To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Marzec w KIK: Władysław Bartoszewski   -   25/2/2007
Hitem miesiąca marca w Klubie Inteligencji Katolickiej może okazać się wykład Łukasza Winczury, dziennikarza RDN Małopolska zatytułowany „Władysław Bartoszewski – szkic do portretu”. Nie zabraknie też stałych pozycji z cyklu „Taka jest wiara kościoła” czy „Spotkania z biblią”. Druga połowa miesiąca natomiast upłynie pod znakiem Wielkopostnych rekolekcji.

Ogloszenie

Pierwsze spotkanie w KIK w tym miesiącu odbędzie się w ramach cyklu „Taka jest wiara kościoła” – 6 marca o godz. 18:00 poprzedzone Mszą Świętą rozważania nt. „Kościół jest dla Boga, czy dla człowieka” poprowadzi ks. dr hab. Janusz Królikowski. Dzień później, również o 18-tej zaplanowano wieczór zatytułowany „I wciąż uczę się czytać” – wykład „Książki mądre i „czytadła”” wygłosi mgr Halina Bednarczyk.
9 marca upłynie pod znakiem comiesięcznej, klubowej godziny cichej adoracji Najświętszego Sakramentu (Katedra, godz. 16:00). Z kolei 12 marca o 18-tej czekają nas „Spotkania z bilbią” – w sali Klubu o drugiej podróży misyjnej Św. Pawła opowiadać będzie ks. dr Piotr Łabuda. I wreszcie wydarzenie typowane przeze mnie na hit – „gospodarzem” poprzedzonego Mszą Świętą wieczoru (13 marca, godz. 18:00) będzie znany z wywiadów z politykami i osobami z pierwszych stron gazet mgr Łukasz Winczura z RDN Małopolska; temat spotkania: „Władysław Bartoszewski – szkic do portretu”.
Druga połowa marca przybliżać nas będzie do świąt Wielkanocnych. 16 marca o 18-tej ks. bp dr Władysław Bobowski wygłosi wykład pt. „Skąd płynie wielka wartość nabożeństw pasyjnych?” Natomiast w dniach 20 i 27 marca oraz 3 kwietnia, zawsze o godz. 18:00 w siedzibie Klubu rozpoczynać się będą rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi ks. bp Wiesław Lechowicz, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie (konferencja w trakcie Mszy Świętej).
Klub Inteligencji Katolickiej, Rynek 24
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl