Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Czerwone Gitary, Maleo Reggae Rockers, Enej, grupa Raz, Dwa, Trzy a na deser Dżem    -   24/8/2012
II Azoty Grand Festival
Azoty Tarnów 22 września br. po raz drugi organizują na tarnowskim Rynku Azoty Tarnów Grand Festival. - Po ubiegłorocznym sukcesie Festivalu, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i niezwykle ciepłym przyjęciem ze strony publiczności Azoty Tarnów ponownie chcą świętować z mieszkańcami naszego regionu swoje „sukcesy” - deklarują pijarowcy Azotów. Podczas tegorocznego Festivalu, który rozpocznie się o godzinie 14.30 wystąpią: Czerwone Gitary, Maleo Reggae Rockers (polski zespół reggae), Enej, grupa Raz, Dwa, Trzy oraz Dżem jako gwiazda wieczoru.

Ogloszenie
>

Obchodzące niebawem 85-lecie istnienia Azoty aktualnie są największym zakładem produkcyjnym, pracodawcą, inwestorem i podatnikiem w regionie, a także partnerem wielu znaczących wydarzeń kulturalnych, naukowych i gospodarczych nie tylko na szczeblu miasta i powiatu. To Firma, która wraz ze spółkami zależnymi tworzy silną, stale rozwijającą się Grupę Kapitałową. Trafne decyzje, konsekwentnie realizowane strategiczne plany i dynamiczny rozwój sprawiły, że Azoty Tarnów są jedną z kluczowych firm na polskim i europejskim rynku chemicznym - można przeczytać w anonsie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.

Pierwsza edycja Azoty Grand Festivalu miała swoją premierę rok temu. 22 września br. odbędzie się edycja druga, podczas której świętowany będzie wspomniany wyżej jubileusz.

Specjalnie z tej okazji Azoty Tarnów zaprosiły do Tarnowa gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Artyści, którzy wystąpią podczas II edycji Azoty Tarnów Grand Festival zaprezentują różne gatunki muzyki m.in. reggae, rock, blues. Podczas tegorocznego Festivalu, który rozpocznie się o godzinie 14.30 wystąpią: Czerwone Gitary, Maleo Reggae Rockers, Enej, grupa Raz, Dwa, Trzy oraz Dżem jako gwiazda wieczoru.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(02-09-2012) Józek Bąk alias /Bonk/ :
Jak na firmę z najwyższej półki to zestaw wyjątkowo jarmarczny :-( brakuje tylko jeszcze "wesołego Romka" ciekawe kto odpowiada za wyjątkowy obciach odpustowy zwany Grand Festival ? :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-09-2012) Katarzyna :
Dzieki ale niespodzianka akurat mam urodziny .Powinno byc jak najwiecej takich imprez w Tarnowie.Tak bardzo chcialam isc na koncert Czerwonych Gitar ale bilety byly bardzo drogie a tutaj prosze bardzo wstep wolny dla wszystkich cudownie.A moj poprzednik niech nie narzeka tylko podziekuje .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947