To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Speed Race Tarnów Racing Team na rajdzie samochodowym    -   03/4/2012
Mototarnowianie z pucharami!
W sobotę 31 marca w Rzeszowie tarnowskie załogi SPEED RACE TARNÓW RACING TEAM uczestniczyły w Turystyczno   Nawigacyjnym Rajdzie Samochodowym  WIOSNA 2012 . Rajd był III rundą Turystycznego Pucharu Polski, oraz I rundą Nawigacyjno-Turystycznych Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego. 6 załóg reprezentowało nasz tarnowski Team na pierwszym w tym sezonie rajdzie w stolicy Podkarpacia. Poniżej zamieszczamy relację z tego wydarzenia.

Ogloszenie

”W deszczowej aurze docieramy do siedziby Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie. Spotkanie rajdowe rozpoczęło się od prelekcji na temat zbrodni komunistycznych w latach 1944-1956. Po krótkiej odprawie przedstartowej w kolejności numerów startujemy na odcinek turystyczno   nawigacyjny o długości (przy prawidłowym przejeździe) 20 km. Meta pierwszego odcinka zlokalizowana była na parkingu przy międzynarodowym porcie lotniczym Rzeszów   Jasionka. Zwiedziliśmy nowo wybudowany terminal, który 17 kwietnia 2012 roku będzie oddany do użytku. Przed startem na drugi odcinek rozwiązaliśmy test BRD. Drugi odcinek znacznie dłuższy 44 km z czasem przejazdu 140 min z ciekawymi elementami nawigacyjnymi. Trasa biegła drogami m.in. krętymi z nawierzchnią typowo szutrową oraz drogami leśnymi z elementami offroadu, gdzie bawiliśmy się naszymi pojazdami.

Na mecie rajdu w Sokołowie Małopolskim sprawdzono naszą wiedzę rajdową w teście turystycznym. 15 pytań i 10 minut czasu. Na tym zmagania  sportowo   rekreacyjne się zakończyły. W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie wspólnie analizowaliśmy nasze przejazdy. Organizatorzy dozowali nam emocje co jakiś czas prezentując na tablicy prawidłowe rozwiązania testów jak i  zerowe  przejazdy.

W napięciu doczekaliśmy oficjalnych wyników Rajdu  Wiosna 2012 . Z wielką przyjemnością pragniemy donieść, że na III miejscu  rodzinnego  podium znalazła się nasza tarnowska załoga Marta Bąk i Adam Bąk, ustępując tylko pola rodzince Jarka i Edyty Noworól oraz Radka z synem Miłoszem Mikułów (obie załogi z Rzeszowa). To podium to najlepszy dowód na to, że rajdy turystyczne to zabawa rodzinna. Kolejne lokaty jakie zajęli Tarnowianie: 4 miejsce zajęła załoga trzy osobowa Mateusz Kocerba i Jarek Wawrzkiewicz wspierani przez Dorotę Koprowską, na 7 miejscu Łukasz Kocoł z Agnieszką Wawrzkiewicz, 8 miejsce Rafał Kiwior z Grześkiem Gondkiem, 11 lokata dla załogi Michał i Jan Wiśniowicz (powrót na trasy turystyczne po kilku latach przerwy w startach i na 12 miejscu nasza medialna załoga Kamil Zyznar z Karoliną Wenc (pierwszy ich start). W klasyfikacji drużynowej SPEED RACE TARNÓW Racing Team zajął II miejsce za Automobilklubem Rzeszowskim.” - czytamy w relacji.

Już 14 kwietnia 2012 roku kolejna runda Turystycznego Pucharu Polski. Tym razem Team odwiedzi Śląsk. Zapraszamy do wspólnych startów.

W startach Team wspierają:  DEKO-DRÓG  Tarnów, F.B. ELBUD Tarnów, HYDRAULIKA Jan Fido, GAZTAR Sp. J., Z.R.B.  GOTEL  Rzuchowa, MK OKNO Sp. z o.o. Pleśna,  Pawłowski Sport Tarnów, Biuro Podróży TURYSTA Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl