To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolędy w nietypowych aranżacjach    -   04/1/2012
Koncert GOS.PL
Przypominamy: 6 stycznia w święto Trzech Króli, o godz. 18:00 na Dużej Scenie Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego odbędzie się „kolędowy” koncertu chóru GOS.PL. Dokonała muzyka, a zarazem porywająca atmosfera koncertu dostarczą z pewnością wielu niezapomnianych wrażeń.

Ogloszenie
>

-Co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia GOS.PL zmienia nieco  swoje  oblicze  - nie porzucając fascynacji muzyką gospel bierzemy na warsztat tradycyjne polskie pastorałki i interpretujemy je w  szczególnie  eklektyczny  sposób  z  właściwym nam brakiem szacunku mieszając  folklor  różnych  kultur. Kto chce  może szukać w naszych aranżacjach elementów polskich, bałkańskich, cygańskich, tanga, jazzu i bluesa. A  kto  nie  chce,  może  po  prostu  cieszyć  się  kolędami  w naszym wykonaniu – mówi Anna Podkościelna-Cyz.


Chór GOS.PL powstał w Tarnowie w styczniu 2003 roku z inicjatywy grupy osób wiązanych ze sobą różnymi projektami muzycznymi. W skład zespołu wchodzi 35 chórzystów. Chórowi pod kierownictwem Anny Podkościelnej-Cyz i Tomasza Steca towarzyszy zespół instrumentalny w składzie: Bartek Szułakiewicz – perkusja, aranżacje Grzegorz Nosek - gitara basowa Tomek Boruch – gitara, Wiesław Ochwat – akordeon.
Chór wykonuje głównie muzykę określaną jako contemporary gospel – czyli śpiewu wywodzącego się z tradycji negro spirituals, ale wzbogaconego doświadczeniami muzyki jazzowej, rockowej i R&B. Oprócz standardów, GOS.PL w swoim repertuarze posiada także utwory z najnowszej historii gospel. Celem chóru jest głoszenie Ewangelii, dzielenie się doświadczeniem osobistego spotkania z Chrystusem i dokonania wyboru drogi wiary w życiu.

Bilety w cenie 20 zł i 15 zł.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(04-01-2012) imadło :
Także 6 stycznia w tarnowskiej Katedrze odbędzie się koncert kolęd w tradycyjnym polskim brzmieniu, bez wygibasów i za darmo! Program Bożonarodzeniowych koncerów kolęd w wykonaniu Pueri Cantores Tarnovienses: - 6 stycznia 2012 - Tarnów-Katedra - Msza g. 16.30 i koncert - 8 stycznia 2012 - Tarnów-Krzyż - par. św. Krzyża - Msza g. 10.30 i koncert - 14 stycznia 2012 - Tarnów - par. Miłosierdzia Bożego g. 18.30 koncert - 15 stycznia 2012 - Brzesko - par. św. Jakuba - g. 17.00 koncert - 22 stycznia 2012 - Dębica - Kościół św. Jadwigi - g. 17.30 koncert - 29 stycznia 2012 - Wierzchosławice - par. Matki Bożej Pocieszenia - Msza g. 11.00 i koncert

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-01-2012) T :
Jedni lubią wygibasy inni styl ,,na baczność". Wszystko można obśmiać, ale chyba nie o to chodzi w chórach katolickich?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-01-2012) Miska :
No nie kazdy ma takich możnych sponsorów jak PCT. Za coś trzeba funkcjonować.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-01-2012) jmax :
ciekawy jestem, czy po wystepie PCT podszedł ktoś do chóru i powiedział, że zobaczył w ich śpiewie oprócz czystych i poprawnych brzmień Boga?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-01-2012) imadło :
Brzmienie tradycji działa na lewaka jak płachta na byka.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-01-2012) jmax :
jak klasyczne imadło, wszędzie wszystko spłaszczające....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-01-2012) Lala :
Po co tyle kwasu - jedna i druga ekipa śpiewa (na chwałę SZEFA WSZYSTKICH SZEFÓW) i ma z tego fun. Każdy ma swoją publiczność i znając życie nie obchodzą ich te kłótnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-01-2012) t55+ :
zachęcona informacjami w gazetach- Krakowska i internecie udałam się ze starszą osoba do Teatru na koncert kolęd w wykonaniu chóru Puelle ,rkalmowany jako bezpłatny- okazało sie ,że dla maluczkich bilet kosztował ... 60 zł, dla pary to 120 zł!!! Natomiast cała masa notabli z zaproszeniami i nie wydali nawet 50 zł na promowany album. Ot czasy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl