam są wasze stypendia.UNIA jest nasza nie wasza żłoby.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) do mały :
Nasze pieniądze są w Azotach, które obiecują a nic nie dają.... całe szczeście zmienia się władza i nieroby, prezesy zostaną wywaleni

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-10-2007) pikolo :
Jak Azoty zaczna godziwie płacic pracownikom to tak ma byc,zawodnicy starszego pokolenia dosc ;wyciagli; z Azotow.Te nieroby z zarzadu musza zadbac o klub i dobre zarobki kadry.Siedza i pirdza w stołki,pieniadze same nie przyjda!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-10-2007) do pikolo :
Tak źle oceniasz zarząd, a prezydent Ścigała właśnie nagrodził prezesa Piwowarskiego jako jednego z najlepszych działaczy tarnowskiego sportu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) UNIA :
prezydent nagradza każdego działacza a w Tarnowie jest samo dno, bo to że jest żużel to zasługa Ślaka, który z Tarnowa nie jest. Jakby nie on, to Unia dziś w zużlu pewnie by wogóle nie istniała. Totalna ignorancja w tym mieście, każdy znajdzie lepsze warunki w pobliskiej wiosce... Tarnów schodzi na dno!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) cd :
Jak obiecują Azoty za kilka dni problemy piłkarzy się zakończą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl