Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Świętość bez liftingu, czyli...7 godzin z Bogiem    -   29/6/2012
Pielgrzymowali do Starego Sącza
22 czerwca grupa młodzieży klas II gimnazjum w gminie Borzęcin uczestniczyła w dniach skupienia, zorganizowanych przez Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu. Spotkanie prowadził ks. Piotr Adamczyk - miejscowy rekolekcjonista, a opiekę nad młodzieżą sprawowali: Beata Staśko, Joanna Bodzioch i ks. Rafał Zielonka. Rekolekcje były formą przygotowania kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, które nastąpi w przyszłym roku.

Ogloszenie

Spotkanie rozpoczęło się o godz. 8.00 adoracją Najświętszego Sakramentu. Do godz. 13.00 uczniowie uczestniczyli w konferencjach, m.in. "Zaproszeni do Ziemi Obietnic", "Gdzie i po co jestem?", "Ucieczki w przekleństwo zniewolenia", "Do czego jestem wezwany?", podczas których ksiądz rekolekcjonista poruszał także problemy uzależnień: alkoholu, narkotyków, nikotyny oraz dopalaczy.

Po obfitym obiedzie i krótkim odpoczynku, młodzież zwiedziła Ołtarz Papieski oraz Muzeum Jana Pawła II, w którym zobaczyli pamiątki po Papieżu Polaku, wystawę fotograficzną autorstwa Sylwestra Adamczyka i wyroby lokalnej twórczości artystycznej. Kolejnym punktem programu była Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja oraz nauka przygotowująca do sakramentu spowiedzi. Spotkanie zakończyło się Eucharystią i wspólną kolacją.

„Serdecznie dziękuję Wójtowi Gminy Borzęcin panu Januszowi Kwaśniakowi za sponsorowanie przejazdu do Starego Sącza” - pisze kierownik wyjazdu, ks. Rafał Zielonka.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl