To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski szpital w „złotej setce”   -   30/10/2007
25 października odbył się finał czwartej edycji ogólnopolskiego rankingu „Bezpieczny Szpital”. Organizatorem projektu jest dziennik „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Po raz czwarty w finale rankingu znalazł się tarnowski Szpital im. E. Szczeklika, który uplasował się na szóstym miejscu w Małopolsce i 75 w kraju.

Ogloszenie

Każdego roku ranking „Bezpieczny szpital”, organizowany przez redakcję dziennika „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przyciąga dużą ilość szpitali, które poprzez udział w badaniu chcą dokonać oceny swojej pozycji na rynku usług medycznych oraz szukać obszarów do dalszego doskonalenia. W tegorocznej edycji uczestniczyło 246 szpitali; analizowano dane z wielu obszarów działania szpitali m.in. zarządzania, finansów, infrastruktury technicznej, opieki medycznej, dostępu do diagnostyki, polityki lekowej, kwalifikacji personelu, jakości usług, komfortu pobytu pacjentów, a także systemów informatycznych.
W tym roku Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie po raz czwarty został finalistą rankingu w kategorii 100 najlepszych wieloprofilowych szpitali publicznych w Polsce. Tarnowska placówka uplasowała się na 75 miejscu w kraju oraz na szóstym miejscu w województwie małopolskim.
Dla pacjentów miejsce szpitala w „złotej setce” oznacza, że placówka gwarantuje wysoką jakość usług medycznych oraz bezpieczeństwo procesu leczenia.(UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(01-11-2007) piekut :
smieszny jest ranking pod nazwą ,,bezpieczny szpital,, Jeszcze troche a wprowadzony zostanie konkurs na najbardziej czysty, najbardziej humanitarnie obchodzacy się z chorymi czy najbardziej przyjazny. Bzdury tego typu są bardziej szkodliwe niż się wydaje. Coz bowiem oznacza że tarnowski szpital znalazł się na 75 miejscu? Czym się chwalić?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl