To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sponsoring dla motocrossowców    -   25/4/2012
Wieści z Gminy Tarnów
Norbert Florek ze Zbylitowskiej Góry oraz Damian Dąbrowski z Radlnej – to dwaj młodzi adepci motocrossu, z którymi samorząd Gminy Tarnów podpisał zawarł umowę o sponsoringu. W zamian za przekazane środki finansowe obydwaj zawodnicy będą promować gminę na zawodach, w których biorą udział.

Ogloszenie

Norbert jest uczniem drugiej klasy zbylitowskiego gimnazjum i trenuje tę dyscyplinę sportu od pięciu lat, zaś Damian chodzi do klasy pierwszej technikum w tarnowskim Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych i w zawodach motocrossowych bierze udział od roku. Obaj nie odnotowali jeszcze na swoich kontach znaczących sukcesów, ale z dużym zaangażowaniem trenują ten sport, który na terenie gminy Tarnów cieszy się niesłabnącą popularnością. Obaj brali udział w licznych zawodach nie tylko na terenie gminy i miasta Tarnowa, ale także na torach Małopolski, Podkarpacia, a nawet na Ukrainie. Jak podkreślają rodzice młodych sportowców, uzyskanie dobrych wyników w tym sporcie wymaga nie tylko dużego zaangażowania czasowego, ale także i finansowego, przy czym wiele wysiłku trzeba włożyć w przygotowanie i utrzymanie sprzętu.
-Cieszę się, że w naszej gminie wciąż odnajdują się coraz to nowi młodzi ludzie, którzy mają swoje pasje i realizując je, odnoszą pierwsze sukcesy – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł. -Mam nadzieję, że będzie ich coraz więcej. Wprawdzie przekazywane przez nas środki finansowe nie są zbyt duże, to jednak będziemy kontynuować nasz program, bo przecież gmina to nie tylko nowe drogi, chodniki i budynki, ale gmina to przede wszystkim ludzie – dodaje.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl