To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wybory do Sejmu w regionie: wszystko jasne   -   22/10/2007
Mandaty poselskie w okręgu otrzymają: Barbara Marianowska, Edward Czesak, Michał Wojtkiewicz, Jacek Pilch i Józef Rojek (wszyscy PiS), Aleksander Grad, Urszula Augustyn i Jan Musiał (wszyscy PO) oraz Wiesław Woda (PSL). Poza Sejmem znów znajdzie się Krzysztof Janik, który miał najlepszy wynik na liście LiD. To jeszcze wyniki nieoficjalne. Najwięcej głosów do Sejmu (blisko 30 tysięcy) w okręgu nr 15 otrzymał lider PO Aleksander Grad. Drugim wynikiem może się pochwalić liderka listy PiS Barbara Marianowska (ponad 21 600 głosów).

Ogloszenie
>

Wybory do Sejmu zdominowało w okręgu Prawo i Sprawiedliwość (45,64%), które uplasowało się daleko przed Platformą Obywatelską (32.33%) i PSL (11,23%). LiD uzyskał 7,33 % poparcia, ale nie weźmie udziału w podziale mandatów.
LPR otrzymał 1,56 % głosów, Samoobrona - 1,15% a PPP - 0,87%.
Frekwencja w wyborach w siedmiu powiatach, które obejmuje okręg nr 15 wyniosła 52,56%.

Na listę PiS zagłosowało ponad 128 tysięcy wyborców w okręgu. Najwięcej na liderkę listy - poseł Marianowską. Bardzo dobrym wynikiem (prawie 18 tys.) może się też pochwalić Edward Czesak. Były starosta i poseł Michał Wojtkiewicz dostał 13.400 głosów. O dwa ostatnie mandaty, które powędrują do partii J.Kaczyńskiego walczyło kilku kandydatów. Ostatecznie Józef Rojek (11901 głosów), jedynie o 165 głosów wyprzedził radnego wojewódzkiego Jacka Pilcha. Obaj panowie zasiądą w ławach poselskich. Nie uda się to na pewno wiceministrowi sprawiedliwości Andrzejowi Dudzie (11 158 głosów) i kolejnemu w tym wyborczym rankingu posłowi Robertowi Panterze (prawie 9 tysięcy głosów).

Trzy mandaty poselskie zawdzięcza Platforma Obywatelska blisko 91 tysiącom swoich wyborców w regionie tarnowskim. Poza znakomitym wynikiem posła Grada, mamy tu jeszcze do czynienia z reelekcją posłanki Urszuli Augustyn (prawie 10,5 tysiąca głosów) i zaskakująco dobrym wynikiem Jana Musiała (7 705 głosów), którego wybór do Sejmu oznacza w Brzesku ... kolejne wybory, tym razem wybory zastępcy Musiała na fotelu burmistrza.
Około tysiąca głosów do mandatu poselskiego brakło znanemu żużlowcowi Robertowi Wardzale (6 723 głosów), byłemu burmistrzowi Wieliczki Józefowi Dudzie (6 695) i wicemarszałkowi województwa Romanowi Ciepieli (6535).

Ponownie zostanie posłem lider PSL w regionie Wiesław Woda (ponad 13 tysięcy głosów z prawie 31,5 tysięcy oddanych na całą listę). Uzyskał zatem kilkakrotnie lepszy wynik niż kolejni kandydaci ludowców na liście. Mandatu poselskiego nie udało się jednak zdobyć ani przewodniczącemu sejmiku małopolskiego Andrzejowi Sztorcowi (prawie 3, 5 tys. głosów), Jerzemu Pławeckiemu (prawie 2,5 tys. głosów), członkowi zarządu województwa Wojciechowi Kozakowi (2 119) a także byłemu staroście tarnowskiemu Zbigniewowi Karcińskiego (ponad 2 tysiące głosów).

Wszystko wskazuje na to, że ponownie wielkim przegranym wyborów w okręgu tarnowskim będzie Lewica i osobiście Krzysztof Janik. Z 9825 głosów (prawie połowa wyniku całej listy w okręgu !) udało się Janikowi pokonać liderkę listy LiD - Brygidę Kuźniak z Partii Demokratycznej (4031 głosów), ale system liczenia głosów w obowiązującej ordynacji znów - jak przed dwoma laty - pozbawi mandatu byłego ministra spraw wewnętrznych i szefa SLD.

Z kronikarskiego obowiązku wspominamy jeszcze o wynikach największych przegranych wyborów.
Poseł Jerzy Zawisza nie musi się już martwić szansami kasacji dotyczącej prawomocnego wyroku uznającego byłego już posła Samoobrony kłamcą lustracyjnym. I tak się do parlamentu nie dostał, tym razem uzyskując poparcie jedynie 1463 wyborców (cała lista Samoobrony niewiele ponad dwa razy tyle).

O kompletnej klęsce może mówić LPR (cała lista uzyskała poparcie 4399 wyborców). Lider listy LPR Wojciech Bosak uzyskał tylko 844 głosy, a Czesław Kwaśniak z Prawicy RP 674 głosów. Poseł Bogusław Sobczak uzyskując tylko 430 głosów przegrał nawet z najwyżej "rozstawionym na liście" przedstawicielem UPR - Pawłem Wieciechem.
I na koniec wynik Listy Polskiej Partii Pracy. Uzyskała ona poparcie 2453 głosujących, z czego 1143 głosy liderka listy Katarzyna Ziobro. (pd)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.67 % (1096)
  jestem za 39.03 % (797)
  nie mam zdania 7.30 % (149)
Wszystkich głosów: 2042
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 117)Dodaj komentarz
(22-10-2007) wyborca :
Jest super. Znowu te same twarze. Nie rozumiem dlaczego na co dzień ludzie narzekają a głosują jak zawsze.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) UNIA TARNÓW :
Tarnów głoswał na PO, ale wioski wybrały PIS.. Robert by wszedł do sejmu... to wchodzi Rojek, ludzie co z okręg, oni nam załatwili że praktycznie mamy dwóch posłów w nowych władzach ;/

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Tarnovia :
Tarnów głosował na PiS, wioski okoliczne na PO, Pozdrawiam:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) bardzo się cieszę :
gratulacje Rojek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) BRAWO ULKA! :
Brawo Urszula Augustyn! Tak trzymaj!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) hombre :
i tak zaczęła się kolejna kadencja degradacji Tarnowa. Zjazdu z autostrady w Wierzchosławicach nie będzie, basen w Moscicach będzie remontowany w nieskończoność, Plastikowa Dolina ulegnie przedwczesnemu rozkładowi a rodowitych tarnowian łatwiej bedzie spotkać na rynku w krakowie niżobok tarnowskiego ratusza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) do hombre :
basen , plastikowa dolina , tarnowski ratusz to leży w gestii prezydenta a mamy takiego jakiego mamy ostatnio dał nawet medal za plastikową dolinę jej prezesowi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) g :
ale wstyd z tym rojkiem, gosc sie sam wysadzil z parlamentu, pokazal ze nie zna w najmniejszym stopniu prawa polskiego a teraz znowu ma to prawo tworzyc, prawdziwy specjalista z pis. Co to za ludzie na niego glosuja? czy oni maja oczy i rozum?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) do Tarnovia :
widać,że jesteście ze wsi ;) Bo w Tarnowie PO miało 43,6 % a u was na wsiach PiS miał ponad 45%... jak zwykle musisz wykazać się inteligencją! Robert Wardzała ponad 6 700 głosów! Dzięki wszystkim fanom Unii ;)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) POLID :
Cześć POpaprańcy i komuszki Szkoda że kompan Grada tow. Janik nie załapał się .Mordy wy nasze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) do POLID :
Fajnie-koniec sędziego Kryże, który skazywał opozycjonistów na więzienie w latach 80-tych r. Nie będzie już pana Wasermana- do konca w PZPR no i pożegnamy w rządzie Pana Jasińskiego- też wysokiego urzędnika PZPR. POLID- mordo ty moja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) tarnowianin od pokoleń :
Szkoda Ciepieli i szkoda U.Gacek - no ale lepiej było wybrać Rojka (który regularnie kompromituje Tarnow), Marianowską (której daj Boże zdrowie, ale babka dała by sobie spokój przy swoim stanie zdrowia)... A prawda jest taka, że w naszym okręgu im ktoś głupszy tym ma większe szanse na zwycięstwo! ZAŚCIANEK!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) zielonooka :
Szkoda, że Pani Urszula Gacek nie została ponownie Senatorem, mam nadzieję, że zostanie zatrudniona w kancelarii Premiera Tuska.Pani Gacek to osoba z wysokimi kwalifikacjami i biegłą znajomością angielskiego !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) donald duck von tusk :
POracha na maxa!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Karol :
Marianowska i Rojek startowali na posła, a pani Gacek na senatora, to są dwie oddzielne listy, dość spora róznica. Ale co tam najlepiej wsadzic wszytskich do jednego wora...!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Studenci :
Gratulacje dla pana Rojka i Wojtkiewicza. Dziękujemy za remont dworca PKP.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Wiktor Szymański :
A mnie nie zal, ze nie ma pani Gacek. Teraz będziemy mieć inteligentych senatorów. Przecież pani Gacek nie potrafi powiedzieć sensownego zdania a jej porównania są na poziomie przedszkola!!!! Może lepiej się wypowiada po angielsku, ale z tym nie ma problemów Anglia czeka...i wita z radością Polaków a zwłaszcza panią Gacek!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) nnn :
Wynik Po to porażka Grada! W kontekście wyników w kraju. Ciekawe, kto to sprawił, że część środowiska PO odwróciła się od Cara?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Weredyk :
Uff:) Wybory pokazały ze faktycznie warto byc dobrym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) monster :
No nieźle odwróciła się 30 tys. głosów to ja chce żeby sie tak ode mnie odwrócili wszyscy! Spokojnie, teraz to już koniec PIS-u nie przejmujcie się. A panowie od sponsorowanych artyk. wiecie co może byscie sie przestali kompromitować. Jesteście ewidentnie smieszni! Ten osobliwy paszkwil był gorszy niz kiedys tam wywiad TVP3 z Pineirą.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) musielak :
Na co ten Janik liczył? Juz po raz drugi czarna polewka został poczęstowany. Zdrowia chłopina już nie ma, wyglada starzej niz rówieśnicy. Szary jakis jakby coś mu dolegało.Strateg z niego jak z koziej doopy trąba. Odciał się od kumpla Millera a podzielił jego los. Co tera będzie z zakładami mechanicznymi i z Azotami? Tyle im nazałatwiał, ze bez Janika padna jak nic?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Mamy wszech :
Nie martw się na zapas mamy TRZYDZIESTOTYSIECZNIKA on z Tarnowa zrobi Manchatan

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Marcin :
Katastrofa ,kto głosował na tych ludzi, Rojek ,Wojtkiewicz ,Marianowska ,Augustyn.Co oni zrobili dla regionu? Nic .Kompletne zera i wiadomo co nas czeka w następnych latach,dalsza degradacja, ktora skończy się tym ,że za parę lat Tarnów zostanie przyłączony do Wojnicza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) do hombre :
może nie wiesz ale pierwszym prezesem plastikowej doliny w tarnowie była Urszula Gacek popierana przez ówczesnego prezydenta J.Rojka. z reszto rojka uważam bez względu na jego błędy taktyczne w polityce za porządnego gościa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) wyborca :
Ciekawe ilu z Was wszystkich przemądrzałych komentatorów, nie mających pojęcia o polityce było do wyborów?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) wyborca 2 :
a jak przedstawiały się głosy Pana Pawła Augustyna... bo widzę, że nie przeszedł.....Przegrani trochę mi Was wszystkich żal, szczerze...tyle kasy w błoto.Jedynie nie żałuję paniG...może lepiej niech podbija Anglię skoro tam się wychowała to siłą rzeczy tam czuje się lepiej. Powodzenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) ciekawy :
Na którym miejscu uplasował się jeden z najuczciwszych polityków 20 wieku Pan Władysław Żabiński??? Panie władysławie jest Pan wielkim człowiekiem...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) .;. :
Gratulacje panie Grad !30 tysięcy głosów -Pięknie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) jaro :
ja sie pytam kto wybrał znowu tego nieudacznika Rojka chyba tacy sami jak on?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Weredyk :
:) Nie ma to jak liberalne i otwarte swiatopogladowo na innych srodowisko PO:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) były Tarnowianin :
Wstyd mi za Tarnów !! Jak patrze kogo wybraliście ... brak słów pewnie niedługo Rydzyk przeniesie tu radio jak usłyszy jacy to Tarnowianie są naiwni i głupi :)))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Depart :
Szkoda Pani Gacek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) kampfzone :
byliśmy, jesteśmy i będziemy walczyć o nasz kraj...Te wybory pokazały nasze błędy - jednak przyjdą dni kiedy znowu będziemy na szczycie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Pro-zat :
Gratulacje Panie Grad. Wreszcie coś ruszy do przodu! Azoty potrzebują porzadku ! i przepędzenia miernot !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) sasza :
PO super ale Grad to porażka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Piotr :
Tarnów i Nowy Sącz ratują honor kraju...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Pablo :
no nie moge rojka wybrali, co za wiocha, teraz bedziemy bardzo silnie reprezentowac opozycje, napewno duzo zdziałają.. wstydzcie sie tarnowianie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Weredyk :
Czuje ze wiecej niz dotychczasowa z Gradem i Augustyn na czele.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Tomasz :
Poseł Grad umieścił na 10-tym (ostatnim) miejscu na swojej liście faceta, który z racji wiedzy i doświadczenia oraz dotychczasowego dorobku najbardziej "nadawał się"do parlamentu. Jest nim pan R. Ciepiela. Tymczasem facet od żużla niejaki Wardzała znalazł sie kilka miejsc wyżej i osiągnął lepszy wynik wyborczy. Bez komentarza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) student :
A Rojek, oddał kase za studia?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Weredyk :
Studencie - pewien Pan za takie imputacje w 2005 r. musiał płacic koszty procesu jak równiez wesprzec Dom Dziecka w Tarnowie. Czyzby Pan takze chciał zostac dobrodziejem tejze einstytucji?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) JETI :
DWORZEC PKP remontuje generalna dyrekcja PKP a nie Pan Rojek i Pan Wojtkiewicz. Oni z tym nie mają nic wspólnego i to nie ich zasługa!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) Do_studenta :
Tak Rojek oddał kasę za studia i do ZUS-u:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Donia :
Lewica i Demokraci - NA KOLANA! NA KOLANA! NA KOLANA!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) oserwator :
Jak powiedział Pan Senator Adam Galpiński po wyborach w 1997 (startował niestety Tarnowie z listy Ruchu Odbudowy Polski) "w Tarnowie wybrano by konia , byle by miał etykietkę ROP t.zn prawicową. I dalej jest tak samo , nie chodzi o PIS (nie jestem jego sympatykiem) ale popatrzcie ludzie kto został wybrany. Posłowie którzy się nie sprawdzili na żadnym stanowisku!!!! Niektórzy z nich są pośmiewiskiem całej Polski. Faktycznie powód do dumy. Ale jeżeli dla niektórych ważna jest opcja (lub nakazy Ojca Dyrektora) a nie wspólny interes to Tarnów będzie dalej się staczał po równi pochyłej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Weredyk :
JETI - oczywiscie ze PKP z inicjatywy WSZYSTKICH poslów PiSu z okręgu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) POLiD :
Hej Hej komuszki i POpaprańcy Sprawdzcie kto miał najlepszy wynik wyborczy w sanatorium przy Konarskiego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) galu :
dlaczego w czasie ciszy wyborczej intarnet emitował reklamy wyborcze?????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) do POIiD :
podaj wyniki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) do POLID :
Żal ci sędziego Kryże (nie mówiąc o Wasermanie) - dobra fachura w latach 80- tych. Wspieraj dalej SLD. Mordo ty moja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Weredyk :
Galu - dlatego ze zostały zamieszczone przed cisza wyborcza - vide plakaty czy bilbordy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) krecik :
Weredyku !!! Wyszedłeś z podziemia ????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Weredyk :
Reaktywacja:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) jmax :
nie zapomnij podpowiedziec swojemu pryncypałowi Weredyku, żeby nie startował przypadkiem w wyborach do samorządu !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) WERDY :
Weredyk - pożółkły smrodzie - Dworzec miał byc remontowany bo był w fatalnym stanie a nie dlatego że jeden poseł czy drugi sobie wymyślił. Weredyk TY pasożycie nie uprawiaj demagogii. Nie chce CIe pokolenie młodych Tarnowian. Pan rojek zawdzięcza swój wynik i angaż parlamentarny tylko i wyłącznie elektoratowi który jest w trakcie jesieni swojego życia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Weredyk :
Przypomne ze nowelizacja tych przepisów odbyła sie we wrzesniu 2006 r. 5 osob popelnilo w skali kraju ten bład. Nie martw sie jmax - z bledów wyciagamy wnioski.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Weredyk :
Równie dobrze moglbym powiedziec ze na PO głosowali ludzie, ktorzy nie sa wyrobieni spolecznie, mlodzi itd. Kazda partia ma swoj elektorat, nad czym tu zlorzeczyc? Nonsens. PS Gdyby nie inicjatywa poslów PiSu pewnie by dalej nic nie bylo. Stukanie, pukanie przynosi rezultaty.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) spicymir :
Mieliście szanse wybić się na przyzwoite miasto. Wtedy jak byliscie województwem. Szanse szlag trafił w czym walnie pomogliscie. To teraz jeden z powiatów bedzie powoli obrastał plesnia. Kraków wyssie z was co wartościowesze, stany przyciągna co mobilniejsze i zostanie szara masa Za niedługo likwidowane beda te wyższe uczelnie, azoty ogranicza się do 1/10, pozosyałe zakłady zamienią się w bazy remontowe badz magazynowe i tak bedziecie szanowni tarnowianie funkcjonowali.Zadowoleni beda tylko ci zco z dutkami zza wody przyjada na krótko, ksiądz proboszcz bo mu nikt roboty nie bedzie psuł i jeszcze parę osób.Było, dobrze żarło i zdechło.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) załamany :
Można się załamac. Ciemnogród Tarnów w większości głosował na PIS. Wstyd mi za nasze miasto.Może zmieńmy nazwe na Kaczogród hehe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Tertil :
Njawazniejszą rzeczą w pozycji mojego miasta jest jegi ciagłe budowanie a nie straszenie, dreptanie w miejscu i wspominanie dawnych czasów. Odrzućcie fobie to miasto jest tego warte budujcie drogi autostradę , obwodnicę, zjazdy , prywatyzujcie państwowe moloch, bąźcie przedsiebiorczy i odważni, postawcie na inwestycje i nowe technologie.Budujcie klastery przemysłowe. Dbajcie o rozwoj miejsowości otaczajacych.Nie liczcie na to że ktos wam coś da z warszawki.O statusie miasta świdczy zamożność jego mieszkańców . Pracujcie w zgodzie i nie słuchajcie żyjących przeszłością

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) do załamanego :
Nie peroruj tak. W mieście Tarnowie wygrała Platforma- i bardzo dobrze. A ty Tarnowiak to jesteś dopiero z drugiego pokolenia pewnie i zgrywasz mieszczucha. A w lecie do baci na wieś jeździsz.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Emma :
ROJEK -tragedia dla tarnowa ci ktorzy na niego glosowali nie wiedza co uczynil!! tragedia zezscie Rojka wybrali!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) prezes :
A najbardziej mi żal Jarosława Kaczyńskiego bo jak on zniesie porażke i zrozumie że nie to co on powie jest zawsze na wierzchu.I szkoda że posłem został znowu Wojtkiewicz który nigdy dla regionu nic nie zrobił i pewnie nie zrobi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) do weredyka :
czesc kolezko, jestes koniunkturalnym szczurkiem ale masz piwo za to ze wymiksowales juz raz pana rojka z wiejskiej. teraz tez masz jakis plan? wymysl cos, doradz mu. nikt tak jak ty nie potrafi dac ciala. w tobie nadzieja WENERYKU

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Weredyk :
Niezmiernie dziekuje za jakże trafne spostrzeżenia na temat mojej osoby. Marnuje się Pan - moglby Pan robic kariere w HR

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Zainteresowany :
Mam pytanie moze ktos wie co ten Ciepiela zrobil podczas swojej kampani?Lepiej jakby jej wcale nie robil, przynajmniej bylby poslem! Wstyd i tyle.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) MS :
Ciepiela wydał za dużo kasy na wybory prezydenckie rok temu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) do MS :
prezydenckie ? To gdzie startował, bo sobie nie przypominam jego kandydatury ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) za== :
jak zwal tak zwal najpierw solidarnosc potem aws teraz pis co za znaczenie byle blizej koryta w tarnowie zawsze tak bylo i bedzie niestey

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Winetou :
PO miala by wiecej miejsc w senacie i sejmie, gdyby poszla wspolnie a nie jak zwykle rozdzelona-- jak ktos wczesniej napisał < sasza>

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Do Winetou :
Skoro PO wygrało w więzieniach a PIS nie przkroczył progu wyborczego to jasne PO powinno budować większe więzienie w Tarnowie. To ta elita RP i autorytety z takim zapleczem ???? Swoją drogą jeszcze nie zaczeli rządzić a już kilku Posłów PO roztaczało plany jakie to lody będą kręcić .Poza tym obecnie gdyby prawo było respektowane to więzniowie oddali by owiele więcej głosów na PO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) terefere :
Czesiek Kwaśniak piłby teraz z rozpaczy, gdyby mu coś po wyborach zostało w portfelu, a;e przerąbał wszystko

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Do za== :
Jak zwał tak zwał PO to rozbitki z AWS i to wybitne nie ciekawe Tusk z Wałęsą autor nocnej zmiany- to demokracja nie tej uczy was PIS i Kaczyński. Rokita był ministrem , Buzek na wózek -Premierem ,Bartoszewski ministrem -to są persony AWS ,skoro jesteś za smarkaty albo ignorant to nie powielaj PO i nie bredz o sprawach o których nie masz pojęcia .Jak PO widzę uwielbiasz obracać się w kręgu cudów ,cudu nie będzię AWS skończył całkowitym rozpadem ,dodając PSL Cud będzie jeśli po 2 latach będą mieć tyle głosów co PIS obecnie sam . Szkoda że biedni będą biedniejsi a bogaci...............i kręcić lody na naszych podatkach

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Do Tertil i Emma :
Teraz jestem pewny że jesteś typowy ić lody

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-10-2007) Do Tertil i emma :
To co robisz to typowe dla Po ,psełdo demokracja ,nocna zmiana ,kręcenie lodów ,i przerost ambicji .Tertil czy jego cieć ??

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) Brawo! :
Nasz region poparł PiS. Brawo! Jestem dumny, że pochodzę z Tarnowa! Co prawda lepiej PiS wypadł w Nowym Sączu, ale dobre i to!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) do:do tertil i emma :
to co robisz jest typowe mam nadzieje tylko dla ciebie. wyzywanie ludzi od cieci o reszcie nie wspomnę. Co to znaczy "psełdo"? - nie znam takiego słowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) inteligencja :
czy PO i ludzie z tego otoczenia a także popierający to ugrupowanie to jest inteligencja jeżeli wszystkich wyzywają od ciemnotów cieci wieśniaków a nawet jeszcze gorzej to właśnie oni nie dorośli . prosty i niewykształcony człowiek jest o wiele bardziej inteligentny niż to całe PO i jego poplecznicy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) galu :
ludzie lepiej nie plujcie po pisie bo iedługo moze do waszego domu zapukać CBA i podrzucić wam jakieś świstewko ...i co paka jak nic!!!!!! Wiwat PISIORY!!! Wszyscy a tym forum o czym zapewne nie wiedzą wylosowali darmowe podsłuchy na komórki!! Brawo!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) monster :
ja tym czytam te posty troche inaczej, otóz wydaje mi sie, że to agotatorzy PIS wyzywaja tu ludzi od cieci:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) Skinhead Unia :
wstyd mi ze kibice Unii poparli tego frajera wardzale z PO niemieckiej parti lepiej juz nie wywieszajmy flage z celtem bo wstyd

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) galu :
Weredyku powiedz czy ty naprawdę wierzysz w to co mówisz czy po prostu nie wiesz co mówisz , sądzisz że reklamy na portalu internetowym wyemitowane w czwartek przed wyborami miały prawo być jeszcze w sobotę??? to dlaczego tak było tylko na tym portalu a w całej Polsce inaczej???he? przestań bredzić tylko faktycznie pomyśl znowu jak tu rojkowi mandat odebrać!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) Do monster :
Przez pomyłkę przyznałeś że Ty i Po jesteście elitą tego Kraju tylko niestety inaczej . Jeśli ktoś jest tak zadufany , że nazywa się Tertil , to cieć nie jest wyzwiskiem a sprowadzeniem z krainy cudu.Jeszcze nie ma rządu Po a dziś przyszedł z prywatnej firmy żony Grada by na zlecenie UM Tarnowa zrobić obmiar mojego ganku zbudowanego wraz z domem w 1957 roku .niema innych firm geodezyjnych ???? czy po 50 latach dopiero zaistniała taka konieczność czy firma niema co robić ,tym powinni się zająć wielbiciele PO ,bo jest po wyborach i czas by cud się ziścił .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) Weredyk :
Galu - poczytaj sobie wykladnie PKW.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) do iteligencji :
masz Pan rację wykształcenie nie idzie w parze z mądrością i kulturą osobistą, pozdrawiam serdecznie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) ad rem :
Do Weredyka: TO JAKAŚ TAJEMNICA. PRZEGRANI TRIUMFUJĄ . Dobra mina do złej gry. Rozumiem, "polityka", ale więcej skromności.. Dla Pana wygrana Pana Rojka to sukces. Będzie praca , będa pieniądze od podatnika na utrzymanie Weredyka (nawet się rymuje) . Ale w skali kraju to jednak jest PORAŻKA. Jest też dobra strona. Ile zwolni się nowych miejsc pracy obsadzanych wszędzie i skrupulatnie przez PiS? W Tarnowie także. I to już nie jest optymistyczne dla Pana kolegów. Może wreszcie wejdą fachowcy. Byle do Wielkiej Chemii nie od ubezpieczeń. Bo był "nasz" . Wstyd. Ale już chyba się pakują. Panie Weredyku, radziłem już kiedyś najpierw zawód, a potem POLITYKA. Każda inna droga jest zgubna.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-10-2007) Weredyk :
Dziekuję za rady. w Tym zakresie - tzn wpierw zawód, a pozniej dzialalnosc - zgadzam się z Panem w zupełności, zreszta wpajali mi to i wpajają zarówno moj promotor jak i moj patron, a ze nadarza sie teraz mozliwosc dzialania i rehabilitacji to trzeba skorzystac. Przypomne, ze jako biuro poselskie udzielilismy pomocy poprzez interwencje obywatelskie ponad 100 osobom w przeciagu roku, zlozylismy 35 interpelacji i zapytan, ponad 20 oswiadczen. Nie proznowalismy i wyrazam pzrekonanie, ze rowniez teraz z aktywnoscia nie bedzimy miec problemu PS Cóz dla jednych jest to porazka dla innych sukces. Takie koleje losu. Pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-10-2007) POpapraniec :
Cześć Platfomersi, nasi górą w sanatoriach przy Konarskego i Chemicznej 85% poparcia, najwyzsze wśród grup zawodowych. PO czterech latach bedzie nas jeszcze więcej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-10-2007) hahaha :
PO to DNO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) Głosujacy na PO :
Najlepszym posłem byłby R.Ciepiela z tych wszystkich 9 nie tarnowskich parlamentarzystów,ale został sam na polu PObitwy .Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) Zgadzam sie :
Najlepszym poslem bylby Ciepiela gdyby tylko zrobil kampanie w okregu:))a tak tylko wstyd:) szkoda goscia ale sam sobie winien:(((

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2007) bog :
Mochery głosowali na dziadków w PiSie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-10-2007) lolo :
A POCAUJCIE WY MNIE W PIS...!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-10-2007) luz :
Gacek...hmmm, była prezesem plastikowej dopóki były fundusze jak się skończyły to już jej nie było. Zostały jej wykłady np w Tarnokopie na zaproszenie koleżanki, za jaką kasę???Wykłądy amatorskie i czysto teoretyczne, które nijak się miały do rzeczywistości. To było coś w stylu fachowiec radzi tylko ta fachowość...Szkoda gadać.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-10-2007) danek :
Kto głosował na Sztorca jak wiadomo, że jeden i drugi ma non stop kłopoty z prawem. Czy ludzie są ślepi czy tak potwornie głupi???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-10-2007) do danek :
głupi. I nie tylko dlatego. Ech, oddać znów głos na Rojka... Wstyd i hańba. No ale na tym polega demokracja, że, jak poprzedni sejm pokazał, większość debili wybiera swoją reprezentację - debili: z Samoobrony, LPR, czy głosuje na tarnowskich wybrańców PiS, którzy nie tylko że nic nie zrobili, ale jeszcze regionowi zaszkodzili

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2007) Weredyk :
Dobrze ze choc Ty jestes postepowy i kulturalny i majacy wybitny szacunek do osob glosujacych odmiennie niz TY:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2007) antypis :zbyszek77@onet.eu 
Przeczytałem ,prawie wszystko i rozbolała mnie głowa,na szcz.w Polsce całej normalnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2007) antypis :zbyszek77@onet.eu 
Przeczytałem ,prawie wszystko i rozbolała mnie głowa,na szcz.w Polsce całej normalnie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) SZLACHCIC ;-) :
Panowie na LPR, Samoobrone i innych Sztorców głosują głównie ciemniaki z wioch zabitych dechami - to jest właśnie ten elektorat, którego można kupić za flaszkę wódki. Tak było za "rabacji galicyjskiej" i jest nadal, ci ludzie sa dalej sam samo zacofani intelektualnie jak wtedy!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) SZLACHCIC ;-) :
"sa dalej tak samo"

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) wieśniak :
oj przydałaby ci się w takim razie jakaś rabacja, SZLACHCICU. Trochę nas nie doceniasz i mało o nas wiesz i dlatego lekceważysz (jak szlachta przed półtora wieku). Zwróć no uwagę ile tych głosów zebrała na podtarnowskiej wsi SO i LPR. Toć nie są to nawet trzy małe gminy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) do szlachcica :
ilość głosów oddanych na LPR w Tarnowie niczym się nie różni od odsetka w innych gminach i reszcie Polski

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) ILU DO DEJMU :
Czy ktoś się zastanowił po co nam tylu posłów do sejmu. Moim zdaniem 7 posłów z Tarnowa zrobi tyle samo gdyby było ich np. 3.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) klekle :
platforma chce zredukować sejm do połowę a senatu w ogóle się pozbyć, albo zamienić w izbę reprezentantów wybieranych przez samorządy w regionach

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) Jan A. Strusiński :
A ja się cieszę, nie z wyniku wyborów, nie... Ja się cieszę z tago, że wyszło na moje! W rozmowach ze znajomymi i w komentarzach na tym portalu (na tym drugim nie drukowali wszystkiego), twierdziłem, że Tarnówek to taka mieścina, która dawniej nosiła nazwę =Tarnów=. I na nic zdadzą się przepychanki słowne pomiędzy młodymi internautami (a, że są młodzi, poznać po komentarzach). PiS wygrało w zaborach: rosyjskim i austriackim. Proszę się nie sugerować tym, że na terenie tych zaborów działają uniwersytety, politechniki, akademie medyczne. Że ziemie te wydały uczonych i pisarzy na skalę europejską i światową to nie zmienia faktu, że chłop na tych terenach, a włwściwie jego psychika, niewiele się zmieniła od czasów Prusa i Żeromskiego. Jeden z największych znawców epoki romantyzmu i Mickiewicza, uczony, chluba polskiej literatury,profesor uniwersytetów polskich /Lwów też do polskich zaliczam/, niemieckich, angielskich i francuskich Stanisław Pigoń w swej książce "Z Komborni w świat", daje fantastyczną charakterystykę chłopa polskiego i analizuje sposób jego /chłopa/ myślenia. To, że mało kto wie, kto to był S.Pigoń, nawet w jego rodzinnej miejscowosci, czegoś dowodzi. Wiem, co mowię, bo tam byłem i sprawdziłem. Tak samo, jak w Łużnej k/Gorlic tylko starsi ludzie pamiętają nazwisko Młodożeniec, ale kto to był, już nie. A Kombornia to miejscowość położona niedaleko Krosna. Kaczyński doskonale znał i zna mentalność chłopską z tych terenów i w oparciu o nią prowadził swoją kampanię wyborczą. W efekcie - wygrał. Warszawa tylko nie dała się zwieść. Warszawa - to miasto - symbol, to miasto, które urąga przemocy i niewoli. A Galicja? No cóż? - Galicja. A jaka jest ta mentalność chłopa? Czy przypominacie sobie internauci kawał, o tym, jak to chłop złowił złotą rybkę? Nie będę go przypominał w całośći, bo nie czas na to. Powiem tylko, że trzecim życzeniem chłopa było, aby sąsiadowi zdechła kura, co znosiła złote jajka. A przecież mógł poprosić rybkę o dwie albo trzy takie kury. I Kaczyński obiecał, że bogatym pozdychają kury, zamiast obiecać wyborcom, że im da po jednej takiej. A czy pod rządami PO będzie lepiej, śmiem wątpić. Będzie, może, spokojniej, o ile przegrane PiS nie będzie za bardzo rozrabiać. Na to się nie zanosi. Już pierwsze wypowiedzi pisowców powrót do brutalności przedwyborczej, do warcholstwa i chamstwa. Mali ludzie nie lubią spokoju. Są mistrzami w straszeniu, prowokacji, obłudzie i awanturnictwie politycznym. Może jutro powiem, co myślę o rządzie PO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) Przemek :
Hmmm, niech sobie przypomnę, kto po całej Polsce porozwieszał czarne plakaty szkalujące pewną partię i rozpoczynające negatywną kampanię? Czyżby nie było to PO? Poprzednik pisząc, że mali ludzie nie lubią spokoju, zapewne zapomniał to dostrzec. Typowy cyniczny klamca z PO.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2007) Do Strusiński :
Warszawa wybrała i Warszawa teraz ma, tylko Warszawa właściwie składa się w 90% z np . byłych Mieszkańców Tarnow , Gorlic ,Dębicy ,Krosna , itd. Ciekawe że ktoś mający tak wielkie mnimanie o sobie uznaje za normalne : obelgi ,wyzwiska pomówienia ,nawet Prezydenta RP.???To nie istotne czy Prezydent ten jest taki czy inny , jest wybrany w wolnych wyborach , więc defakto obelgi te dotyczą i wyborców . Szkoda że Pan i podobni wyznajecie prawo Kalego, jak inny Prezydent nad grobami pomordowanej elity RP zatacza się to jest wręcz takie swojskie. Z takimi przekonaniami jast tak jak jest : jak kradnie ktoś popierany to nie problem , jak kradni głodny to idzie siedzieć. Panowie nie grajcie mentorów jeśli nawet prawo stosowane jest po znajomości , a wybory to jeden wielki cyrk i nagonka. Pamiętam co mówiono o Wałęsie ,teraz to autorytet , Pawlak z nocną zmianą i Tuskiem to Idole psełdo elity RP- to paranoja a nie zmiana na lepsze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-10-2007) abcdefg :
Polityka PiSu byla w stylu: pokłucimy wszystkich, pogłębimy kompleksy, zgnoimy porządnych ludzi, a na koncu powiemy ze to wina PO. Cale szczescie, ze juz dosc tego kretactwa. Z p. Strusińskim się zgodzę, idealnie opisał mentalność ludności zamieszkującej te tereny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-10-2007) Do abcdefg: :
Na fanatyzm jest jedno lekarstwo ,czas . Tak się składa że dwie czołowe postacie i ich wzorce [ Wałęsa] to sprawcy ;nocnej zmiany ; -nikogo nieskłucali zrobili zresztą w ich stylu dywersje ;jestem za a nawet przeciw.Teraz Prezydent Warszawy nagle doznaje olśnienia i ocenia :skoro obiecałam Legji -TVN ,nowy stadjon ,to to wracamy do praktyk Po z inwestycjami w Warszawie i na wszystko będzie jeszcze i inni zyskają.To że jeszcze nie zaczęli rzadzić a już widać co będzie ,nawet CH R L ,idzie z pomocą .Kto to Ci porządni ludzie może Poseł który najpierw kręci lody a potem płacze że zabito go, czy Posłanka która chowa broń by potem strzelić sobie w łeb ,czy reszta biedoty która ma po kilka posiadłości z diety Poselskiej i prosi jeszcze o zapomogę .Jeśli to jest warte obrony to ja się poddaje i przyznaje racje ,-nie ścigaj złodzieja bo nie wiadomo co zrobi w chwili desperacji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(31-10-2007) Jan A. Strusiński :
Znowu się cieszę, że kilku internautów poruszył mój tekst, choć dostrzegam w nim trochę chaosu. Cieszę się, że abcdefg zrozumiał moje intencje i myśl przewodnią, natomiast Przemka zapewniam, że nie należę do żadnej partii, a już na pewno nie do PO. "Przywódcy" partyjni, tak ci z prawej jak i z lewej strony oraz z samego "centrumu" sytuują się w mojej hierarchii emocjonalnej w okolicy parasola, starej, połamanej ławki w Ogrodzie Strzeleckim albo rozlatującego się sracza, cudem utrzymującego pion obok budowanej autustrady, którą podążymy ku świetlanej przyszłości. Jeżeli któraś z postaci polityków jest mi bliska - to, chyba, postać, nieżyjącego już, Aleksandra Małachowskiego. (Kto to był On i Jego pradziad - nie muszę wyjaśniać). A wracając do tekstu, to nie było moim zamiarem nikogo obrażać, a tym bardziej ludzi ze wsi. Chodziło mi tylko o prostacki sposób myślenia. Jeżeli to zrobiłem to bezwiednie, za co bardzo przepraszam. Dobrzy obserwatorzy życia politycznego, a zwłaszcza młodzi ludzie, powinni dziękować Stwórcy, że nie żją w czasach 1945-1953,56 przy ustępujacej ekipie rządzącej. Tamci tej mogą czyścić buty. Jeżeli rząd wybrany w wolnych i demokratycznych wyborach w sposób bezczelny ignorował i lekceważył ludzi-wyborców, sabotował i bojkotował prawo, szukał wciąż "nowych" wpisów i kruczków na ludzi z opozycji, jeżeli nawet po śmierci nie dawano ludziom spokoju/Kapuściński/, jeżeli rzeczywistość podzielono na czarną i białą, a wyrocznią stał się Antek Policmajster, jeżeli, już po wyborach mianuje się kilkudziesięciu wiernych i spolegliwych prokuratorów prokuratury krajowej dożywotnio z pensją wyższą od ministerialnej - to jest to patologia czy nie? Jeżeli... Jeżeli...No to droga młodzieży... Patrzeć na ręce polityków i się uczyć i czytać - wszystko. Bo jeżeli będzie więcej takich młodych ludzi, którzy będą myśleć, jak ta płaskogłowa z Wielkiego Brata, że równik przebiega przez Polskę Południową, to przyszłość naszej ojczyzny mglisto się rysuje... Jakie czasy nas czekają, to właśnie , sami powinniśmy sobie odpowiedzieć. Tak więc, ca sądzę o PiS, to już powiedziałem. A o PO? No to popatrzmy skąd się wywodzi? Teraz PO, a przedtem Unia Wolności, a jeszcze wcześniej Stronnictwo Dwmokratyczne. A któż to należał do SD? Kto stanowił jego trzon? Kim byli ojcowie i dziadowie obecnych polityków PO? ( Nie mówię tu, oczywiście, o wszystkich członkach PO. Wielu wpisało się dopiero teraz). Jeżeli na te pytania sobie odpowiecie, Szanowni Internauci, tylko rzeczowo, to będziecie zgodni co do wizji naszej przyszłości. Członkowie PO rodowodu robotniczo-chłopskiego raczej nie mają. Osobiście uważam, że miodów nie będzie. Obym się mylił, czego Wam i sobię życzę - JAS

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-11-2007) WD :
Mianowano kilkudziesieciu prokuratorów krajowych po terminie wyborow z 21 X? W takim badz razie prosze ich wszystkich wymienic.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-11-2007) DO WD :
W ferworze nie dodałem jednego słowa, ale jednak ważnego - "status". A więc mianowano prokuratorów ze statusem Prokuratora Prokuratury Krajowej. Taki facio może być zwolniony z pracy tylko gdy "utraci zaufanie do pełnienia funkcji".Reszta się zgadza. A dzisiaj premier J.Kaczyński wyraził zyczenie, aby media zostały wolne od wpływów politycznych i niczym nie skrępowane. No to jak ja usłyszałem tę wiadomość, to mi opadła kopara. To coś nieprawdopodobnego! A tak gwoli wyjaśnienia: Rząd, a więc premier, ministrowie i dyrektorzy departamentów pełnią swoje obowiązki do 5 listopada 2007r., a więc do momentu przyjęcia przez prezydenta dymisji premiera i jego gabinetu. Tak więc Panie WD proszę czytać więcej prasy FACHOWEJ, a nie tylko Nasz Dziennik i Gościa Niedzielnego. Również polecam niezależne radio z Krakowa, które w Tarnowie można "złapać" tylko w internecie. Trud poszukiwań się opłaci. Nie wspominam już o 105-ciu prokuratorach, odpowiednio dobranych do jedenastu zamiejscowych oddziałów Biura Przestępczości Zorganizowanej. Natomiast napisanie rezygnacji z pracy, a póżnie jej wycofanie przez tych 10, chyba, prokuratorów z Warszawy, to zwykły pic na wodę. Jacyż oni to odważni! Gdyby zrezygnowali pół roku temu, to tak. JAS

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-11-2007) Jeszcze do WD :
I jeszcze jedno:Trzy dni temu, czyli 8 dni PO WYBORACH min. Rydz-Szczygły mianował Ant przepraszam, Macierewicza sekretarzem stanu w resorcie obrony. Macierewiczowi nic to nie pomoże, bo odejdzie 5.XI., ale odprawę weżmie i narobi, jak zawsze, zamieszania. Kombinatorzy, cwaniaki i szulerzy. A tak całkiem prywatnie: Najgorsze rzady w międzywojniu były wtedy, gdy premierem (chyba 3 X) był W.Witos. A teraz ... No...No... (jas)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-11-2007) Weredyk :
Prosze o pełna liste wszystkich mianowanych PPK. I drugie - Macierewicz jako sekretarz w MON bedzie mogl laczyc funkcje z poslowaniem. I coz za atak - od razu odwolanie sie do GN i ND. Gratuluje formuly dyskusji!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-11-2007) koziol 51 :
wszystkim naiwnym ktorzy po 20 latach ciagle wierza w guba kreske skcesow sie zyczy. .tym ktorzy nie wierza we wszechobecnosc sawcikopodobnych takoz.i na koniec zycze wszystkim abysmy czasem w tej kadencji nie musieli emigrowac.pojemnosc UK. jest ograniczona.(wiem bo bylem:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-11-2007) do Weredyka :
No i co? Wyszło na moje?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl