To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Robert Winnicki i Jerzy Wasiukiewicz w Tarnowie    -   02/5/2013
Debata o Ruchu Narodowym
W sobotę 11 maja o godzinie 16:00 Obywatelskie Porozumienie Osób i Organizacji na rzecz Tradycji i Niepodległości zaprasza do Auli Starostwa Powiatowego w Tarnowie, ul. Narutowicza 38, na ogólnopolską otwartą debatę pod tytułem "Ruch Narodowy. Silniejszy lobbing czy nowe stronnictwo ?". Gośćmi debaty będą m.in. organizatorzy Marszu Niepodległości w Warszawie, członkowie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego: Robert Winnicki i Jerzy Wasiukiewicz oraz inne zaproszone osoby. Debatę moderować będzie Piotr Dziża. Spotkanie rozpocznie projekcja filmu dokumentalnego o Romanie Dmowskim i jego politycznym dziedzictwie.

Ogloszenie

Dlaczego tak ważna w polskiej historii, zasłużona dla polskiej niepodległości, tradycja endecka wciąż jest na cenzurowanym ?
Dlaczego tak trudno się ona przebija również do świadomości współczesnych polskich patriotów i polityków uważających się za prawicowców ? Na czym polega fenomen Marszu Niepodległości ?
Czy instytucjonalizacja Ruchu Narodowego nie zniszczy idei Marszu, organizowanego dotąd ponad podziałami w obozie niepodległościowym ?
Czy aby skutecznie uwrażliwiać polską politykę na interes narodowy i postulaty narodowej demokracji trzeba powoływać osobny byt polityczny ?
A może lepsze byłoby powołanie platformy współpracy narodowców i wywieranie jednolitej narodowej presji na istniejące już na scenie partie prawicowe ?
- na te i inne pytania przed czerwcowym Kongresem Ruchu Narodowego będą szukać odpowiedzi uczestnicy spotkania z całego kraju.
Zapowiada się burzliwa, ale - mamy nadzieję - rzeczowa i konstruktywna debata o najistotniejszych dla niepodległości Polski i narodowego bytu sprawach.
Wstęp na debatę jest wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl