To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Samorząd na szóstkę   -   22/10/2007
Starosta tarnowski Mieczysław Kras odebrał nagrodę przyznaną powiatowi tarnowskiemu w konkursie „Samorząd na szóstkę”. W czasie gali odbywającej się na Ogólnopolskim Forum Edukacyjnym zorganizowanym w Szkole Menedżerskiej w Warszawie, włodarz powiatu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody.

Ogloszenie
>

Konkurs zorganizowany przez wydawcę informatora „Edukacja w Polsce” oraz portal www.EdukacjawPolsce.pl, miał na celu wyłonienie samorządów najlepiej współpracujących z podległymi im placówkami oświatowymi. Do konkursu przystąpiło 71 samorządów z całej Polski. Komisja oceniała działania powiatu w zakresie dostępu do internetu, umiejętność pozyskiwania funduszy na ten cel, zasady dofinansowywania szkół i placówek przez samorząd w zakresie nowoczesnych urządzeń i oprogramowań. Zwracano także uwagę sposoby promocji szkół i placówek powiatowych oraz tworzenie i funkcjonowanie w nich stron internetowych.
Powiat tarnowski znalazł się wśród zwycięzców konkursu jako jedyny samorząd w Małopolsce. W Warszawie starosta Mieczysław Kras odebrał także nagrodę, jaką jest 2-osobowa wycieczka do Bułgarii. Prawdopodobnie pojadą na nią dyrektorzy szkół powiatu tarnowskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(23-10-2007) ??? :
Interesuje mnie jak została oceniona współpraca miasta Tarnowa z podległymi miastu placówkami oświatowymi.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Nauczycielka :
Gratuluję nagrody, bo to jest przecież nasz wspólny wysiełk. Należy jednak podkreślić, że współpraca z organami prowadzącymi w powiecie tarnowskim układa się bardzo dobrze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) bravo :
Powiat Tarnowski i Starostwo edukacją stoi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl