Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wakacyjny prezent dla dzieci czyli piknik rodzinny w Parku Strzeleckim WAKACJE-BAWMY SIĘ BEZPIECZNIE    -   17/6/2013
Podsumowanie policyjnego pikniku
To był naprawdę udany dzień. A wszystko za sprawą policjantów z Tarnowa, którzy w sobotnie popołudnie zorganizowali wszystkim dzieciom w Parku Strzeleckim świetną zabawę. Pogoda również dopisała, świecące od rana słońce i zapowiedź dobrej zabawy, przyciągnęła do Parku Strzeleckiego prawdziwe tłumy. Maluchy mogły zobaczyć i wypróbować sprzęt, jakim na co dzień dysponują policjanci, strażacy, strażnicy miejscy i pracownicy WOPR, zasiąść za kółkiem radiowozu i wozu strażackiego, pooglądać prawdziwe samochody rajdowe, czy wziąć udział w licznych konkursach promujących bezpieczeństwo. Maluchom szczególnie do gustu przypadły popisy policyjnych psów służbowych.

Ogloszenie

Organizowany już po raz trzeci przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie i Urząd Miasta Tarnowa, rodzinny piknik WAKACJE BAWMY SIĘ BEZPIECZNIE, nad którym patronat honorowy objął Prezydent Tarnowa, to nie tylko doskonała okazja do miłego spędzenia wolnego czasu, ale również możliwość przypomnienia maluchom, przed rozpoczynającymi się niedługo wakacjami zasad bezpiecznego wypoczynku. -Połączenie zabawy z edukacją przynosi najlepsze efekty, dlatego wychodząc z takiego założenia, chcieliśmy przez wspólną zabawę, zwrócić uwagę dzieci na istotne kwestie związane z ich bezpieczeństwem w czasie letnich wakacji.
Pomagali nam w tym zaproszeni do udziału w sobotniej imprezie tarnowscy strażacy, strażnicy miejscy i pracownicy WOPR-u, a także urzędnicy magistratu promujący odblaskową kampanie edukacyjną Kaski-Odblaski - mówi Olga Lesińska-Żabińska , rzecznik prasowy KMP.
Tarnowska Policja zaprasza za rok.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947