To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zakończono remonty kolejnych ulic   -   25/10/2007
Zgodnie z zapowiedziami zakończyły się prace remontowe na niektórych tarnowskich ulicach, m.in. Matki Bożej Fatimskiej, Leszczyńskiego, Równej. Zakończono także pierwszy etap remontu kapitalnego ulicy Modrzejewskiej. W piątek zaplanowano też oficjalne oddanie do użytku ronda na ulicach Lwowska - Okrężna - Marusarz.

Ogloszenie
>

W ostatnich dniach zakończono przebudowę chodnika na ul. Matki Bożej Fatimskiej. W ramach robót przebudowano chodnik z płyt betonowych na kostkę wibroprasowaną na odcinku od ul. Cegielnianej do ul. Na Stawkach. Roboty wykonał Dział Wykonawstwa Tarnowskiego Zarządu Dróg Miejskich, ich koszt wyniósł 40 000 złotych.

Zakończył się również remont kapitalny ulicy Równej. Prace polegały na ułożeniu na całej długości nawierzchni bitumicznej. Na początkowym odcinku ulicy przebudowano krawężniki i chodnik oraz uzupełniono kraty ściekowe. Koszt robót wyniósł 170.000 złotych.

W ostatnich dniach zakończono remont kapitalny ulicy Leszczyńskiego. Roboty polegały na nabudowie krawężników i krat ściekowych. Na całej długości i szerokości jezdni ułożono nawierzchnię bitumiczną, roboty wykonywała firma „DROGBUD” ze Strzyżowa. Koszt prac wyniósł 100.000 zł.

Dobiegł także końca pierwszy etap remontu kapitalnego ul. Modrzejewskiej w Krzyżu na odcinku od ul. Bogusławskiego do ul. Ćwiklińskiej. Remont polegał na nabudowie krawężników i krat ściekowych oraz ułożeniu na całej długości i szerokości jezdni nawierzchni bitumicznej. Roboty wykonywała spółka „POLDiM” z Tarnowa, ich koszt wyniósł 220.000 złotych.

W piątek z kolei o godzinie 11:00 zaplanowano oficjalne oddanie do użytku dawno oczekiwanego ronda na skrzyżowaniu ulic: Lwowska, Okrężna, Marusarz. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(26-10-2007) olo :
Co to za odmiana nazwiska Marusarz?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) Marcin :
To rondo jest największą komunikacyjną pomyłką Tarnowa! Zablokowany ruch na ul. Słonecznej, jadące tranzytem TIRy stoją w korku już na Jana Pawła. Nie sposób wyjechać na Rzeszów z osiedli mieszkaniowych (Zielone, Falklandy). Utrudniona komunikacja z nowym szpitalem - karetka albo włącza sygnały, albo stoi. Wjazd do Tarnowa od strony Rzeszowa to 20 minut stania w korku! To rondo to absulutny niewypał, komunikacyjny bubel. Jak można coś budować bez analizy jak wpłynie na ruch drogowy, ciężki tranzyt ?! Panie Prezydencie - za rondo już dziękujemy, przedtem było lepiej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) mieszkaniec :
niestety zgadzam sie z Marcinem. kto to wogole wymyslil ... sorry ale ktos kto jest za to odpowiedzialny powinien poleciec ze swojego stokla ! ludzie tam jest tragedia teraz :(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) zenek :
A nie mowilem? Mowilem! I inni tez mowili Ale szanowny MIR nikogo nie raczyl sluchac....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) mk :
Nie wiem czy projektujący nie widzieli inny rond w Polsce? Miałam przyjemność trochę ich zaliczyć ale to jest najgorsze."Nobel" dla projektanta i osób, które wyraziły na to zgodę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) Winetou :
.....nio teraz to Marcin przesadziłes jakie korki.korki były poniewaz byl remont drogi i budowa Ronda , byłe s po 15 tam.Przetsncie złosliwi mieszkancy juz pisac pierdoły

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) krzyś :
no niestety ale to rondo to niewypał straszny wystarczy spojrzec jak wiele trudności sprawia co niektórym kirowcom tirów albo autobusów których w tym rejonie jeżdzi cała masa .jeszcze nie zdarzyło się aby autobus bąż tir nie musiał ścinać i jechać po tym kołnierzu z kostki .zreszta po kiego ciorta ta wyspa taka ogromna ??????? korztem tej wyspy powiny byc szersze pasy dla samochodów .strach pomysleć co w tym miejscu będzie się działo w zimie .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-10-2007) Mareczek444 :
Dokładnie popieram "winetou" korki były bo jak chyba widać ukladana jest nowa nawierzchnia bitumiczna, badżcie chociaż troche obiektywni Pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2007) rondo rondo :
debile nie umieją rondem sie poslugiwac to sa korki. nauczcie sie wjezdzac na rondo i korzystac z niego skutecznie i dynamicznie a wasze glodne komentarze pojda w zapomnienie:D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl