To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gala Tarnowskiego Sportu   -   27/10/2007
Kilkadziesiąt nagród i wyróżnień dla najlepszych tarnowskich sportowców, trenerów i działaczy wręczył Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała podczas Gali Tarnowskiego Sportu, która odbyła się 25 października w tarnowskim teatrze. Ponadto prezydent wręczył listy gratulacyjne 64 stypendystom sportowym – stypendia sportowe przyznane zostały za osiągnięcia uzyskane w roku 2006 lub w sezonie rozgrywkowym 2006/2007. System stypendiów sportowych został uruchomiony po raz pierwszy właśnie bieżącym roku.

Ogloszenie

Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała przyznał 87 nagród finansowych i 13 wyróżnień za osiągnięcia sportowe uzyskane w roku ubiegłym. Do zawodników trafiło 62 nagrody i dwa wyróżnienia, wyróżniono także 10 działaczy oraz 26 trenerów. Wszystkie nagrody i wyróżnienia wręczono 25 października podczas Gali Tarnowskiego Sportu w tarnowskim teatrze. Kwota nagród finansowych i wyróżnień to wydatek z budżetu miasta w wysokości 89 tysięcy złotych. Nagrody i wyróżnienia dla ludzi sportu przyznawane są od roku 2004, nigdy jednak wcześniej nie przeznaczono na ten cel tak dużej kwoty. W roku ubiegłym do sportowców i trenerów trafiło z miejskiej kasy 79 tysięcy złotych.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych najliczniej reprezentowany klub to Oddział Terenowy Polskiego Towarzystwa Społeczno Sportowego „Sprawni Razem” – 19 zawodników i siedmiu trenerów.

Największe sukcesy tarnowianie osiągali w minionym roku w judo, pływaniu, narciarstwo (podopieczni PTSS Sprawni Razem) oraz piłce siatkowej. Najmłodszą nagrodzoną zawodniczką była 12 letnia pływaczka ZKS Unia Tarnów Agnieszka Rybska.

Podczas Gali prezydent Ryszard Ścigała wręczył również listy gratulacyjne 64 sportowcom - stypendystom. Stypendia sportowe przyznane za osiągnięcia uzyskane w roku 2006 lub w sezonie rozgrywkowym 2006/2007. System stypendiów sportowych został uruchomiony po raz pierwszy właśnie w bieżącym roku, przeznaczono na ten cel 200 tysięcy złotych. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl