To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Koniec letniego sezonu turystycznego w Tarnowie i regionie   -   01/10/2007
Z dniem 1 października Tarnowskie Centrum Informacji skraca godziny pracy - aż do maja czynne będzie do godziny 18-tej. Oficjalne zakończenie sezonu turystycznego sprzyja pierwszym, wstępnym podsumowaniom - na razie wiadomo, że w sezonie letnim tarnowski punkt informacji turystycznej odwiedziło ponad 7000 osób z kraju i zagranicy. Natomiast mimo jesiennej pory, w przyszłym tygodniu do Tarnowa na kilka dni zjadą przedstawiciele biur podróży z całego kraju.

Ogloszenie
Ostatnia niedziela września to jednocześnie ostatnia „robocza” niedziela tego roku dla Tarnowskiego Centrum Informacji. Od 1 października TCI skraca godziny pracy, tym samym „oficjalnie” kończy się letni sezon turystyczny w Tarnowie i regionie. Od najbliższego poniedziałku tarnowski punkt IT w sercu polskiego bieguna ciepła, na Rynku 7 w Tarnowie, czynny będzie od poniedziałku do piątku od 8 do 18 a w soboty od 9 do 17. Letni czas pracy, czyli wydłużone godziny pracy do godziny 20 w dni powszednie i niedzielne dyżury, w TCI powrócą od 1 maja 2008 roku.

W sezonie letnim tarnowski punkt informacji turystycznej odwiedziło ponad 7000 osób z kraju i zagranicy. Pełne dane o ruchu turystycznym w sezonie maj - wrzesień w Tarnowie i regionie będą znane za około miesiąc, kiedy do TCI spłyną informacje z poszczególnych atrakcji turystycznych oraz Urzędu Statystycznego w Tarnowie.

Tymczasem TCI przygotowuje się już do kolejnego sezonu turystycznego. W przyszłym tygodniu do Tarnowa na kilka dni zjadą przedstawiciele biur podróży z całego kraju, aby zapoznać się z atrakcjami i infrastrukturą turystyczną miasta i regionu. Jest to coroczna impreza organizowana przez Tarnowskie Centrum Informacji. W tym roku partnerem imprezy jest Małopolska Organizacja Turystyczna, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl