To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Zaduszki Dżemowe” po raz 14.   -   24/10/2007
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na 14 edycję imprezy „Zaduszki Dżemowe Wojtka Klicha”, która już tradycyjnie odbędzie się w Piwnicach TCK. Tarnowską imprezę zaplanowano 2 listopada o godzinie 20:00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w TCK (Tarnów, Rynek 5). W "Zaduszkach" będzie można brać udział także w Żabnie, gdzie Wojtek Klich z zespołem pojawią się 4 listopada o godzinie 17:00.

Ogloszenie

Pomysł na „Zaduszki Dżemowe” narodził się w 1994 r., w kilka miesięcy po śmierci Ryszarda Riedla– lidera grupy Dżem. W hołdzie temu charyzmatycznemu artyście zorganizowano w TCK pierwszy koncert. Od tamtej pory impreza stała się corocznym kultowym wydarzeniem muzycznym Tarnowa.
Każda edycja niesie ze sobą świeże dźwięki i zaraża niepowtarzalnym klimatem, wywołując niezwykłe emocje i wspomnienia o bliskich nam zmarłych. Słuchając utworów nieżyjących artystów, granych na żywo, można poczuć, jak bardzo bliskie jest to, co po nich zostało.
Na zaproszenie Wojtka Klicha, podczas „Zaduszek Dżemowych” na przestrzeni lat, swoją obecność zaznaczyli się m.in.: Jerzy Styczyński (Dżem), Adam Otręba (Dżem), Sebastian Riedel, Marek Piekarczyk (TSA), Krzysztof „Zalef” Zalewski, Jacek Dewódzki (ex. Dżem), Piotr Lubertowicz, Maciej Maleńczuk, Liam McMurray (Irlandia).
Podobnie, jak w latach poprzednich, również i w tym roku pojawią się zaproszeni goście, którzy wraz z Wojtkiem i jego zespołem w składzie: Stanisław Migała- gitary, Jerzy Drobot- bas, Bartłomiej Rojek- perkusja, wykonają utwory największych polskich i zagranicznych nieżyjących gwiazd.

Zaduszkowy wieczór płynąć będzie muzyką: The Beatles (John Lennon, George Harisson), Bob Marley, Elvis Presley, Roy Orbison, Ray Charles, Edith Piaf, Joe Dassin, Dżem, Krzysztof Klenczon, Tadeusz Nalepa, Marek Grechuta, Kabaret Starszych Panów.

Koncert powtórzony zostanie 4 listopada br. o godz. 17.00 w Sali Widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(25-10-2007) popis :
Czy sa jeszcze bilety????????? napiszcie to bardzo wazne????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) aga :
Byłam wczorraj w TCK już nie ma

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-11-2007) Patrycja :
bilety są jeszcze w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, serdecznie zapraszam :) koncert 4 listopada o 17

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl