To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mundurowi też przygotowują się do WOŚP    -   03/1/2012
Policja z Orkiestrą
Tarnowscy policjanci przeszkolą organizatorów i kwestujących na rzecz WOŚP wolontariuszy, zadbają o ich bezpieczeństwo oraz wszystkich tych, którzy wezmą udział w imprezach towarzyszących finałowi WOŚP. Sami także aktywnie wezmą w nim udział.

Ogloszenie
>

W najbliższą niedzielę, 8 stycznia niezwykła orkiestra ludzkich serc zagra już po raz 20-ty. W ten jubileuszowy finał, tarnowska policja włączy się aktywniej niż zazwyczaj.

A oto treść policyjnego komunikatu:
„Jak zwykle zadbamy o bezpieczeństwo wolontariuszy, darczyńców i wszystkich, którzy wezmą udział w imprezach towarzyszących finałowi.
W tym celu ponad stu policjantów sił prewencji, ruchu drogowego oraz służb kryminalnych, patrolować będzie teren miasta i powiatu. Nasze siły skoncentrowane zostaną w miejscach zbiórek pieniędzy oraz w rejonach sztabów.
Szczególną uwagę zwrócimy na bezpieczeństwo zbierających pieniądze i zadbamy by pod szyldem Orkiestry nie kwestowali oszuści. Po zakończeniu zbiórki pomożemy wolontariuszom w bezpiecznym dotarciu do sztabów i konwojowaniu pieniędzy.
Już teraz policjanci spotykają się z organizatorami i wolontariuszami, by omówić przed niedzielną akcją kwestie bezpieczeństwa.
Osoby, które zechcą wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy powinny wiedzieć, że każdy wolontariusz zbierający na jej rzecz pieniądze wyposażony jest w imienny identyfikator ze zdjęciem oraz zaplombowaną puszkę. Zorganizowanie zbiórek przewiedziano w miejscach publicznych.

Na XX finał WOŚP policjanci z Komendy Miejskiej w Tarnowie przygotowali dla mieszkańców miasta liczne atrakcje.
Tego dnia na płycie tarnowskiego rynku stanie nasz namiot, z materiałami promującymi bezpieczeństwo. Swoje wyposażenie, w tym broń i umundurowanie zaprezentują antyterroryści z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej, od których będzie można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat ich pracy.
Na rynku nie zabraknie także policyjnych radiowozów, m.in.APRD czyli Ambulansu Pogotowia Ruchu Drogowego, wyposażonego w specjalistyczny sprzęt ułatwiający pracę policjantów przy zabezpieczaniu miejsc wypadków i kolizji drogowych.

Podczas niedzielnego finału Orkiestry tarnowskie policjantki po raz drugi będą zbierać datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwestujące panie spotkać będzie można w okolicach tarnowskiego rynku i centrum miasta.

Komenda Miejska Policji przyłącza się również do organizowanych w ramach finału WOŚP licytacji. Na ich potrzeby przekazaliśmy naszą nową maskotkę - misia-policjanta.
Sympatyczny, nie posiadając jeszcze imienia pluszak w policyjnej czapce i koszuli z logiem KMP Tarnów, jest nową, dotychczas nie prezentowaną nigdzie maskotką tarnowskiej policji, którego nie można nigdzie kupić. 5 takich misiów będzie za to można wylicytować podczas finału WOŚP, na tarnowskim rynku. Osoby, które wylicytują misie będą pierwszymi i jedynymi jak dotąd posiadaczami naszych maskotek. Pieniądze uzyskane z ich sprzedaży zasilą fundusz WOŚP.”

Program WOŚP zamieścimy wkrótce.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl