To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

[ Ogłoszenia i artykuły sponsorowane ]    [ Mecenat ]    [ Rabaty ]    [ Przygotowanie reklam ]    [ Promocje cenowe ]

   UWAGA: REMONTOWA OBNIŻKA CEN ! Oferowane w serwisie ceny - do czasu oddania nowej wersji portalu - uwzględniają obniżkę nawet o 70 % wcześniejszej wartości. Taka okazja się już nie zdarzy ...


Obywatelski Portal Tarnów ON-LINE jest najstarszym i największym, jeśli chodzi o zasoby, portalem informacyjnym w regionie tarnowskim. Kontynuuje tradycje powstałego w roku 2000 serwisu Tarnów Okay, ale pod obecnym adresem (inTARnet.pl) w sieci serwis ukazał się w roku 2004.

W kilku regionalnych i ogólnopolskich prasowych zestawieniach i rankingach uznawani byliśmy za jeden z najciekawszych lokalnych serwisów internetowych w kraju.
W 2007 r. uhonorowani zostaliśmy "Tarnowską Weną" w kategorii Wydarzenie Roku. Jeden z naszych dziennikarzy otrzymał również to wyróżnienie za rok 2009 indywidualnie.
Adres strony naszego obywatelskiego portalu stał się na przestrzeni lat swoistą, niezależną marką medialną.

Zawarte w portalu treści to nie tylko informacje bazodanowe, dostarczane depesze i komunikaty oficjalne, ale przede wszystkim serwis oryginalnych, własnych informacji z komentarzem oraz rozbudowanych analiz i opinii redagowanych przez naszych współpracowników. "Fleszowe", tj. powierzchowne, płytkie dziennnikarstwo, polegajace oraz pogoń za tanią sensacją nas nie interesuje. Stawiamy na publicystykę.
W obecnej chwili portal jest w trakcie przekształcania w multimedialny portal opinii (spodziewajcie się jeszcze większej ilości wywiadów w wersji audio i video, videorelacji i reportaży dźwiękowych a nawet multimedialnych wersji naszych felietonów i blogów). Formuła obywatelskiej platformy opisującej - nie tylko lokalną - rzeczywistość pozostaje bez zmian.

Proponujemy Państwu zatem reklamę w najbardziej opiniotwórczym portalu lokalnym Tarnowa i okolic.

Jeszcze o nas ...

Naszym powołaniem i celem jest niezależne dziennikarstwo obywatelskie. Jesteśmy portalem "tarnocentrycznym", umożliwiającym jednak naszym współpracownikom i współtworzącym portal użytkownikom - inTARnautom, zabieranie głosu i obywatelską interwencję w każdej publicznej sprawie, która dotyczy nas jako obywateli, bez względu na to, czy sprawa ta ma wymiar lokalny, ogólnopolski, czy uniwersalny.

Uważamy, że powinnością mediów - może nawet w szczególności mediów lokalnych i obywatelskich - jest baczne przyglądanie się poczynaniom władzy i jej przedstawicieli, bez względu na partyjne barwy.

Naszą dewizą jest: "WWW czyli WOLNOŚĆ WIEDZA WIARA"
Osoby stanowiące trzon dotychczasowego zespołu współpracowników naszego obywatelskiego portalu mają ugruntowane poglądy konserwatywno-wolnościowe, oparte o katolicki światopogląd i pochwałę wolnego rynku (jeśli chodzi o ekonomię). Tych przekonań odważnie i konsekwentnie bronimy na stronach portalu. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy otwarci na poważną, publiczną debatę z osobami reprezentującymi inne poglądy, jeśli tylko nie oznaczają one akceptacji dla przejawów jakiegokolwiek totalitaryzmu.
Wszystkich zatroskanych sprawami publicznymi, kultywujących polską historię i tradycje, gotowych razem z nami bronić wartości chrześcijańskich i dziedzictwa Cywilizacji Łacińskiej, zachęcamy do współpracy i publikacji na naszym portalu.

***

W latach 2006- 2010, wraz z Tarnowską Artystyczną Konfraternią tworzyliśmy i organizowaliśmy doroczną Tarnowską Szopkę Satyryczną - sceniczne przedsięwzięcie, będące ironiczno-sarkastycznym podsumowaniem zdarzeń minionego roku w Tarnowie i regionie.
Od kilku lat organizujemy cykl spotkań autorskich "inTARnetowe rozmowy przy książkach" oraz Wszechnicę Obywatelską i Narodową, zapraszając co kilka tygodni na otwarte spotkania dyskusyjne wybitnych intelektualistów, pisarzy i publicystów. Gościliśmy już blisko 100 najciekawszych postaci polskiej kultury, nauki, dziennikarstwa i polityki ...

Realizowaliśmy i nadal realizujemy wiele cykli popularyzatorskich. Współpracujemy (przede wszystkim wolontaryjnie) z wieloma organizacjami pozarządowymi, uczestnicząc aktywnie m.in. w projektach integrujących te organizacje wokół tradycyjnych wartości a także w kilku archiwizacyjnych i multimedialnych projektach (np. cykl "Uwaga, człowiek !", czy Centrum Edukacji Lokalnej).
Zapraszamy do współpracy


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl