To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mocne brzmienia w "Przepraszam" już 14-go kwietnia!    -   12/4/2012
Brutal Armageddon
Już 14-go kwietnia w Piwnicy Studenckiej "Przepraszam" w Tarnowie odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod hasłem "Brutal Armageddon", podczas której wystąpią przedstawiciele awangardy krakowskiej, zespół IBLIS oraz krośnieński, death metalowy zespół BEHEADING MACHINE. Start imprezy przewidziano na 18:00, a cenę biletów ustalono na śmiesznie niską kwotę 7 zł – informuje portal MuzycznyTarnów.

Ogloszenie
>

IBLIS
(avant-garde/post metal - Kraków)
www.facebook.com/iblispl
www.myspace.com/nuklearrocknroll
"Awangarda? Black? Metal? Właściwie to po wielokrotnym już w tej chwili zaserwowaniu sobie „Menthell” mógłbym postawić jeszcze kilka pytań. Płyta mnoży znaki zapytania nie dając w zamian konkretnych odpowiedzi. Pewien jestem tylko jednego tego, że „mentalne piekło” według Iblis to album przy którym spędzicie długie godziny. Jeśli zdarza się Wam zagubić w świecie The Konsortium czy Oranssi Pazuzu to proponuję otworzyć też drzwi z napisem Iblis… „Menthell” to debiut Iblis. Płyta bardzo ważna dla naszej sceny. Nareszcie ktoś pokazał, że oprócz obozu „okołofuriowego” też mamy utalentowanych muzyków, dla których terminy black i metal są tylko punktem wyjścia do snucia swoich własnych, muzycznych opowieści..." - Wiesław Czajkowski - Violence Online.
Wirtualną wersję debiutanckiej płyty IBLIS można pobrać bezpłatnie ze strony wydawcy - brytyjskiej Death To Music Prod. (www.deathtomusic.com) lub tutaj: http://www.archive.org/download/DTM668_IBLIS_MENTHELL/IBLIS_Menthell_DTM668.zip

BEHEADING MACHINE
(mechanical death metal - Krosno)
www.facebook.com/beheadingmachine
www.myspace.com/beheadingmachineband
"...Beheading Machine startuje z miejsca, w którym znajomi z Decapitated znaleźli się dopiero na "Organic Hallucinosis". Na miejscu mniej popularnych metalowców z Krosna, lepszej rekomendacji nie mógłbym sobie wyobrazić... "Narcobiological Upgrade" ustrzegą się wad i krótko podsumowując, to ścisła czołówka krajowego death metalu. Inteligentnego, może i lawirującego gdzieś na granicy deathcore a, ale mimo wszystko death metalu z krwi i kości." - Grzegorz Pindoor – Audio.
Darmowe EP promujące debiutancką płytę Beheading Machine można legalnie zdobyć tutaj:
http://soundcloud.com/beheading-machine-promo/sets/beheading-machine-the-psalm-of/
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl