To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W Centrum Zdrowia Tuchów prawie bez kolejek    -   18/11/2009
Wolne miejsca do lekarzy
Krótkie terminy oczekiwań, dostępność lekarzy specjalistów w ramach ubezpieczenia zdrowotnego - czyli bezpłatnie - niemal od ręki. A katalog lekarzy niemały: neurolodzy, reumatolodzy, pulmonolog, okulista, urolog… Takie możliwości w chwili obecnej stwarza Centrum Zdrowia Tuchów.

Ogloszenie

Poza wymienionymi już specjalistami nie ma problemu z dostępem do dermatologa, kardiologa, chirurga ogólnego, chirurga ortopedy, otolaryngologa, do specjalisty z poradni leczenia bólu, zdrowia psychicznego, a także psychologa. –Wiemy, że praktycznie wszędzie w regionie są problemy z dostępnością do świadczeń medycznych z zakresu specjalistki, my mamy ten komfort, że możemy przyjmować pacjentów – mówi Renata Gębarowska, dyrektor ds. administracyjnych CZT. –Taka sytuacja potrwa zapewne do końca roku.
Warto odnotować, że wszystkie poradnie i pracownie CZT czekające na pacjentów wyposażone są w nowoczesny, certyfikowany sprzęt. Aby skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej lekarzy specjalistów Centrum Zdrowia Tuchów wystarczy zgłosić się ze skierowaniem od lekarza rodzinnego lub innego specjalisty. Wyjątek stanowią poradnie: okulistyczna, dermatologiczna, zdrowia psychicznego, gdzie skierowanie nie jest wymagane.

Rejestracji można dokonywać osobiście, telefonicznie oraz przez osoby trzecie odpowiednio pod numerami tel. 14 65 35 202; -295. Szczegółowe informacje o harmonogramach pracy lekarzy pod nr tel. 14 65 35 101, bądź na stronie internetowej www.czt.com.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl