Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Gemini Park
  
   Gemini Park: trwa zgłaszanie prac do konkursu Pokaż nam swój świat    -   219/6/2013
W Gemini czekają do niedzieli ...
Jeszcze tylko do niedzieli 23 czerwca, tarnowska młodzież może zgłaszać prace prezentujące swoje zdolności, pomysły lub problemy w ramach drugiej edycji konkursu “Pokaż nam swój świat”. Najlepszy reportaż zostanie nagrodzony multimedialnym tabletem. Aby zgłosić się do konkursu młodzi uczestnicy w wieku od 16 do 25 lat muszą przy wykorzystaniu zdjęć lub 3-minutowych filmików, opowiedzieć o swoich pasjach, zainteresowaniach lub problemach, a następnie przesłać swoją pracę do 23 czerwca poprzez facebook`owy fanpage Gemini Park Tarnów. Najlepszych trzydzieści pomysłów zostanie wybranych przez profesjonalne jury, a następnie poddane głosowaniu internautów.

Ogloszenie

Główna nagroda to markowy tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0, a dla wszystkich 12 laureatów przewidziano bony zakupowe do sklepów w Gemini Park Tarnów. Pula nagród w konkursie to blisko 5 tys. zł!
Finał konkursu planowany jest na 15 lipca. Autorzy dwunastu najbardziej popularnych prac - poza nagrodami rzeczowymi, ujrzą swoje pomysły w wydanym w limitowanej serii tysiąca egzemplarzy kalendarzu na 2014 r. Jego prezentacja odbędzie się na specjalnej gali we wrześniu tego roku w Gemini Park Tarnów.

Konkurs jest realizowany przez Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży “Kana” w ramach projektu “iStypendium.pl - Szkoła Młodych Liderów” dofinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów jest głównym partnerem tej akcji. Więcej informacji znajduje się na stronie www.konkurs.iStypendium.pl oraz www.geminipark.pl i facebooku.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl