To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejne remonty ulic zakończone   -   03/10/2007
W ostatnich dniach zakończony został remont nawierzchni ulicy Zbylitowskiej w Tarnowie, zakończono również remontu ulicy Jagiełły na osiedlu Koszyce. Remonty ulic na osiedlu Koszyce trwały od kilku lat, obecnie zakończono ich ostatni etap.

Ogloszenie

W ostatnich dniach zakończony został remont nawierzchni ulicy Zbylitowskiej w Tarnowie. W tym roku położono nowy „dywanik” bitumiczny na odcinku od torów kolejowych do ulicy Czarna Droga. Koszt robót wyniósł około 200 tysięcy złotych. Zakończony został również remont ulicy Jagiełły, polegający na wymianie zniszczonej nawierzchni betonowej jezdni i chodników.
Remont ulicy Jagiełły oraz innych ulic przyległych na terenie osiedla „Koszyce” – m.in. Królowej Jadwigi, Bolesława Śmiałego, Warneńczyka – był realizowany etapami od kilku lat. Obecnie zakończono ostatni etap prac. Pomocy przy pracach wykonywanych przez Tarnowski Zarząd Dróg Miejskich udzielali uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i osadzeni z Zakładu Karnego w Mościcach. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 14)Dodaj komentarz
(03-10-2007) Przemek :
Oby nowe drogi nie przetrwały tak krótkiego czasu jak Nowodąbrowska, zanim wypadną dziury. Trzymam kciuki!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-10-2007) codziennie :
codziennie jeżdżę nowodabrowska nie jest zła i nie pleć bzdur jedyną zgrozą tam to tiry i brak chodnika dla dzieci do szkoły

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-10-2007) królewskie :
kurewskie osiedle ma piękną nawierzchnię

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-10-2007) Przemek :
Przyjrzyj się "codziennie" nawierzchni Nowodąbrowskiej, zamim zaczniesz wypowiadać niepoważne opinie :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-10-2007) luk :
Haha remont Zbylitowskiej:) dobre. Jeżeli remontem nazywamy ułożenie około 1-2cm warstwy asfaltu to gratulacje. Szczególnie jest to profesjonalne działanie patrząc na pędzące Zbylitowską TIRy. Po pierwszych mrozach znów będzie co remontować. A już w tej chwili przejeżdzanie przez "wyremontowane" studzienki na tej ulicy jest niezwykle przyjemne gdy koła chcą odpaść od samochodu. Wstyd się chwalić takim remontem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) Tarnowianin :
Dziwnie że UM Tarnowa działa jedynie przed wyborami ,baez względu jakimi.Po wyborach wszystko zaczyna sie sypać albo okazuje się że dzieło przed wyborcze ,to samowola,bazprawie i to z zagarnięcięm prywatnej własności ,no ale to jest już po wyborach ,i nikt nie zwraca uwagę na to co było .Nawet propagandę zbiera wiatr,a bezprawie iagitacja na koszt podatnika w Tarnowie jest razem z PO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Janek :
Tarnowianin o czym Ty chciałeś napisać . Czy o Platformie czy o ulicach>?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do Janek :
Myślisz że w Ternowie dzieje się coś bez wiedzy PO nawet remonty są pod jedyną ;prawą ,uczciwą i sprawiedliwą ;kontrolą naczalstwa PO.Pomyśl kiedy i jakie roboty drogowe wykonywano po wyborach a jakie przed ????A jak to jest robione zapytaj P. Pyzdka ,to spec od inwestycji bęz żadnych ;zbędnych; pozwoleń i tym podobnych ;fanaberji; to jest dla nas .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Janek :
A jak był Rojek z pis to też było wszystko pod kontrolą PO? Coś kolego bredzisz i nie wiesz co.Myślę że obecny prezydent nie jest z PO tylko niezależny, a co do Pyzdka to jest to największy laik i ignorant na tak ważnym stanowisku, a był także jak rządził słynny Rojek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2007) Do Janek :
I właściwie sam odpowiadasz sobie na pewne pytania ,Jak był Rojek to w UM byli ci sami co dziś -czy to oznacza że Prezydent decyduje??? Sam twierdzisz że Pyzdek to laik i ignorant ,więc Prezydent tego nie wie czy godzi się , bo właśnie nie jest bezpartyjny ,a conajmniej musi mieć poparcie Rady .A tam kto od lat rozdaje karty kto obsadził kier .stanowiska w Administracji Tarnowslkiej ?????Myślisz że jeden Pyzdek mimo wszystko trwa??? jest ich dziesiątki ,ale jedo ich łaczy Po.Pewnie nie prawdą jest że dziwnie zawsze konkretne prace zaczynają i kończą przed wyborami ????Nawet teraz ul słoneczna jest rozkopana ale pisze się prace na drogach zakończone. PO jedno robi perfekcyjne potrafi zawsze podłaczyć się pod efekty innycg czy to SLD czy AWS a obecni PIS. Tarnów wie co dzieje się w PO ale wyzwiska idą na PIS .Więc kto stoi za tym co dzieje się w Tarnowie Jeśli PO to i te wszystkie plajty powinna wziąsc na siebie ,ale nie PO to to dobre a PIS to to złe -zacznij myśleć a nie powielać propagandę krętaczy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-10-2007) janek :
Ty jesteś urzędnikiem czy byłeś że tak jesteś wspaniale zorientowany kto jest z jakiej opcji?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-10-2007) Do janek :
Nie ale jestem okradziony przez nich i wiele się dowiedziałem na ich temat.Próbowałem interweniować w biurze Grada i jak nawet nie oddano mi zdeponowanych materjało ,dowiedziałem się kto bezkarnie robi co chce bo ma ochronę przy Wałowej.To klika były pracownik jest kier. Geodezji były kier biura PO obecnie w UM itd,czy to standarty demokracji ,czy sitwa?????Poco biuro Poselskie skoro to tylko atrapa na dodatek przenosząca skargi do tych na kogo są składane .nie jestem wielbicielem żadnej partji bo im chodzi o siębie .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Do monster :
Czas chwycić za łopatę i zakończyć te remonty co ,podobno były skończone przed wyborami. Pogadaj z Pyzdkiem On wie jak robi się w stylu Gierka ,a i ty już do propagandy nie jesteś potrzebny ,więc do roboty ,czekam na te piękne autostrady .przy nich stadjony ,baseny itd a przedewszystkim , kasę na to by nie lizać tego przez szybkę na makiecie w Krakowie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) C. D :
monster co z tymi remontami dziś jest 24 . 10 a remonty w lesie ,to jak z obietnicami przed wyborczymi PO . No powiedz coś na pokrzepienie serc wielbicieli PO,winni są PIS ,cykliści ,albo ktoś demontuje to co zrobiliście . Odrobina prawdy jest nie zbędna ,sama propaganda po wyborach to oszustwo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl