To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Paweł Kowal, Jacek Pilch i Grzegorz Kądzielawski w PWSZ    -   18/1/2012
Konferencja o przyszłości Unii Europejskiej
Rada Uczelniana Samorządu Studentów PWSZ w Tarnowie, Studenckie Koło Naukowe Lex oraz stowarzyszenie KoLiber zapraszają na konferencję naukową dotyczącą przyszłości Unii Europejskiej. Odbędzie się ona w najbliższy piątek (tj. 20 stycznia 2012 r.) w godzinach 12:10 - 15:00, w sali C 017 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej (budynek C od strony ul. Goldhammera). Podczas konferencji wystąpią: Paweł Kowal- Poseł do Parlamentu Europejskiego, Jacek Pilch - Prezes Instytutu Analiz Społeczno-Gospodarczych im. E. Kwiatkowskiego, Grzegorz Kądzielawski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Tarnowie.

Ogloszenie
>
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(18-01-2012) Oddaj mandat :
kadzielawski oddaj mandat , bo glosowalismy na Pis a nie ciebie, oddaj stanowisko wiceprzewodniczącego rady , dośc tego . Oddaj tym co będa nas reprezentowac.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-01-2012) cc :
Co za ulga. Znaleźli się europosłowie , którym przyszłość UE leży na sercu :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-01-2012) eradycator :
MOŻE CZAS WRESZCIE ZACZĄĆ SIĘ POZBYWAĆ MITÓW O WĄTPLIWEJ WARTOŚCI DYDAKTYCZNEJ? Eugeniusz Kwiatkowski był członkiem struktur politycznych sanacji. Zaraz po zamachu Piłsudskiego wszedł z rekomendacji prezydenta Mościckiego do rządu masona 33 stopnia, Kazimierza Bartla, który wymógł na Piłsudskim całkowite podporządkowanie polskiej gospodarki decyzjom "wielkiej czwórki", czyli Banku Rezerwy Federalnej USA, Banku Anglii, Banku Francji i Reichsbanku. Na stanowisku ministra przemysłu i handlu (w l. 1926-1930) Eugeniusz Kwiatkowski musiał zatem współpracować również z rzekomym przyjacielem Polaków i propagatorem liberalnej "reorganizacji" polskiej gospodarki, późniejszym prezydentem Stanów Zjednoczonych, Herbertem Hooverem, który realizował w latach 1921-1929 proniemiecką politykę USA na stanowisku szefa amerykańskiego Departamentu Handlu. . Dostrzegam głęboką analogię między tym co działo się w polityce gospodarczo-finansowej wtedy i teraz - służalstwo i super-lojalność wobec obcych, przewyższająca lojalność wobec własnego narodu. Minister Kwiatkowski był realizatorem polityki gospodarczej podporządkowanej wytycznym i oczekiwaniom Zachodu, która przyniosła w efekcie pauperyzację mas i upadek państwa polskiego. A czczony jest dzisiaj na podstawie mitu podtrzymywanego i wzmacnianego przez zwolenników podporządkowania Polski obcym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-01-2012) dr Anna :
Dlaczego sejm, gdy rządzili Kaczyńscy nie uczcił strajków chłopskich w II RP - wywołanych masońską polityką Eugeniusza Kwiatkowskiego ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2012) l] :
l[]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2012) jh :
gh

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2012) do Dr Anna :
wpisz w google b nai b rith kaczyński

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2012) Grzegorz :
Bezczelny atak emerytowanego peerelowskiego inżyniera wielkiej syntezy chemicznej na Prezesa Instytutu Analiz Społeczno-Gospodarczych im. E. Kwiatkowskiego Jacka Pilcha udowodnił jego kompletną indolencję ..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2012) boan :
Grzegorzu ten w/g ciebie peerelowski inżynier dostał brawa od studentów bo powątpiewał w dobre intencje instytutu który obrał sobie imię E.Kwiatkowskiego który stawiał na wzrost gospodarczy polskiego przemysłu!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-01-2012) boan :
do dr.Anna powinna pani wiedzieć, że strajki chłopskie w IIRP wywołane były przez komunistów dla wywołania fermentu wokół działania rządu dla wzrostu gospodarczego!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl