Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   8 i 9 lutego 2014 r. w hali sportowej „Jaskółka”    -   03/1/2014
Walka duchowa - lutowa sesja w Mościcach
„Walka duchowa” to temat sesji, jaka odbędzie się w Tarnowie - Mościcach. 8 i 9 lutego 2014 r. w hali sportowej „Jaskółka” w Tarnowie Mościcach odbędzie się sesja poświęcona tematowi rozeznania duchowego. Dwudniowe spotkanie poprowadzi o. Remigiusz Recław SJ i zespół „Mocni w Duchu”.

Ogloszenie

Hasłem spotkania będę słowa św. Pawła z Listu do Rzymian „Odrzućmy więc uczynki ciemności, a przyobleczmy się w zbroję światła” (Rz 13, 12). Pierwszego dnia oprócz Eucharystii odbędą się cztery konferencje m.in. na temat rozeznania duchowego wg duchowości ignacjańskiej, rozeznania w małżeństwie i rodzinie, czyli o podejmowaniu właściwych decyzji w rodzinie. Mowa też będzie o formacji i misji dla wspólnoty i rozeznaniu w posługiwaniu. Drugiego dnia zostanie przybliżony m.in. temat braku rozeznania w życiu człowieka.
Podobna sesja odbyła się w Mościcach dwa lata temu i zgromadziła 1300 uczestników z Polski i zagranicy. Organizowała ją m.in. Szkoła Nowej Ewangelizacji z Tarnowa, a gościem był Neal Lozano z USA. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnej liczby uczestników.
Zapisy do 10 stycznia na stronie www.sesja.moscice.pl lub tel.: 515 269 799 (poniedziałek – środa i piątek w godz. 17 – 20) oraz 509 745 992 (poniedziałek – piątek, w godz. 16-20). Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorem sesji jest Szkoła Nowej Ewangelizacji oraz zespół „Mocni w Duchu” wraz z o. Remigiuszem Recławem. Patronat honorowy objął bp Andrzej Jeż.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl