Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Duże zainteresowanie tarnowską Kartą Miejską    -   31/8/2012
Z Kartą taniej na basenach i w autobusie
Jak informuje Biuro Prasowe UMT, coraz więcej osób ubiega się o wydanie tarnowskiej Karty Miejskiej. Dokument uprawnia do korzystania z wielu ulg i udogodnień. Magistrat wydał dotychczas ponad tysiąc dwieście specjalnych blankietów. - Spodziewamy się, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zainteresowanie będzie jeszcze większe ze względu na duże zapotrzebowanie na bilety okresowe, które są dostępne tylko poprzez kartę miejską - mówi Dorota Kunc- Pławecka, rzecznik prezydenta Tarnowa.

Ogloszenie

Największa rewolucja dotyczyć ma komunikacji miejskiej. Karta miejska zastąpiła bilety okresowe, a dzięki personalizacji stanowi legitymację do otrzymania wybranych świadczeń. Doładowanie karty, czyli zakup biletu okresowego komunikacji miejskiej, możliwy jest w specjalnych punktach sprzedaży lub przez Internet, gdzie w równie prosty sposób można sprawdzić ważność biletu.
Tarnowska Karta Miejska jest realizowana w ramach zadania „Platforma zintegrowanych e-usług dla mieszkańców Tarnowa z elementami karty mieszkańca”. Projekt o wartości ok. 3 mln złotych, był współfinansowany ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego – wysokość dofinansowania wyniosła ponad 2 miliony złotych.

Ulgi dla posiadaczy karty miejskiej już dostępne są w Parku Wodnym i Pływalni w Mościcach oraz na bilety okresowe imienne ważne w obrębie jednej lub dwóch stref komunikacyjnych. Posiadacze Karty Miejskiej „Premium” zyskają nawet 20 % zniżki na basenie, zaoszczędzić też mogą od 3 do 5 złotych na bilecie miesięcznym lub nawet 18 zł na bilecie kwartalnym.

Platforma E-usług, która uruchomiona zostanie pod koniec września to portal pozwalający na łatwy i bezpieczny dostęp do informacji na temat usług świadczonych przez Urząd Miasta Tarnowa oraz podległe mu jednostki - informuje magistrat.
Dzięki intuicyjnemu w obsłudze Wirtualnemu Konsultantowi mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się m.in. jak sprawnie załatwić sprawę w urzędzie, miło spędzić wolny czas lub gdzie się zgłosić w razie problemów zdrowotnych.
Prawdziwe możliwości platformy ujawnią się natomiast mieszkańcom posiadającym miejską kartę premium. Po zalogowaniu do systemu będą oni mogli zarejestrować się do lekarza, uzyskać informacje o dostępności leków (są to funkcje ogólnodostępnego systemu OSOZ), zarezerwować bilet do kina, teatru czy na pływalnie. Dodatkowo platforma wspomagać będzie akcję profilaktyczne oraz konkursy dla mieszkańców na darmowe wejściówki i bilety do miejskich instytucji kultury. Tarnowianie będą mogli zgłaszać miejsca, w których znajdują się dzikie wysypiska śmieci lub dziurawe drogi, a to jeszcze nie wszystkie możliwości nowego systemu. Odpowiedzi na nurtujące nas pytania udzieli Ania – Wirtualny Konsultant.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(03-09-2012) ZX :
Idąc do Parku Strzeleckiego, należy zabierać nocnik bo toalety brak. Natomiast toaleta na placu zabaw jest płatna, ale to widocznie w ramach pomocy rodzinie, za każde skorzystanie z wygódki 1.50 zł. Rodzice zamiast kupić, dzieciom lody czy frytki, inwestują w W.C.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-09-2012) bezradnyprawnik :
czy mozna zatem prosic o znizki na WC posiadaczy karty ? bo w sumie lanie w krzakach gdzie wokol duzo ludzi jest dosc stresujace ....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947