Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Premiera trasy koncertowej Pawła Kowalczyka w Tarnowie    -   20/9/2012
KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE
Finalista IDOLA, największy „czarny” głos polskiej sceny muzycznej, zagra koncert w Tarnowie, przedpremierowo promując nową płytę. Koncert organizowany jest 26 września (środa) o godzinie 20:00 przez Radio RDN i artCONNECTION Agencję Muzyczną dla PAWŁA KOWALCZYKA w CENTRUM SZTUKI MOŚCICE. RDN przeprowadzi również transmisję z tego koncertu.

Ogloszenie
>

! Paweł Kowalczyk to charyzmatyczny wokalista o niespotykanej na polskim rynku muzycznym barwie głosu. Przez krytyków muzycznych uznany za największy "czarny" głos polskiej sceny muzycznej i porównywany do takich głosów światowych scen jak James Brown, finalista III edycji programu "Idol". Pomysłodawca, współproducent i wykonawca "KOVALCZYK BIG BAND PROJECT" czyli nowego albumu studyjnego, łączącego nowoczesne brzmienie funky/soul/jazz z klasyką big bandu. Krążek nagrywany będzie na żywo, według standardów jakie obowiązywały w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego stulecia a jego premiera przewidziana jest pod koniec roku.
Nowy materiał, na drugą płytę, jaką artysta nagrywa w aranżacjach na Big Band spotkał się jeszcze przed premierą z entuzjastycznym przyjęciem fanów, internautów, mediów za sprawą unikalnego pomysłu na jej realizację oraz międzynarodowego składu artystów. Pomysł z transmitowaniem pracy, nad nową płytą, ze studia w postaci wideoblogu na popularnym portalu telekomunikacyjnym przysporzył wokaliście wielu sympatyków i stale rosnącą liczbę fanów. Tak duże zainteresowanie nowym projektem skłoniło artystę i management do przedpremierowego promowania płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJEKT” na koncertach, jeszcze przed jej wydaniem.

Premierowy koncert zapowiadający trasę „KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE” odbędzie się w Tarnowie w środę 26 września 2012 roku w nowoczesnym obiekcie Centrum Sztuki Mościce. Artysta i tym razem postanowił zaskoczyć! Jego koncerty będą transmitowane na żywo przez rozgłośnie radiowe oraz popularne portale internetowe. Premierowy koncert będzie transmitowany na żywo na antenach Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Artystę również zobaczymy i usłyszymy na koncertach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Białymstoku. Daty koncertów zostaną ogłoszone już pod koniec września.

Koncerty „KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE” to zaskakujące połączenie brzmienia funky i soul z wysublimowaną domieszką klasyki Jazzu. Nowy materiał to wyjątkowo energetyzująca dawka maestrii głosu Pawła Kowalczyka z ciekawą i unikalną formą brzmienia sekcji dętej. Podczas koncertów artysta zaprezentuje przedpremierowo utwory z nowej zapowiadanej płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”. Wykona też nowe funkowe wersje utworów z debiutanckiej płyty „OBSESJA” jak i standardy jazzowe. Nie zabraknie coveru ADELE i MOLOKO w bardzo zaskakującej interpretacji muzycznej i wokalnej, jak i utworu „FEVER” (Elvis Presley), który w wykonaniu Pawła Kowalczyka (IDOL III edycja) został uznany za najlepszą interpretację wokalną tego utworu! Koncerty Pawła Kowalczyka od zawsze były uznawane za występy pełne charyzmy i emocji. Na scenie artyście towarzyszy dziesięcioosobowy skład włączając sekcje dętą i chórek. Dyrektorem muzycznym jest Konrad Biliński, współproducent nowej płyty artysty.
Premierowy koncert zapowiadający trasę „KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE” odbędzie się w środę 26 września 2012 roku, o godzinie 20:00. W Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Bilety do nabycia w kasach CENTRUM SZTUKI MOŚCICE przy ul. Traugutta 1, Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(26-09-2012) iza :
życzenie Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947