To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Damage Control   -   27/10/2007
Kwartet ten to wyrafinowane połączenie muzyki jazzowej z fusion, pozostawiające w słuchaczach wiele emocji. Wirtuozeria, która jest atutem tworzących zespół muzyków sprawia, że koncerty są niezwykłym widowiskiem pełnym energii, młodzieńczej werwy, ale i dojrzałego brzmienia, zyskując popularność i uznanie wśród publiczności jak i krytyków muzycznych. Na jazzowy koncert zaprasza w dniu 9 listopada o godz. 19:30 Tarnowskie Centrum Kultury.

Ogloszenie
Zespół tworzą: Adam Bałdych - skrzypek, kompozytor, aranżer. Rozpoczal edukacje muzyczna w wieku 9 lat w klasie skrzypiec Pani prof. Grażyny Wasilewskiej; Piotr Żaczek – polski muzyk sesyjny, kontrabasista i basista; współpracował z czołówką polskich gwiazd muzyki rozrywkowej (Urszula, Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah) oraz jazzu, a także z wieloma zagranicznymi artystami. W 2006 roku, Żaczek wydał swoją pierwszą płytę solową, Mutru; Paweł Tomaszewski, student IV roku Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu adt. II st. Wojciecha Niedzieli oraz w klasie Kompozycji i Aranżacji prof. Andrzeja Zubka. W swoim trio jest laureatem I i II nagród na wielu festiwalach. Występował m. in. w projekcie Ewy Urygi oraz na koncertach ze Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Krzysztofem „Pumą” Piaseckim. W planach czerwcowa trasa koncertowa z zespołem Eric Marienthal International Band z Deanem Brownem, Steve'em Loganem i Krzysztofem Zawadzkim. Również w czerwcu, do Jazz Forum dołączona będzie pierwsza płyta Tomaszewski Trio – Actual Proof; Cezary Konrad- jeden z najlepszych polskich perkusistów. Od czasów studiów na Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie współpracował z najlepszymi muzykami jazzowymi w Polsce i na świecie. Brał udział w projektach takich twórców jak Włodek Pawlik, Zbigniew Namysłowski, Andrzej Kurylewicz, Krzysztof Herdzin, Tomasz Stańko czy Leszek Możdżer. Przez osiem lat był stałym muzykiem w zespole Anny Marii Jopek. Występował i nagrywał z takimi muzykami jak Randy Brecker, Susan Weinert, Didier Lockwood, Pat Metheny, Mino Cinellu czy Gary Guthman. Na swoim koncie ma około 70 nagranych płyt. Nadal czynnie współpracuje z Warszawską Grupą Perkusyjną. Jako perkusista symfoniczny występuje w Polskiej Orkiestrze Radiowej w Warszawie. Cezary Konrad ma na swoim koncie wiele nagród oraz wyróżnień, przyznawanych na najważniejszych festiwalach w Polsce i w Europie. Od kilkunastu lat, nieprzerwanie, czytelnicy magazynu Jazz Forum uznają go za najlepszego perkusistę jazzowego w Polsce, głosując w ankiecie organizowanej corocznie przez redakcje tego magazynu. W chwili obecnej Cezary Konrad nagrywa kolejne płyty, jest wykładowcą na najważniejszych warsztatach jazzowych w Polsce, koncertuje głównie z Trio Włodka Pawlika, Trio Krzysztofa Herdzina oraz własnym zespołem.
Bilety na koncert w cenie 15 zł.
Piwnice TCK, 9 listopada godz. 19:30

Dla pary inTARnautów mamy podwójne, bezpłatne zaproszenie na koncert. Możesz je otrzymać po nadesłaniu do nas - drogą elektroniczną na adres redakcja@intarnet.pl - listu zawierającego w tytule wiadomości hasło DAMAGE CONTROL. Zaproszenia trafią do rąk wylosowanej pary. Rozstrzygnięcie zabawy w piątek 9 XI popołudniu (około godziny 14:30). Do tego czasu czekamy na Wasze zgłoszenia. Zwycięzców o wygranej i sposobie jej odebrania poinformujemy niezwłocznie, telefonując do nich.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl