To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Znaleziono Karolinę !   -   24/10/2007
Policjanci KMP w Tarnowie odnaleźli poszukiwaną zaginioną 12 letnią mieszkankę Tuchowa. Została ona odnaleziona w wolnostojącym domu mieszkalnym w Raszynie, zajmowanym przez 47 letniego mieszkańca Krakowa.

Ogloszenie
>

Po wcześniejszym nawiązaniu przez Internet kontaktu z nieletnią i umawiając się z nią doprowadził do jej uprowadzenia. Nieletnia obecnie przebywa pod opieką rodziny, a sprawcę uprowadzenia zatrzymano w policyjnych aresztach - informuje rzecznik prasowy KMP Andrzej Sus.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(24-10-2007) http://www.rmf.fm/fakty/?id=125840 :
Horror nastolatki porwanej przez pedofila Policjanci odbili w nocy 12-latkę więzioną w domu w Raszynie koło Warszawy - dowiedział się reporter RMF FM. Dziewczynkę z małopolskiego Tuchowa uprowadził 47-letni mężczyzna. Poznał dziecko przez Internet. < fot. Archiwum RMF FM Dziewczynka była poszukiwana przez policję od poniedziałku, kiedy rano wyszła do szkoły i już nie wróciła do domu. Dochodzenie doprowadziło policjantów do 47-letniego mieszkańca Krakowa, który nawiązał z nią kontakt przez Internet. Oboje zostali odnalezieni w domu w Raszynie, który mężczyzna wynajmował, będąc w delegacji. Posłuchaj rozmowy reportera RMF FM Marka Balawajdra z inspektorem Dariuszem Nowakiem: Do domu, w którym mężczyzna przetrzymywał dziewczynkę dotarł reporter RMF FM. Pawłowi Świądrowi udało się porozmawiać z jego właścicielką. Ja w ogóle nie jestem świadoma tego, co się stało. Nie uczestniczę w tym. Nic nie opowiem, bo ja znam tego człowieka na zasadzie: „Dzień dobry”, „Do widzenia” - stwierdziła. Zatrzymanemu mężczyźnie postawiono do tej pory zarzut pozbawienia wolności innej osoby. Policja ustala, czy mogło dojść do molestowania seksualnego. Policjanci zabezpieczyli należący do mężczyzny komputer i telefon komórkowy, w którym odnaleziono zdjęcia dzieci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) lolo :
Oto właśnie są skutki wchodzenia dzieciaków na czaty i inne komunikatory oraz przedewszystkim brak uświadomienia ze strony rodziców o zagrożeniach w sieci.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) koziol 51 :
na szczescie.Dzieki bogu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) ludwika :
Takim wynaturzeniom potrzebna jest praca w kamieniolomach do konca zywota a nie zbawienna smierc

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-10-2007) evi :evi5@op.pl 
TAKEMU....... to kastracja na żywo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jej wina tez jest nie mała!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl