To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Oceń współpracę samorządu z organizacjami   -   23/10/2007
Podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 25 października radni debatować będą m.in. o przyszłorocznym programie współpracy tarnowskiego samorządu z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Do czwartku internauci mogą zgłaszać swoje uwagi wnioski i opinie do projektu programu zamieszczonego na oficjalnej stronie internetowej Tarnowa.

Ogloszenie
>

W programie najbliższej sesji Rady Miejskiej zaplanowano dyskusję na temat „Programu Współpracy Gminy Miasta Tarnowa z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2008”. Projekt programu wypracowano podczas spotkań z przedstawicielami organizacji pozarządowych, a także konsultacji dotyczących potencjalnych i oczekiwanych aktywności tego sektora. Ma on być odpowiedzią na propozycje organizacji znających najlepiej potrzeby społeczności lokalnej, wynika również z priorytetów określonych w programie „Tarnów 2010”.
Autorzy liczą również na wnioski i opinie internatów. Program zamieszczony jest na oficjalnej stronie internetowej Tarnowa, wszelkie uwagi prosimy kierować na adresy: d.skrzyniarz@umt.tarnow.pl, r.rojek@umt.tarnow.pl, p.filip@umt.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl