To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tygodniowa Kronika Policyjna   -   27/10/2007
Wśród najpoważniejszych kryminalnych zdarzeń minionego tygodnia wskazać zaginięcie 12-letniej mieszkanki Tuchowa, którą odnaleziono w Raszynie, w domu zajmowanym przez 47-letniego mieszkańca Krakowa. O zdarzeniu tym pisaliśmy, podobnie jak o aferze dotyczącej „cudownej, remontowej przemiany” starych, kilkunastoletnich samochodów Uaz, będących w posiadaniu m.in. Enionu i spółki gazowniczej, w nowiuśkie pojazdy. Nie brakowało jednak i innych zdarzeń – drogowych, przypadków kradzieży prądu itp. Być może zaprezentowany poniżej wybór niektórych z nich, pozwoli niektórym ludziom na zachowanie odrobiny wyobraźni...

Ogloszenie

Informacja z dnia 24 października
23 bm godz. 12.35 na obwodnicy K-4 kierujący sam. Fiat Uno 57 letni mieszkaniec Tarnowa podczas wyprzedzania innych pojazdów zjechał na przeciwny pas ruchu i otarł się o bok jadącej z przeciwka Skanii po czym doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwka sam. Mercedes Sprinter. W wyniku zderzenia kierujący Fiatem mimo próby reanimacji zmarł w drodze do szpitala.
Policjanci KP Tarnów Centrum w trakcie wykonywania czynności służbowych w mieszkaniu przy ul. Wilsona w Tarnowie ujawnili wspólnie z pracownikami Zakładu Energetycznego fakt nielegalnego poboru prądu przez właścicielkę 34 letnią kobietę. Ustalana jest wysokość strat jakie poniósł ZE.

25 października
Wczoraj ok. godz. 21 w Tarnowie na ul. Dąbrowskiego do 52 letniej tarnowianki podbiegło trzech osobników, po czym jeden z nich wyrwał jej z ręki torebkę damską w której znajdowały się dwa portfele, telefon komórkowy, 135 zł, kosmetyki i klucze do mieszkania. Powiadomieni przez instruktora nauki jazdy policjanci z KP Tarnów Centrum podjęli pościg w wyniku którego zatrzymali dwóch sprawców 17 letniego mieszkańca Tarnowa i 24 letniego mieszkańca Trzemesnej odzyskując skradzione mienie. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego ze sprawców.
W Tarnowie na ul. Ochronek NN sprawcy po uprzednim wybiciu szyby w oknie mieszkania znajdującego się na parterze budynku dostali się do środka skąd skradli telewizor, kino domowe, DVD, 2 telefony stacjonarne, laptop, odkurzacz, aparat cyfrowy, buty, odtwarzacz video i 2 rolety bambusowe. Łączna suma strat wyniosła 10 000 zł, a poszkodowanym jest właściciel mieszkania czasowo przebywający w USA.
24 bm godz. 18.30 w Tarnowie na ul. Czerwonych Klonów kierujący sam. Nissan 48 letni tarnowianin na przejściu dla pieszych potrącił dwie kobiety w wyniku czego jedna z nich 86 letnia staruszka w stanie nieprzytomnym trafiła do szpitala. Jej córka lat 67 po zaopatrzeniu w szpitalu wróciła do domu.

26 października
W Dąbrówce Szczepanowskiej nieznany sprawca z terenu sadu stanowiącego własność miejscowej szkoły podstawowej skradł ok. tony jabłek wartości ponad 1000 zł. Policjanci KP Tarnów Zachód prowadząc czynności w tej sprawie ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży 48 letniego mieszkańca Dąbrówki Szczepanowskiej, pracownika tej szkoły. Skradzione jabłka sprzedano w punktach skupu na terenie Gm. Pleśna.
Policjanci KP Tarnów Centrum zatrzymali w pościgu 33 letniego mieszkańca Tarnowa, który wczoraj w Tarnowie na ul. Dworcowej podszedł do 20 latka po czym używając wobec niego siły fizycznej i grożąc pobiciem zabrał z jego kieszeni 160 zł, jak również uszkodził jego ubranie. Rozbójnik ( wstanie nietrzeźwym – 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu) trafił do policyjnych aresztów.
Wczoraj w Tarnowie na ul. Kochanowskiego nieznani sprawcy po uprzednim rozbiciu szyby w oknie sklepu spożywczo-przemysłowego weszli do środka po czym skradli kilkadziesiąt szt czasopism wartości 800 zł na szkodę właściciela placówki, mieszkańca Koszyc Wielkich. W bezpośrednim pościgu policjanci z KP Tarnów Zachód zatrzymali 2 sprawców włamania, 19 letniego mieszkańca Tarnowa i 17 latka ze Skrzyszowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl