To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zespół Szkół Sportowych zaprasza na koncert    -   18/11/2009
Międzynarodowy Koncert Przyjaźni
20 listopada (piątek) o godz. 9:00 oraz o godz. 11:00 w Mościckim Centrum Kultury odbędą się dwa koncerty stanowiące jeden z elementów podsumowujących Rok gen. Józefa Bema. Weźmie w nich udział młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Dózsa György w Veszprem (Węgry), Szkoły Podstawowej im. Gen. J. Bema w Balatonfűred (Węgry), Szkoły Podstawowej nr 15 im. Gen. J. Bema w Tarnowie, Zespołu szkół Sportowych w Tarnowie oraz zespół DSA. Na koncerty zapraszają: Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej w Tarnowie oraz ZSS w Tarnowie-Mościcach.

Ogloszenie
>

Koncert będzie prezentowany dla uczniów i nauczycieli szkół tarnowskich; weźmie w nim udział, oprócz Władz miasta Tarnowa - również delegacja UW w Veszprem. W trakcie Koncertu młodzież prezentować będzie muzykę, taniec naszych krajów, lecz również np. taniec niemiecki. Elementami scalającymi tę międzynarodową imprezę ma być wykonanie hymnu UE w języku polskim i węgierskim, oraz wspólny krótki taniec na zakończenie imprezy. (Jego nauka odbędzie się dzień wcześniej w trakcie warsztatów tanecznych.)
”Gen. J. Bem jako bohater dwóch narodów jest symbolem dzisiejszej współpracy szkół i placówek naszego miasta z partnerami węgierskimi. Prym w tej współpracy wiodą Szkoła Podstawowa nr 15 i Zespół Szkół Sportowych. Roczna wymiana uczniów i nauczycieli w obu szkołach oscyluje w okolicach 100 osób. Wymiana ma charakter stały, systematyczny. Nasza młodzież bierze udział w festiwalach na Węgrzech, chętnie przebywa tam również w celach turystycznych. Również nauczyciele i dyrekcje szkół maja możliwość systematycznych spotkań i wymiany doświadczeń. Bardzo ważnym elementem tych wymian jest pomoc i wsparcie udzielane przez władze miasta Tarnowa i województwa samorządowego Veszperm. Obie te instytucje podpisały z początkiem obecnego wieku umowę o wzajemnej współpracy.” - stwierdza dyrektor ZSS Andrzej Kot.
Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(19-11-2009) czytelnik :
I fajnie ze cos sie dzieje w ramach krzewienia przyjazni polsko-wegierskiej. Tylko tak sie zastanawiam czy jak Zespol Szkol Sportowych robi koncert muzyczny, to czy Szkola Muzyczna organizuje w takim razie zawody sportowe? Zaraz ktos powie, ze sie czepiam, ale ja tylko ciekawy jestem, czy obecnie nazwa szkoly to tylko tak dla podtrzymania tradycji jest czy moze jednak ma jakes odbicie w jej profilu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl