Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: Multimedia
  
   Gala KSW 20 w pay per view dla abonentów telewizji cyfrowej Multimedia Polska ogłoszenie komercyjne   -   14/9/2012
Gala KSW 20 w PPV
Po raz pierwszy gala KSW 20 dostępna będzie tylko w systemie pay per view. Abonenci Multimedia Polska będą mogli wykupić transmisję poprzez dekoder na kanale 9 i 10, telefonicznie pod numerem infolinii 801 701 801 lub 244 244 244 oraz osobiście w Biurach Obsługi Klienta. Koszt dostępu 30 zł. Galę będzie można obejrzeć na kanale 109 w jakości SD i kanale 110 w HD.

Ogloszenie

Gala odbędzie się 15 września o godz. 20.00 w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena. Transmisja nie będzie dostępna w ramach bezpłatnych przekazów telewizyjnych w żadnej ze stacji. Jedyną formą dostępu do gali będzie system PPV.
Osoby, które zdecydują się wykupić transmisję otrzymają dostęp do siedmiu walk, w tym dwóch walk wieczoru.

W pierwszej walce wieczoru fani MMA będą mogli zobaczyć kolejny pojedynek z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, Tym razem „Pudzian” zmierzy się z mistrzem organizacji King Of The Cage, pochodzącym z Grecji, lecz mającym amerykańskie obywatelstwo Christosem "The Mad Greek" Piliafasem.
Drugi pojedynek wieczoru to walka w obronie mistrzowskiego pasa Jana Błachowicza z Houstonem Alexandrem. Polak to międzynarodowy mistrz Federacji KSW w wadze półciężkiej i najlepszy zawodnik tejże kategorii wagowej w Europie. Rywal Polaka to weteran największej organizacji UFC, a także bardzo dobry bokser i kickboxer.
W kolejnych walkach zobaczymy m.in. starcie wagi ciężkiej pomiędzy Marcinem Różalskim i jednym z najlepszych w historii kickboxerów Jerome Le Bannerem z Francji. W kategorii do 77 kg fani MMA obejrzą starcie naszych dwóch krajowych fighterów: Borysa Mańkowskiego i Rafała Moksa. Oprócz nich fani zobaczą również Karola Bedorfa i Anzora Azhieva. Swoją pierwszą walkę stoczy były piłkarz Górnika Zabrze i Cracovii Jacek Wiśniewski, a jego rywalem będzie Kamil Waluś.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl