Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Kronika policyjna    -   10/1/2014
Potrącenie w Karwodrzy i skopany ... autobus
Od 3 miesięcy do 5 lat pozbawiania wolności grozi dwóm mężczyznom za uszkodzenie autobusu komunikacji miejskiej w Tarnowie. Wgniecenia karoserii i starty sięgające 2 tysięcy złotych to efekt działania nietrzeźwych. 29 i 31–latek zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu Tarnów-Centrum. Usłyszeli już zarzuty.

Ogloszenie

Czwórka młodych mężczyzn wsiadła do jednego z autobusów komunikacji miejskiej w Tarnowie. Zachowywali się głośno i przeszkadzali innym podróżującym . Na uwagi kierowcy reagowali agresywnie. Rozzłoszczeni wysiedli na przystanku obok ronda na ul. Lwowskiej. Dwóch z nich- 29 i 31-latek wyładowali frustrację kopiąc pojazd i uszkadzając karoserię.
O zdarzeniu powiadomieni zostali policjanci. Patrol z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymał wandali. Okazało się, że obaj byli mocno nietrzeźwi. Młodszy miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu, starszy -2 promile. Wczoraj, po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty. Straty w uszkodzonym autobusie oszacowane zostały na 2 tysiące złotych.

Wczoraj o po południu jadąca drogą numer 1380 K w Karwodrzy, Daewoo kobieta potrąciła pieszego. Do potrącenia doszło podczas omijania przez nią samochodu Renault, który zatrzymał się na przeciwległym pasie ruchu. Pieszy stał obok Renault. Nieprzytomny mężczyzna został zabrany do szpitala w Tarnowie. Policja wyjaśnia przyczyny wypadku i ustala tożsamość potrąconego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl