To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   MPEC Tarnów znów najlepszy w Polsce    -   11/6/2012
Brydż: dobre wieści
Mamy powody, aby się znów cieszyć. Zdobyliśmy złoto, dwa srebra i brąz. MPEC Tarnów znów góruje w brydżu na arenie ogólnopolskiej – tym razem podczas 26 Mistrzostw Polski Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w dniach 6-9 czerwca w nieodległym Tęgoborzu. Impreza niezwykle udana pod każdym względem. Wzorowo zorganizowana ze sportowym sukcesem Małopolski. Oto jak radzili sobie tarnowianie...

Ogloszenie
>

Najpierw Gaba Nosal i Maciek Kita wywalczyli srebrny medal w Turnieju Par Mikstowych, następnie MPEC II Tarnów w składzie Maciej Kita - Michał Krysa i Krzysztof Cetera - Jakub Rokita zdobył srebro w Turnieju Teamów, w którym nie miał łatwej drogi do finału bo musiał przede wszystkim pokonać absolutnych faworytów - drużynę Wojtka Kaźmierczaka z Michałem Klukowskim, Mateuszem Sobczakiem i Arkiem Majchrem. Jędrzej Hycnar, nieobecny na ceremonii i tym zdjęciu, a grający w parze z Krzysiem Supersonem i dziewczynami z Wa-wy Martą Wójcik i Karoliną Walędzik wygrał brąz. A na sam koniec najwięcej radości sprawiły Olga Długosz i Kasia Rodzaj , które sięgnęły po złoto w Turnieju Par Dziewcząt. MPEC zwyciężył w klasyfikacji klubowej, a I LO zajęło 2-gie miejsce w rankingu szkół. Małopolska okazała się zdecydowanie najlepsza w punktacji województw.

Kolejne krajowe mistrzostwa - znów w Tęgoborzu – odbędą się we wrześniu kiedy to w dn. 27-29.09.2012 r. o medale walczyć będą juniorzy w kategorii wiekowej 19-20. MPEC Tarnów wystąpi w składzie Olga Długosz - Maciej Grabiec i Wojciech Stachnik - Maciej Kita. Najpierw jednak (1-6.07.2012 r.) Olga z Maćkiem reprezentować będą Polskę w Danii, gdzie powalczą o Mistrzostwo Europy Par Juniorów.

KZ
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.73 % (1096)
  jestem za 38.97 % (795)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2040
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl