To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Niepubliczna niepłatna szkoła rozpoczyna nabór w przekształcanej SP 19    -   03/4/2012
Edukacyjne przekształcenia i nabory
Jak informuje tarnowski magistrat, niepubliczna niepłatna szkoła rozpoczyna nabór w przekształcanej SP 19. Organem prowadzącym dla szkoły (po głośnych przekształceniach) będzie Fundacja Dobrosąsiedzkiej Współpracy. Podmiot rozpoczyna nabór do szkoły podstawowej i gimnazjum. Placówki powstają w miejsce przekształcanej Szkoły Podstawowej nr 19 im. „Marynarki Handlowej”. Wchodzą one w skład Zespołu Szkół Niepublicznych.

Ogloszenie
>

-Szkoła zachowa swoją integralność i tradycje jednocześnie poszerzając swoją ofertę dydaktyczno-wychowawczą. Obserwując rynek pracy w naszym regionie, także w Europie daje się zauważyć bardzo duże zapotrzebowanie na kadrę z wykształceniem politechnicznym, dlatego w szkole będzie położony duży nacisk na takie kształcenie z jednoczesną intensywną nauką języków obcych. Wszelkie działania szkoły będą uzgadniane z rodzicami i realizowane w oparciu o bazę i kadrę Zespołu Szkół Niepublicznych, nauczycieli obecnej Szkoły nr 19 gotowych podjąć współpracę z ZSN a także przy współpracy z instytucjami i osobami zewnętrznymi. Planowane jest również utworzenie gimnazjum na bazie szkoły podstawowej – mówi dyrektor Bogusław Pituła.

Jednocześnie organ prowadzący deklaruje, że działalność szkoły nie ograniczy się tylko do godzin pracy dydaktycznej.
W ramach zakresu swojego działania i otwarcia na potrzeby społeczności szkolnej oraz środowiska lokalnego mają być prowadzone zajęcia sportowe, kulturalne, dydaktyczne oraz inne pozwalające na spełnienie oczekiwań i pasji wszystkich zainteresowanych środowisk.
Zapisy do szkół są prowadzone w siedzibie głównej Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie przy al. Solidarności 21A oraz w siedzibie Rady Osiedla Koszyce, w każdy wtorek w godzinach od 13.00 do 16.30, jak również w soboty między 10.00 a 13.00. Wszelkie informacje są udzielane pod nr telefonu 146360015.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(09-04-2012) ostrożny :
Dziwne jest, że fundacja nie zapisuje dzieci do swojego starego gimnazjum... Ciekawe, ile pozostanie z deklaracji o nieprzenoszeniu tzw. "trudnej młodzieży" do nowych placówek. Co ciekawsze magistrat w sumie nie podał gdzie będą uczyły się dzieci ze zlikwidowanych SP i Gimnazjum przy pogotowiu opiekuńczym? Padł pomysł z SP 20, to może z uwagi na fakt doświadczenia fundacji z "trudną młodzieżą" połączą to wszystko w całość. W sumie szkoła na uboczu, nie będzie widać, że Straż Miejska, czy też Policja często zajeżdża... Same plusy... Tylko współczuć dzieciom i rodzicom ze starej dziewięnastki jeśli będą chcieli zostać... No i współczucie dla osiedla. Kradzieże, alkohol, narkotyki - to będzie codzienność...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl