To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ukazał się nowy, świąteczny numer „Nowin Tarnowskiej Gminy”.    -   04/4/2012
Nowiny nr 116
Ukazał się nowy, świąteczny numer „Nowin Tarnowskiej Gminy”, a w nim: rozmowa z wójtem Grzegorzem Koziołem na temat sytuacji w oświacie i przekształcania gminnych szkół w niepubliczne, informacje o zbiórce odpadów wielkogabarytowych oraz planach zagospodarowania przestrzennego. W 116 numerze „Nowin” czytelnik znajdzie także relację z odbytych w marcu w Gminie Tarnów zebrań wiejskich, Mistrzostw Polski w Koszycach Wielkich, stałe felietony oraz gminne wieści.

Ogloszenie
>

”Nowiny...” w formacie pdf dostępne są na stronie www.gmina.tarnow.pl.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(06-04-2012) Tomek :
Znów propaganda sukcesu :) A już wkrótce na przykład w Gminie: redukcje kursów podmiejskich linii autobusowych, tym się nie chwalą - to już ładnie nie wygląda.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-04-2012) Tomasz Stelmach :
Drogi Tomku :) nie czytałeś tego numeru, to widać w Twoim komentarzu :) Wypadałoby najpierw przeczytać a potem startować z anonimową napinką internetową. Ja jako skromny radny powiatu tarnowkiego własnie z Gminy Tarnów bez żadnego zażenowania polecam ten periodyk wszystkim mieszkańcom Gminy, jest tam wiele przydatnych informacji ... żadnej "propagandy sukcesu"... Bo chyba informacje o zbiórce odpadów wielkogabrytowych czy te odnośnie przekształceń w oświacie, nie mozna uznać za "propagandę" ale widac niektóry wyborcom złaknionym jak przysłowiowa "kania dżdżu" rządów "prefesjonalistów" z PO :) wszystko sie z jednym kojarzy. Wesołego Alleluja !!! :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2012) Być moze... :
Być może artykuł o zbiórce odpadów wielkogabarytowych to fascynujący temat.Ale proszę łaskawie wytłumaczyć mi,co takiego niezwykłego jest w fakcie ukazania się światecznego numeru gazetki gminnej,ze zasłuzył na informację w portalu? Czy to, jak głosi tytuł,że jest to numer 116?A może te relacje z zebrań wiejskich? I dlaczegfo nie ma żadnej informacji o ukazaniu się kolejnych ( z równie oryginalnymi temtami) światecznyzch numerów kilkudziesieciu inmnych numerów gminnych gazetek?Bo przecież kazda gmina ma swoją gazetkę. Tym sposobem pisanie o ukazaniu sie numeru 116 "Nowin tarnowskiej gminy" zyskało rangę wydarzenia nadzwyczajnego.A przeciez stara,poczciwa zasada głosi,ze kiedy pies ugryzie człowieka to nie jest to wydarzenie zasługujące na wzmiankę. Co innego,gdyby człowiek ugryzł psa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2012) Tomasz Stelmach :
Te pytania to chyba nalezy skierowac do redakcji tego portalu drogi "być moze" dlaczego te nowiny, a nie inne ... Może w tej gminie potrafią a w innych nie, dotrzeć z informacją na czas i to drogą zdigitalizowaną :) to też jakaś umiejętnośc nieprawdaż ? ... Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-04-2012) Prawdaż :
Prawdaż.Ale ja nie o docieraniu,czym to ? Acha: "drogą zdigitalizowaną", psia jej matula.Ja o tym,że to zadna,ŻĄDNA informacja.Wydarzenie ikstone dla redakcji " Nowin tarnowskiej gminy",ale nierdo zawiadamiania o tym wszystkich,którzy ten portal odwiedzają.Tyle...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-04-2012) Gienek :
ojej - wiadomo że chodzi o pieniądze , kto płaci ten wymaga . Może jednak warto zlustrować numer świąteczny , czy aby na pewno zawiera wszystkie istotne informacje o jakich winni dowiedzieć się zainteresowani ? Może istnieje drugie dno ? Jaka ich część została przemilczana . Czy są sprawy które Wójt przed zamiótł pod dywan i by mieć ręce czyste, jak Piłat wystraszywszy się żydów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-04-2012) Tomek :
miałem tu ripostować, ale ze względu na święta odpuściłem sobie... generalnie chodzi o to, że spraw trudnych się nie porusza, a gdy już wyjdą to się ich wydźwięk spłaszcza... obecnego wójta popieram, ale pewne rzeczy zrobiłbym inaczej...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl