To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Minister Jarosław Gowin gościem Konferencji Studenckiej    -   18/4/2012
Wieści z PWSZ
19 kwietnia na tarnowskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej rozpoczyna się wiosenna Wampiriada czyli cykliczna akcja oddawania krwi dla potrzebujących, organizowana przez Uczelniany Klub HDK. Z kolei 20 kwietnia w auli PWSZ odbędzie się sesja naukowa inaugurująca obchody Roku Bolesława Prusa, organizowana przez Towarzystwo Literackie im. A. Mickiewicza – oddział w Tarnowie. Tego samego dnia Uczelnię odwiedzi Minister Sprawiedliwości dr Jarosław Gowin, który będzie gościem specjalnym Konferencji Studenckiej organizowanej przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego PWSZ w Tarnowie dla działaczy studenckich reprezentujących uczelnie wyższe z całej Polski. Szczegóły – poniżej.

Ogloszenie

Minister Jarosław Gowin gościem Konferencji Studenckiej
W dniach 19-22 kwietnia po raz kolejny Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie gościć będzie przedstawicieli Samorządów Studenckich z całej Polski, którzy chcą rozmawiać o roli aktywności młodych w życiu społecznym i formach w jakich powinna być ona realizowana.
Jak co roku, do Tarnowa zjadą młodzi samorządowcy reprezentujący uczelnie wyższe, aby wziąć udział w konferencji organizowanej przez Radę Samorządu Studentów PWSZ w Tarnowie.
W tym roku, dyskusji poddana zostanie kwestia funkcjonowania samorządów studenckich w obliczu nowelizacji ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, a także sytuacja młodych na rynku pracy związana z planowaną przez Rząd deregulacją dostępu do części zawodów.

20 kwietnia (piątek) o godzinie 18:00, w Auli uczelnianej (C017), odbędą się wykłady otwarte. Magda Ziółkowska Dyrektor ds. Studenckich NZS, mówić będzie o „Nowelizacji Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym- szansach i wyzwaniach dla Samorządów Studenckich”. O godz. 19.00 JM Rektor PWSZ w Tarnowie prof. dr hab. Stanisław Komornicki wygłosi wykład „Szkolnictwo Wyższe w Polsce, zmiany w Szkolnictwie Wyższym wynikające z nowelizacji ustawy, od roku akademickiego 2011/2012”. Na godz. 20.00 przewidziano wystąpienie gościa specjalnego Konferencji, którym będzie Minister Sprawiedliwości dr Jarosław Gowin, który przybliży słuchaczom temat deregulacji dostępu do zawodów.
Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych!

Kalendarium

19 IV 2012 - czwartek
W godz. 8.00 - 12.00 trwać będzie wiosenna Wampiriada czyli cykliczna akcja oddawania krwi dla potrzebujących, organizowana przez Uczelniany Klub HDK. Pobór krwi odbędzie się w sali C312 (budynek C - Centrum Nowoczesnych Technologii).

20 IV 2012 - piątek
O godz. 11.00 rozpocznie się w Auli PWSZ w Tarnowie sesja naukowa inaugurująca obchody Roku Bolesława Prusa. Organizatorzy - Towarzystwo Literackie im. A. Mickiewicza oddział w Tarnowie przewidzieli w programie następujące wykłady:
- „Bolesław Prus – pozytywista ewangeliczny” - ks. dr Jacek Nowak, Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie
- „Bolesław Prus o miłosierdziu Boskim i ludzkim” - prof. dr hab. Beata  Obsulewicz, Katolicki Uniwersytet Lubelski
- „Miejsce Bolesława Prusa w literaturze XIX wieku” - prof. dr hab. Aleksander Wilkoń, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Uniwersytet Śląski.

20 IV 2012 - piątek
W tym dniu PWSZ w Tarnowie odwiedzi Minister Sprawiedliwości dr Jarosław Gowin, który będzie gościem specjalnym Konferencji Studenckiej organizowanej przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego PWSZ w Tarnowie dla działaczy studenckich reprezentujących uczelnie wyższe z całej Polski. Minister Gowin o godz. 20.00 wygłosi wykład „Deregulacja dostępu do zawodów”. O godz. 19.00 wykład pt.: „Szkolnictwo Wyższe w Polsce, zmiany w Szkolnictwie Wyższym wynikające z nowelizacji ustawy, od roku akademickiego 2011/2012” poprowadzi Rektor PWSZ w Tarnowie prof. dr hab. Stanisław Komornicki.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl