To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  7 września koncert w TCK: UWAGA NA JEŻE i RUSTY CAGE    -   03/9/2012
Powrót KULTURY Be
KULTURA Be, czyli Niezależna Scena Młodych powraca po ponad dwuletniej przerwie do Piwnic TCK. To cykl koncertów, podczas których swoją twórczość przed tarnowską publicznością prezentują młodzi wykonawcy z Tarnowa i regionu. Podczas koncertu inaugurującego nowy sezon (7 września), organizowanego wspólnie z platformą muzyczną Other Space będzie można posłuchać rockowych dźwięków w wykonaniu tarnowskiej grupy UWAGA NA JEŻE oraz krakowskiego zespołu RUSTY CAGE.

Ogloszenie
>

RUSTY CAGE - krakowski zespół, którego korzenie sięgają 2007 roku. Początkowo grupa pracowała w trzyosobowym składzie: Arkadiusz Żurecki (gitara), Paweł Badziński (gitara),Arkadiusz Kołodziej(perkusja). Szybko jednak szeregi Rusty Cage zasilił Basik (bas). Od tamtej pory w niezmienionym składzie zespół tworzył muzykę, która miała różne oblicza, by w końcu przybrać obecną formę. Materiału było sporo i cieszył się on uznaniem. Jednak zaprezentowanie go w pełnym wydaniu uniemożliwiał ciągły brak wokalisty, pomimo tego, iż kandydatów było wielu. Rok 2011 przyniósł zmiany w zespole, zmiany na lepsze. Z inicjatywy Arkadiusza Żureckiego zaczął powstawać materiał w jednym z krakowskich studiów nagraniowych. Tam też znalazł się długo poszukiwany wokalista. Ostatni brakujący element układanki zapełnił Greg Toma, który „pół żartem, pół serio” nagrał wokale do zarejestrowanej muzyki. Okazało się, że jego głos świetnie komponuje się z twórczością RC. Od tego momentu już w pełnym składzie, zespół pracuje nad oficjalnym wydaniem płyty, która już wkrótce ujrzy światło dzienne.

UWAGA NA JEŻE – zespół powstał w 2008 r początkowo pod nazwą „Awaits”, którego założycielem był Bartek Kisała (gitara) – mimo licznych koncertów ciągle następowały zmiany muzyków w zespole. Sytuacje udało się ustabilizować pod koniec 2010 roku kiedy to stery przejął Grzegorz Dzierwa (bas). Jak sami twierdzą: „Gramy teraz w grupie przyjaciół szanujących swoje gusta muzyczne i profesjonalne podchodzących do muzyki z pełnym przygotowaniem muzycznym i profesjonalizmem scenicznym”. Wokalistka Kasia Jurek to urodzona rockmenka z mocnym i wyrazistym głosem i wrażliwością oraz dużym doświadczeniem scenicznym przez ostatnie 11 lat pierwsze miejsca w przeglądach i konkursach wokalnych. Muzyka zespołu to mieszanka w stylu Bigbit, Rock & Blues i elementy Jazzu. Grupa ma za sobą dużo koncertów charytatywnych i promocyjnych. Skład uzupełniają: Mateusz Wyczesany (perkusja) oraz Łukasz Chmiel (klawisze).

Kultura Be – Piwnice TCK, godz. 19:00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 01:43:45
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html