Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Do przetargu na wywóz śmieci w Tarnowie stanęły wspólnie wszystkie firmy dotychczas działające na tym rynku    -   12/6/2013
Konsorcjum chce odbierać nasze śmieci
Trzy działające na terenie miasta firmy - MPGK, Trans-Formers i van Gansewinkiel - założyły konsorcjum, składając wspólną ofertę w postępowaniu przetargowym. Rolę lidera pełni Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Na ogłoszony przez Urząd Miasta przetarg wpłynęła jedna oferta, od konsorcjum firm zajmujących się obecnie odbiorem śmieci. Szczegóły będą znane po oficjalnym rozstrzygnięciu postępowania. Na razie jest ona analizowana pod kątem spełniania warunków przetargu.

Ogloszenie
>

Przypomnijmy, zgodnie z nowymi regulacjami ustawowymi, od 1 lipca obowiązek zorganizowania wywozu odpadów od mieszkańców przechodzi na miasto. Dotychczasowe umowy przestaną obowiązywać.
- Można będzie płacić co miesiąc, co kwartał albo za cały rok. Za śmieci posegregowane od osoby stawka wynosi 9,90 zł, za nieposegregowane 15 zł. Opłaty będziemy regulować w Urzędzie Miasta na ul. Nowej, Bernardyńskiej lub na konto bankowe – mówi dyrektor Tarnowskiego Organizatora Komunalnego, Krzysztof Kluza.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947