To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koncerty i Gala 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej    -   26/4/2012
TNF przed finałem...
27 kwietnia 2012 r. o 20:00 zapraszamy na tarnowski Rynek na plenerowy koncert "Jerzy Duduś Matuszkiewicz – Piosenki z Ekranu i Scenki", podczas którego zabrzmią najpiękniejsze melodie Jerzego Dudusia Matuszkiewicza m.in. z polskich filmów i seriali w wykonaniu tarnowskich muzyków pod dyrekcją Bartka Szułakiewicza. Z kolei 28 kwietnia o godz. 19:00, w Teatrze im. Ludwika Solskiego odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród 26 TNF, podczas której przedstawiciele składów jurorskich uhonorują Laureatów tegorocznej edycji Festiwalu statuetkami i nagrodami pieniężnymi. Galę uświetni, poza Laureatami i gośćmi koncert muzyki filmowej Michała Lorenca w wykonaniu zespołu DesOrient.

Ogloszenie

"Jerzy Duduś Matuszkiewicz – Piosenki z Ekranu i Scenki" - 27 kwietnia 2012 r. o 20:00
Na program koncertu składają się tematy muzyczne i piosenki znane z takich filmów i seriali jak: "Podróż za jeden uśmiech", "Nie lubię poniedziałku", "Małżeństwo z rozsądku", "Jak rozpętałem II wojnę światową", "Poszukiwana, poszukiwany", "Janosik", czy "Wojna domowa".
Wstęp wolny. Zaraz po koncercie TCK zaprasza na inspirujące widowisko z wykorzystaniem technologii videomappingu 3D.

Bartek Szułakiewicz - tarnowski muzyk, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach. Na co dzień dyrygent Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych oraz kierownik muzyczny Chóru GOS.PL. Współtwórca także bardziej spektakularnych przedsięwzięć, jak Oratorium "Ziemia Przystań Miłości" (wraz z Przemysławem Pasternakiem 2008) oraz koncertowe DVD zespołu TOTENTANZ z Tarnowską Orkiestrą Kameralną. Ponadto jako aranżer i kompozytor współpracuje z wieloma big-bandami i orkiestrami dętymi w Polsce oraz z artystami cyrkowymi z całej Europy.

Soliści:
Natalia Baj
Krzysztof Huber
Piotr Kita
Ilonka Krawczyk 
Milenka Łącka 
Ludwina Popielarz
Sławomir Ramian

Muzycy:
Stanisław Migała - gitary
Maciej Pierzchała - fortepian
Kuba Dworak - kontrabas
Bartłomiej Rojek - perkusja
Jerzy Skalski - trąbka
Bartek Bętkowski - saxofony, flet
Tomasz Ożóg - puzon
Tarnowski Chór GOS.PL pod kierownictwem Hanny Podkościelnej-Cyz
Bartek Szułakiewicz - wibrafon, instrumenty klawiszowe, aranżacje, dyrygowanie.

Bezpośrednio po koncercie z muzyką Jerzego Dudusia Matuszkiewicza na tarnowskim rynku zgasną światła, a fasady trzech kamienic okalających Rynek ożyją. Przez kilka minut będziemy świadkami fascynującego widowiska, będącego połączeniem trójwymiarowej technologii, architektury Tarnowa i niezwykłych dźwięków mistrza Wojciecha Kilara – jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej.
 Do wielkoformatowej muzyczno–filmowej opowieści wykorzystana zostanie innowacyjna technologia 3D mappingu, dzięki czemu statyczne na co dzień mury kamienic ożyją oświetlone kolorowymi wizualizacjami i niezwykłymi, zaskakującymi transformacjami.

28 kwietnia o godz. 19:00, w Teatrze im. Ludwika Solskiego odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród 26 TNF, podczas której przedstawiciele składów jurorskich uhonorują Laureatów tegorocznej edycji Festiwalu statuetkami i nagrodami pieniężnymi. Galę uświetni, poza Laureatami i gośćmi koncert muzyki filmowej Michała Lorenca w wykonaniu zespołu DesOrient.
Podczas koncertu będziemy mieli okazję wysłuchać tematów filmowych skomponowanych w ostatnich pięciu latach (m.in. "Ojciec Mateusz", "Polin", "Śluby panieńskie", "Różyczka","Wino truskawkowe", "Cztery noce z Anną"), jak również te nieco starsze, ale znane kompozycje („Bandyta", "Babie lato", "Oficer", "300 mil do nieba", "Przedwiośnie").
Głównym Partnerem koncertu plenerowego i Gali Wręczenia Nagród są AZOTY TARNÓW.
Bilety na Galę w cenie 35 zł., w przedsprzedaży dostępne w kasie kina Marzenie oraz Biurze Obsługi TCK. W dniu koncertu bilety dostępne w Marzeniu i Biurze Obsługi TCK do godz. 17:00, w Teatrze na godzinę przed rozpoczęciem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl