Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Trudności komunikacyjne w związku z przebudową skrzyżowania Nowodąbrowska/Wilcza i budową ronda na Mościckiego/Czystej    -   28/8/2012
Uwaga: objazdy i zwężenia !
Jak informuje Biuro Prasowe UMT od wtorku 28 sierpnia 2012 r. od godz. 10:00 następuje zmiana przebiegu trasy linii nr 5 spowodowana zamknięciem dla ruchu skrzyżowania ulicy Nowodąbrowskiej i ulicy Wilczej. Autobusy obsługujące linię nr 5 przez okres przebudowy skrzyżowania będą kursować objazdem ulicą Cmentarną i nowo oddaną do użytkowania ulicą łącząca Al. Jana Pawła II (fragment na zdjęciu) z wiaduktem nad budowaną autostradą A4. Z kolei o inwestycji drogowej u zbiegu Czystej i Mościckiego magistrat pisze, że "idzie pełną parą". Ale i tam czekają nas utrudnienia.

Ogloszenie
>

W komunikacie czytamy: W kolejnych dniach września na skrzyżowaniu ulic Mościckiego i Czystej prowadzone będą następne etapy robót, w tym roboty bitumiczne na rondzie i nowo wykonanych odcinkach dojazdowych, realizowane w ramach zadania „Rozbudowa skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 973 z drogą powiatową nr 1355K oraz budowa drogi do Strefy Aktywności Gospodarczej w Tarnowie – I Etap”. Kierowcy powinni zachować ostrożność.
Magistrat informuje, że na skrzyżowaniu wprowadzane będą czasowe zwężenia, ruch wahadłowy kierowany przez pracowników wykonawcy i inne okresowe utrudnienia w ruchu. Nastąpi też przełożenie ruchu na nowo wykonane odcinki i rozpoczęcie robót związanych z wymianą gruntu, budową kanalizacji i podbudowy na odcinkach, po których obecnie realizowany jest przejazd.
Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności i zmniejszenie prędkości oraz dostosowanie się do oznakowania.

Od dzisiaj również autobusy linii nr 5 jadące w kierunku ul. Szkotnik jak i te jadące w kierunku Granicy Miasta, będą zatrzymywać się na przystanku Nowodąbrowska – Szuszkiewicza.

Schemat dojazdu linii nr 5 (ulicą Cmentarną i "nowo oddanym "łącznikiem" ) do tego miejsca jest do wglądu na stronie www.zkm.tarnow.pl.
Na czas objazdu pozostaną nieczynne przystanki Nowodąbrowska II i Nowodąbrowska III (w kierunku granicy Miasta i Lisiej Góry) oraz Nowodąbrowska / Świerkowa (po przesunięciu do ul.Wilczej, w kierunku ul. Szkotnik).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl