To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   I ty możesz ocenić urzędnika   -   05/2/2007
„Jak długo oczekiwała Pani na kontakt z pracownikiem Urzędu Miasta, jak usprawnić obsługę w magistracie?” - m.in. na ten temat mogą wypowiedzieć się tarnowianie w ankiecie rozdawanej w urzędzie. -Zachęcam tarnowian do wypełnienia ankiet. Każda propozycja, sugestia będzie wzięta pod uwagę, aby poprawić obsługę mieszkańców w Urzędzie - podkreśla prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. Badanie potrwa do 13 lutego.

Ogloszenie

W każdym wydziale, w sekretariatach i Biurze Obsługi Mieszkańców można otrzymać anomimową ankietę z 11 pytaniami. Po wypełnieniu wystarczy wrzucić ją do jednej z urn, które stanęły przy wyjściach z budynków magistratu. Poprzednie tego typu badanie ankietowe było przed rokiem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(07-02-2007) Głeboko w ....... :
A oni takie ankiety mają głęboko w ..... Zreszta obecny prezydent nany jest z przeprowadzania róznych ankiet, które do niczego nie służyły.... Chyba tylko do tego by ktoś sobie dorobił na analizie tych papierków.... Jak to stwierdził p. Ścigała???? Powoła "grupę ekspercką".... HAHAHA!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl