To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowianie pojadą do Danii    -   13/4/2012
Nasi brydżyści...
Olga Długosz i Maciej Grabiec wywalczyli miejsce w reprezentacji Polski na zbliżające się Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych (U-20) w brydżu sportowym, które odbędą się w duńskim Vejle w dn. 1-6.07.2012 r. Występ Olgi i Maćka to kolejny sukces naszej młodzieży. Przypomnijmy międzynarodowe występy i zarazem osiągnięcia Adama Krysy, który w Stambule (2009) zdobył dwa srebrne krążki MŚ i złoto ME w Albenie (2011). Miraż ze światowym brydżem mają także za sobą Wojtek Stachnik i Maciek Kita, którzy reprezentowali Polskę dwukrotnie w Opatji (Chorwacja 2010 i 2011 ).

Ogloszenie

II Etap KADRY NARODOWEJ U-20, który odbył się w Grębiszewie pod Warszawą (9-12.04.2012 r.) wyłonił sześcioparową reprezentację Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych, które odbęda sie w lipcu w Danii. Zarówno morderczy turniej, trwający aż cztery dni, jak i testy miały ułatwić selekcjonerem wybór najlepszych par także na sierpniowe Drużynowe Mistrzostwa Świata, które organizuje federacja chińska. W kryterium wzięła udział dwunastoparowa kadra Polski juniorów młodszych, a wśród nich aż siedmioro młodych tarnowian. Warto tu zaznaczyć, iż do ścisłego finału zakwalifikowało się dziesięciu zawodników z tarnowskiego klubu MPEC Tarnów, lecz z powodów finansowych mogła uczestniczyć tylko w/w siódemka. Poza wyczynem Olgi i Maćka należy odnotować niezły start jedynego młodzika w kadrze, czternastoletniego Błażeja Krawczyka, który wraz z Maciejem Supersonem (Wincor Nixdorf Cracovia) uplasował się na miejscu 6-tym. Pozostali zawodnicy; K. Cetera, J. Rokita, W. Stachnik, M. Kita (wszyscy MPEC Tarnów) zdobyli doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Jak widać z danych liczbowych Tarnów ma obecnie najlepsze notowania w Polsce jeśli chodzi o pracę szkoleniową.

Występ Olgi i Maćka to kolejny sukces naszej młodzieży. Przypomnijmy międzynarodowe występy i zarazem osiągnięcia Adama Krysy, który w Stambule (2009) zdobył dwa srebrne krążki MŚ i złoto ME w Albenie (2011). Miraż ze światowym brydżem mają także za sobą Wojtek Stachnik i Maciek Kita, którzy reprezentowali Polskę dwukrotnie w Opatji (Chorwacja 2010 i 2011 ) - informuje Krzysztof Ziewacz.

Warto na marginesie ME w Danii nadmienić, iż w dn. 16-26.08.2012 r.w letnim obozie brydżowym udział weźmie także ekipa młodych duńczyków. Zajęcia już przygotowują i prowadzić je będą w języku angielskim dla młodzieży z obu krajów: selekcjoner kadry narodowej U-20 Włodzimierz Krysztofczyk i twórca sukcesów tarnowskiego brydża Krzysztof Ziewacz.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl