Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Podpisz petycję do prezydenta Obamy!    -   29/6/2012
Petycja w sprawie Smoleńska
Wystarczy 25 tysięcy głosów, by zmusić Biały Dom do zajęcia stanowiska w sprawie katastrofy smoleńskiej i postulatu utworzenia międzynarodowej komisji badającej przyczyny tragedii. Petycję można poprzeć na stronie wh.gov/zMU. Zbieranie głosów trwa do 5 lipca. Poniżej zamieszczamy link do strony, na której znajduje się polska instrukcja dotycząca tego, jak zarejestrować swój głos.

Ogloszenie
>

Instrukcja dla osób mających problemy z językiem angielskim lub internetem znajduje się na stronie: http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2050
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 37)Dodaj komentarz
(29-06-2012) ucieszony :
Oj prawaki, zawsze byliście durniami i to się już nie zmieni do końca świata. Taką petycję mogą podpisywać wyłącznie obywatele USA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2012) do ucieszonego :
Według amerykańskiego prawa pod petycją do prezydenta nie muszą podpisywać się jedynie obywatele Stanów Zjednoczonych, dlatego każdy, komu na sercu leży wyjaśnienie śmierci 96 osób poległych w drodze do Katynia, może wesprzeć akcję. Inicjatorzy akcji proszą Obamę, „by wsparł wezwanie Narodu Polskiego o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy lotniczej w Smoleńsku w 2010 roku”. Petycja została zaliczona do dwóch kategorii: prawa i wolności obywatelskie oraz polityka zagraniczna.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2012) ZX :
Ile ludzi ginie rocznie na polskich psudo-drogach, a ile ludzi rocznie w polsce, popełnia samobójstwa z dobrobytu?. Może tym przede wszystkim powinni zająć się autorzy listu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2012) aptak :
BRAWO, inTarnet - PiSiorski głos w twoim internecie !!!.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2012) Mościczanin :
Juz całkiem sie wam w głowach pomieszało...To naprawde już najwyzsza pora, żeby zacząć was leczyć...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2012) tommm :
A może by tak zając się sprawami rosnącego bezrobocia, biedy, upadającymi firmami. Żywym też się coś należy !!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-07-2012) Ewa :
Głos rozsądku do Poświatowskiego i Dziży nie dotrze nigdy. Są na to zbyt odporni.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-07-2012) do Ewy :
droga Ewo, a na czym ten głos rozsądku miałby polegać?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) do Mościczanin :
pewnie. trzeba ich zamknąć w wariatkowie i zacząć tak leczyć, jak leczyli dysydentów w Ojczyźnie Socjalizmu ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) o Ewie "rozsądnej" :
Jakie szczęści, że są tacy , którzy nie słuchają głosów "rozsądku" Ewy i innych lemingów, którzy powołując się na medialnych ekspertów i bezpośrednio zainteresowanych mataczeniem w sprawie rządząych są w stanie dowodzić prawd wywodzonych przeciw logice, prawom fizyki i wbrew faktom.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) irudi :
.....a to może jeszcze do B16??? tez mu wyślijcie petycje!!! i do Dalajlamy do komunistycznej partii chin, do ufolódków...itd

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) obserwator :
Z jednej strony mamy informację o petycji o dogłębne zbadanie największej takiej katastrofy w politycznych dziejach globu przez międzynarodową komisję z przytoczonymi argumentami (można dyskutować o ich jakości, ale są to argumenty) w tej sprawie a z drugiej mamy takie to "równoważne" argumenty jak "durnie", "pisiorski portal", "D i P odporni na rozsądek". To się nazywa merytoryczna debata ! Ze sceptycyzmem patrzę od początku na to jak PIS i jego sympatycy zachowują się w sprawie Smoleńska, ale w porównaniu z antagonistami to co zwykło się opisywać "sektą smoleńską" ( już sama nazwa zdradza intencje autorów tej nazwy) to rozsądni, logiczni i grzeczni ludzie. Ich oponenci czyniąc wszystko aby ich obrzydzić ośmieszają się w sposób niebywały. Tak jakby anty-smoleńczycy faktycznie mieli niejedno do ukrycia lub bronili wizji świata, w który pozostaje im już bić się jak o niepodległość z rzeczywistoscią bo rzeczywistość przeczy ich wierze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) do irudi :
Tylko na to was stać ? Benedykt, Dalajlama i ufoludki nie mają żadnych możliwości powołania takiej międzynarodowej komisji i jej procedowania. A administracja USA ma.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) Ewa ( inna) :
Obserwatorze to bardzo celna obserwacja. Prawdziwa sekta to ci, którzy nie mają w sprawie Smoleńska żadnych wątpliwości.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) tarnowianin :
Im więcej Smoleńska tym mniej poparcia dla PISu. Więc proszę o codzienną dawkę nowych informacji o zamachu, nowych analiz pseudonaukowców z Koziej Wólki w Burkina Faso itd. Dziękuję za uwagę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) do do irudi :
a przpraszam jakie???? jaka ma być międzynorodowość tej komisji? USA to jakieś nadpaństwo? ONZ to organizacja która ma charakter międzynarodowy. Wszystkie państwa mają się stosować do przepisów prawa międzynarodowego w tym zakresie a te regulują odpowiednie konwencje! dlatego śmieję się i żartuję, że podobny skutek i sens ma apelowanie do Obamy co do B16. drogi obserwatorze: tak pani Jonna przypinająca się do krzyża jest właśnie symbolem tego rozsądku, wyważenia i w ogóle. jak masz głupio pisać to nie pisz wcale! ta rzeczywistość o której piszesz nazywana jest powszechnie immaginacją! problem w tym że dla smoleńskich frutratów immaginacja jest jedyną rzeczywistością. to podobno da się leczyć, ale pacjent musi chcieć.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) MP :
Nie rozumiem. Skoro to "imaginacja", a my przekoniecznie "powinniśmy się leczyć", to skąd u was, towarzysze, taka nerwowość? Ot, grupka oszołomów podpisuje się pod jakimś listem, jakich wiele. Poza tym myślałem że czas "psychuszek", gdzie zamykano ludzi podpadających władzy już minął

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) J0k3r :
Skad sie obecnie wzielo tyle lewactwa w Tarnowie, szczegolnie wsrod mlodych gowniarzy? Przeciez ten region zawsze slynal z chrzescijanskiego, uczciwego podejscia do zycia.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) ucieszony :
O Pana się boimy panie MP!. Jak pan już kompletnie odleci, to któż pańską nieszczęsną rodzinę utrzyma?. Proszę zauważyć, ze pod pańskimi felietonami od wielu miesięcy nie ma już dyskusji, a jednie wyrażana jest troska o Pańskie zdrowie? Proszę się tym przejąć!!!!! P.S. Szanowni czytelnicy. Ta ankieta to ustawka Naszego Dziennika przeciwko Gazecie Polskiej. Nasz Dziennik ma już kompletnie dość konkurencji, która trzepie kasę na przedsiębiorstwie Smoleńsk, zarządzanym przez Sakiewicza z Macierewiczem. ND nic z tego nie ma, a traci jedynie czytelników i teraz widać, że właśnie stracił również cierpliwość. Zauważcie, że nikt z kręgu Sakiewicz- Macierewicz tej ankiety nie popiera.Kasa, Panowie i Panie. Duża kasa!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) MP do ucieszonego :
ci, którzy widzą kłamstwa i matactwa w tzw. "śledztwie" i domagają się prawdy o Smoleńsku, domagają się jej różnymi drogami, panie ucieszony, raczej nie oglądając się na to, kto jaką akcję zaczyna - jeżeli jest tylko szansa popchnąć sprawy do przodu. Ja wiem, że ucieszonego bardzo boli moja osoba i ma na moim punkcie obsesję, której daje wyraz pod każdym tekstem, w pełni korzystając ze swego prawa do anonimowości. Być może ucieszonemu się wydaje, że jego schorzenie psychiczne by ustąpiło, gdybym przestał pisać, gdybym został zakneblowany w taki czy inny sposób, zamknięty w zakładzie odosobnienia itp., lub też odszczekał wszystko. Albo zamilkł, nie mogąc z tej pisaniny ani z żadnej innej działalności utrzymać rodziny. Tylko obawiam się, że ucieszony rychło musiałby znaleźć sobie inny obiekt swojej specyficznie okazywanej "troski", bo po prostu inaczej nie potrafi. No chyba że ujadać na jedną nutę w zgodnym chórze takich jak on, gdy przez ucieszonych stłamszone zostaną głosy inne, niż te, które ucieszony uważa za słuszne i jedynie obowiązujące. Komentarze ucieszonego czytam regularnie, co ucieszonego ucieszy - i wciąż się nie mogę nadziwić, choć właściwie nie powinienem. W końcu Pan Bóg dał ludziom wolną wolę, wliczając w to, delikatnie mówiąc, pisanie głupstw. Jako że na ogół krytyka ucieszonego pozbawiona jest argumentacji, a bardziej prowadzona jest z pozycji "ad personam", w dodatku anonimowo, traktuję ją jako ujadanie pieska przydrożnego, może czasem dokuczliwe, ale karawana jedzie dalej. Nikt tu też nie wzbrania ucieszonemu czynić swoich wynurzeń. Natomiast boli mnie personalnie, lub przynajmniej wywołuje głębszą refleksję krytyka ludzi mądrych, wyrażających swoją opinię prosto w oczy i pod własnym nazwiskiem. Głupców staram się omijać z daleka, bo tylko ujadają. Chamów też, bo potrafią przywalić cegłówką. Nawet jeśli będzie to bejsbol słowa, insynuacji, choć oczywiście niektórzy potrafią tu komentować bardziej prostacko, w stylu ćwierćinteligentów ekscytujących się urbanowskim "Nie". Ucieszony mimo wszystko prezentuje wyższy poziom i dlatego tym razem postanowiłem jednak uczynić wyjątek i na ujadanie zareagować gdyż chciałbym podziękować ucieszonemu za jego wpisy. Ich merytoryczny poziom bowiem mimo wszystko zaświadcza, że zmierzam właściwą drogą, pisząc to, co piszę. Natomiast odczuwam głęboki niepokój, gdy pod sygnowanym własnymi inicjałami, czy nawet inicjałami "red" tekstem nie zauważam wpisów ucieszonego. Skrzętnie badam wówczas swoje sumienie przestraszony, że to co napisałem, mogło mu się podobać. Dlatego dziękuję panie ucieszony i proszę o jeszcze

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-07-2012) ucieszony :
Nie boli mnie Twoja osoba. Znajmy obydwaj swoje proporcje. Ty redaktora( może właściciela-nie wiem) jednego z tysięcy portali o średniej popularności, a ja jednego z kilkuset anonimowych komentatorów, którzy się tutaj pojawiają. Mnie nie boli, a razi! Razi mnie Twoja stronniczość i brak obiektywizmu. Oraz to, że w Twoich długich felietonach, (których uwierz nie czytam z kilku powodów, o których za chwilę, od strasznie długiego już czasu) zapędzasz się i zaperzasz, aż do granic absurdu. Wiesz dlaczego ich nie czytam? Dlatego, że Ty nie piszesz felietonów. Ty kiedyś napisałeś jeden felieton i teraz jedynie go powielasz. Jesteś przewidywalny do bólu. Jakikolwiek by był temat Ty zawsze piszesz o tym samym, w tym samym tonie i z użyciem tych samych argumentów. Możesz się zżymać, ale w poprzednim wpisie, w jadowitym stylu, napisałem samą prawdę. POD TWOIMI FELIETONAMI NIE MA DYSKUSJI!!! Bo i o czym tu dyskutować? Twoja jazda na Tuska mogła być bulwersująca i odkrywcza za pierwszym razem, piątym, dwudziestym, ale nie przez kilka lat! Nikt normalny nie widzi świata tak bezwzględnie czarno biało. Nawet Kaczyński gdy widzi, że przesadził to się mityguje, lub raczej jego mitygują i próbuje sprawę załagodzić. Ty nie. Cokolwiek komentujesz to negatywnie. Ludzie tego nie chcą. Po pierwsze nikt nie chce przeżyć życia w szambie, a po drugie wystarczy rozejrzeć się wokoło aby stwierdzić, ze mijasz się z prawdą. Na poglądy, które przenikają Twoje felietony Internet już dawno przyporządkował nazwę. To czyste hejterstwo. Z tym nie da się normalnie żyć. Z takiej Twojej postawy (z Dziżą z resztą jest to samo) wynika mój styl komentowania. Zacznij pisać bardziej obiektywnie, to zmieni się styl komentarzy i rozpocznie się dyskusja. I nie chodzi tu o mnie, bo Tobie rura, czy ja komentuję, czy nie i ja to rozumiem. Drugi powód( juz Ci o tym pisałem), Twoje felietony są za długie, a dodatkowo bez akapitów, są kompletnie nieczytelne. Artykuł tego rozmiaru to, wybacz, ja mogę przeczytać autorstwa jakiegoś tuza dziennikarstwa, gdzie spodziewam się jakiś ciekawych przemyśleń, oryginalnych spostrzeżeń, zgrabnych konkluzji itd. Tutaj oczekuję SKRÓTU. Na dwadzieścia linijek. Wtedy przeczytam. Oczywiście nie oczekuję, ( nie wierzę), że cokolwiek zmienisz. Przedstawiłem jedynie mój punkt widzenia. P. S. Jedno, przyznaję obiektywnie, odbieram bardzo pozytywnie na tym portalu- nie kasujecie nawet najbardziej krytycznych komentarzy. Ucieszony.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) Do irudiego :
Twoja argumentacja brzmi znajomo. Mam po piećdziesiątce, pamiętam teksty Mieczysława F.Rakowskiego z końca lat 70-tych o tekstach opozycjonistów z KOR publikowanych głownie w podziemnych lub półlegalnych pismach. Że są nieobiektywne, do bólu przewidywalne, że obnażają śmieszne kompleksy autorów i ocierają się o chorobę psychiczną. potem była solidarność ale jak komuna upadała, to z własnej nieprzymuszonej woli o intencjach "elementów antysocjalistycznych i destrukcyjnych" do końca pisało tak setki reżimowych "dziennikarzy". "obiektywni" pozostawali tylko oni, bo "ważyli racje" już przez sam fakt zauważenia jakiegoś opozycyjnego tekstu lub jego autora i obsmarowania go w jakiejś Polityce, Dzienniku TV, Trybunie Ludu lub Krakowskiej. Andrzej

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) MP :
ucieszony - z twych słów wynika, że "szambo" to jest tylko wtedy, gdy się o nim pisze. Jak się nie pisze, "szamba" nie ma. Poza tym o czym mam pisać - o PiS? O PiS pisałem gdy było przy władzy. Też bardzo "jednostronnie", "monotematycznie" itd. To Platforma jest przy władzy. Gdy rządziło SLD, gdy spierałem się na konferencjach z Krzysztofem Janikiem, nie przypuszczałem nawet, że dożyję chwili, gdy jakaś ekipa rządząca będzie roztaczać aż tak "powalający" zapach gangreny. Praktycznie nie ma dnia bez doniesień, bez projektów ustaw wymierzonych w "społeczeństwo obywatelskie", w Polskę i Polaków po prostu; bez cenzury, odwracających uwagę od rzeczywistości, zmanipulowanych mediów, bez kłamstw, manipulacji rodem z PRL i bez hańby pt. "Smoleńsk" oraz "śledztwo smoleńskie", za którą - w co wierzę - panowie Tusk, Komorowski, Arabski, Sikorski itp kiedyś odpowiedzą - i to może nie przed Trybunałem Stanu, ale przed zwykłym sądem, przed którym po prostu odpowiadają przestępcy. Niestety ludzie ci żyją w poczuciu bezkarności, zwłaszcza że sądy w Polsce nie są w stanie osądzić od lat generała Jaruzelskiego, generała Kiszczaka itp. I to jest wymiar "wolności", "sprawiedliwości" i "prawa", którą jest Polska od 1989 roku. Że się powtarzam? Będę się powtarzał, na różne sposoby, bo to prawda i coraz więcej ludzi ją dostrzega, na przekór ucieszonym, a może nawet właśnie dzięki nim i ich wpisom. Pozdrawiam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) ucieszony :
Nie zrozumiałeś. Nie podejrzewałem, że zrozumiesz. Nie przeczytałeś tego co napisałem, ale to co sobie wyimaginowałeś. Każde powyższe słowo potwierdza moją diagnozę: czarno-biały świat, proste, prymitywne, rozstrzygnięcia. Ściśle zdefiniowany wróg itd, itd. Piszesz wyłącznie dla takich samych jak Ty. I tak już zostanie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) irudi :
Jak napisałem leczenie nie jest przymusowe.... głupio brzmi przypisywani mi łatki lewaka i przpypominanie o Rakowskim...tak się tylko uśmiecham sam do siebie, bo...a tam...napisze tylko tyle...nie każdy kto ma dość tej szopki, którą robicie z tragedii pod smoleńskiem, ze śmierci ludzi, którym należy się pamięć i szcunek. tak pamięć i szacunek!!! Nie każdy kto ma w nosie PIS z jego szefem i całą gromadą ludzi, których jedynym pomysłem na Polskę jest nieustanny jazgot i jątrzenie...OTÓŻ, nie każdy jest lewakiem. niektórzy z tych ludzi mają zapisane całkiem niezłe karty opozycjne a ich nazwiska można z naleźć w wielu publikacjach o losach Solidarności w tym mieście. Więc miarkuj Pan z tym Rakowskim! Przetańcie ze śmierci ludzi robić szopkę o to proszę!!! I przestańcie zawłaszczać ją politycznie! Nikt nikogo nie zabił. Nie ma pancernych brzóz, helu, bomb termobarycznych wpychanych przez Tuska wraz z Putinem do silników samolotów!!! To był tragiczny wypadek. tragiczny, niewybrażalny w rozmiarze i skutkach, ale wypadek!! Pochylcie się nad śmiercią ludzi, bo nic im życia nie wróci....Ale nie w imię walki politycznej o władzę trzeba skakać po tych trumnach, jątrzyć , wietrzyć spiski dloszukiwać się trzeciego dna, wymyślać teoriie które w gruncie rzeczy narażają tych ludzi na śmieszność...ale mam wrażenie , że część środowisk, które nie wiedzieć dlaczego nazywają siebie prawicowymi ( co jest wewnętrznie sprzeczne, bo bycie prawicowym socjalistą jest mocna skomplikowane) uwielbia to robić...Róbcie tak dalej ...w końcu upichcicie się we własnym sosie. Czego akurat nie życzę nikomu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) irudi :
a jeszcze do pana redaktora..panie Mirosławie Pan stał się zakładnikiem własnych poglądów i to jest już dosyć daleko posunięte. Nie chodzi o to, że dziennikarz nie powinien mieć poglądów, bo to oczywiste, że je ma i powinien mieć. Chodzi o to, że poglądy przesłaniają Panu obiektywizm, a to już jest niedobre. Myślę, że jako dziennikarz przekroczył Pan Rubikony, których nie powinno się przekraczać. to czywiście nie jest żadna tragedia ale ciężko będzie tę łatkę odkleić. Jeżeli to pana wybór to w porządku! Tylko proszę się nie dziwić, że każdy kto weżmie pana dzieła do ręki od razu będzie wiedział co w nich jest. Ja nie deprecjonowałbym tego co napisał ucieszony, bo mam podobne wrażenie i przekonanie, że gdyby dał pan próbkę swojej twórczości komuś absolutnie obiektywnemu powiedziałby panu to samo!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) Maciek :
Ucieszony sam sobie odebrał prawo do traktowania go poważnie gdy w pierwszym wpisie rozpoczął od "durniów" waląc swoim "argumentem" jak kulą w płot a potem starał się go nie zauważać i jak gdyby nigdy nic domaga się jeszcze poważnego traktowania, poucza innych o obiektywizmie. Gdyby gdzieś wyżej przyznał się do błędu to uniknąłby kompromitacji a teraz to już tylko fetor po ucieszonym się ciągnie. Uczy się zresztą pilnie od rządzących. Metodę tę można skrócić tak: "gdzieś zawaliłeś, nie przyznawaj się a jak ktoś zwróci uwagę idź w zaparte do końca. Parę razy powtórzysz to ludzie zapomną ..."

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) ucieszony :
Maciek, głupoty opowiadasz. To jest niedawna interpretacja ambasady USA. Petycje są generalnie przeznaczone dla wyborców USA. Gdyby 25 tys. osób z dowolnego kraju mogło zmusić rząd USA do zajęcia się tym czego żądają, to w Iranie, Rosji, Korei Pn i w dziesiątku innych krajów nie lubiących Stanów nic by nie robili jedynie pisali petycje. To czysty absurd!!!. Już Fotyga i Macierewicz lizali klamki w USA u Bardzoważnegokogośktoznasprząt aczkęukogosktopracujeusenatora i jak zwykle tylko wstydu się najedli, gdy elegancko dano im znać żeby spadali, bo nie są partnerami do rozmowy.(Poświatowski też się wtedy niezdrowo podniecał)Tym razem będzie to samo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) MP :
nie wiem czy "podniecam się zdrowo czy niezdrowo", choć wyraźnie widać kto komu co i gdzie "klamki liże". Natomiast po to istnieje felieton, by móc wyrazić pogląd. To nie artykuł prezentujący racje dwóch stron. A łatki nosiłem już rozmaite, więc przeżyję i tą. Mam wrażenie dokładnie takie samo, jak wy drodzy państwo wyżej podpisani, tyle że w drugą stronę: jesteście niereformalnym klinicznym przypadkiem tego, co sami zarzucacie innym; nieprzemakalni na fakty. Bez obrazy. A poza tym, choć może zabrzmi to pompatycznie - dla mnie jest tylko jedno stronnictwo - Polska.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(03-07-2012) ucieszony :
Kompromitujecie ją.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) wikmmzhnch :
grvdejoubsofu, xvvnpxivih

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) jnboxgaubb :
rnnzzjoubsofu, qhvrciagmh

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) yhlkmopmeb :
unqywjoubsofu, txohhjmpfa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) j0k3r :
Tylko mozna sie cieszyc iz tacy ludzie jak Pan Miroslaw jeszcze chca sie wypowiadac i trzymac reke na pulsie w tym "zlewatczonym" Tarnowku. Po zwyciestwie w wyborach partii zaprzancow POlskich, ludzie potracili glowy i odlecieli w swiat wlasnych fantazji. Stali sie bitymi psami wciaz wybierajacych tych samych oprawcow. W Tarnowie widac to bardzo szczegolnie, gdyz wychodzac na ulice ma sie wrazenie pobytu wsrod ludzi nadajacych sie do psychuszki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) hqyofndglw :
phxeajoubsofu, umcplwcmnn

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) OOSMAFI :
Czarno widzę powodzenie ww. petycji, gdyż kierowana jest do Prezydenta „polskieobozyśmierci”.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-07-2012) j0k3r :
Roznie moze byc, ale trzeba starac sie wykorzystywac wszelkie mozliwosci, tym bardziej iz nie kosztuje to ani zlotowki, poza 3 minutami czasu poswieconego. Dawniej patrioci oddawali wlasne zycie dla Ojczyzny, a teraz na 3 minuty czasu nie stac niektorych ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl