Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sobotni happening promocyjny Teatru im. L. Solskiego    -   10/9/2012
Teatralny openair
Chcesz przymierzyć kostium Makbeta? Mieć zdjęcie jako bohaterka „Trzech sióstr”? A może wolisz napić się kawy przy dyrektorskim stoliku? Nie zabraknie także okazji do degustacji wyrobów winiarskich z okolic Tarnowa – to wszystko już w sobotę (15 września) podczas „Teatralnego openair`a” od godz. 17 do 19.30. Pomysł jest sposobem na ściągnięcie uwagi Tarnowian na teatr przed rozpoczynającym się 59. sezonem artystycznym. Nie narzekamy na frekwencję, ale zrobimy wszystko, by teatr stał się jeszcze bardziej rozpoznawalnym miejscem w Tarnowie – mówi Rafał Balawejder, dyrektor naczelny.

Ogloszenie

We foyer przy Mickiewicza 4 znaleźć będzie można kostiumy bohaterów z ostatnich spektakli, obok nich także te które od dawna leżą w magazynach. Specjalna plansza umożliwi wszystkim chętnym stworzenie własnego plakatu z „Trzech sióstr” bądź „Małego Księcia” – wystarczy tylko w przygotowane otwory wsadzić głowę, zrobić zdjęcie i afisz gotowy!
- Jestem bardzo ciekawa opinii tarnowian o teatrze, tego jak go postrzegają i jak sobie wyobrażają, dlatego dyrektorski stolik kawowy, będzie służył jako miejsce rozmów. Zapraszam naprawdę wszystkich, którzy lubią teatr – zachęca Ewelina Pietrowiak, dyrektor artystyczna.
Przed teatrem staną stoiska lokalnych winiarzy, który zaprezentują swoje najlepsze produkty. Będzie można skosztować dionizyjskich smaków z Tuchowa, Ciężkowic – miejsc, gdzie powoli zaczyna pojawiać się coraz więcej małych, prywatnych winiarni.
„Teatralny openair” to druga część akcji promocyjnej, wcześniej postaci ze spektakli pojawiały się w niespodziewanych miejscach. Sobotnie spotkanie zaplanowano od godz. 17 do 19.30. Zakończy je prezentacja fotosów z przedstawień autorstwa Pawła Topolskiego. Wielkoformatowe zdjęcia zostaną wyświetlone na kamienicy naprzeciwko siedziby Solskiego, a towarzyszyć im będzie oryginalna muzyka skomponowana do produkcji tarnowskiego teatru.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(13-09-2012) Jozek Bak :
Amatorka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-09-2012) aaa :
W zasiedlonym przez akulturalną KaTAlonię Tarnowie, chcą tworzyć teatr na poziomie? Dla kogo? Dla Krakusów? :)))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-09-2012) Erzac :
rzekłbym syzyfowe prace

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-09-2012) Emil :
zamiast teatru zrobic multikino!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl