To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Premiera trasy koncertowej Pawła Kowalczyka w Tarnowie    -   20/9/2012
KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE
Finalista IDOLA, największy „czarny” głos polskiej sceny muzycznej, zagra koncert w Tarnowie, przedpremierowo promując nową płytę. Koncert organizowany jest 26 września (środa) o godzinie 20:00 przez Radio RDN i artCONNECTION Agencję Muzyczną dla PAWŁA KOWALCZYKA w CENTRUM SZTUKI MOŚCICE. RDN przeprowadzi również transmisję z tego koncertu.

Ogloszenie
>

! Paweł Kowalczyk to charyzmatyczny wokalista o niespotykanej na polskim rynku muzycznym barwie głosu. Przez krytyków muzycznych uznany za największy "czarny" głos polskiej sceny muzycznej i porównywany do takich głosów światowych scen jak James Brown, finalista III edycji programu "Idol". Pomysłodawca, współproducent i wykonawca "KOVALCZYK BIG BAND PROJECT" czyli nowego albumu studyjnego, łączącego nowoczesne brzmienie funky/soul/jazz z klasyką big bandu. Krążek nagrywany będzie na żywo, według standardów jakie obowiązywały w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego stulecia a jego premiera przewidziana jest pod koniec roku.
Nowy materiał, na drugą płytę, jaką artysta nagrywa w aranżacjach na Big Band spotkał się jeszcze przed premierą z entuzjastycznym przyjęciem fanów, internautów, mediów za sprawą unikalnego pomysłu na jej realizację oraz międzynarodowego składu artystów. Pomysł z transmitowaniem pracy, nad nową płytą, ze studia w postaci wideoblogu na popularnym portalu telekomunikacyjnym przysporzył wokaliście wielu sympatyków i stale rosnącą liczbę fanów. Tak duże zainteresowanie nowym projektem skłoniło artystę i management do przedpremierowego promowania płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJEKT” na koncertach, jeszcze przed jej wydaniem.

Premierowy koncert zapowiadający trasę „KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE” odbędzie się w Tarnowie w środę 26 września 2012 roku w nowoczesnym obiekcie Centrum Sztuki Mościce. Artysta i tym razem postanowił zaskoczyć! Jego koncerty będą transmitowane na żywo przez rozgłośnie radiowe oraz popularne portale internetowe. Premierowy koncert będzie transmitowany na żywo na antenach Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz. Artystę również zobaczymy i usłyszymy na koncertach w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Białymstoku. Daty koncertów zostaną ogłoszone już pod koniec września.

Koncerty „KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE” to zaskakujące połączenie brzmienia funky i soul z wysublimowaną domieszką klasyki Jazzu. Nowy materiał to wyjątkowo energetyzująca dawka maestrii głosu Pawła Kowalczyka z ciekawą i unikalną formą brzmienia sekcji dętej. Podczas koncertów artysta zaprezentuje przedpremierowo utwory z nowej zapowiadanej płyty „KOVALCZYK BIG BAND PROJECT”. Wykona też nowe funkowe wersje utworów z debiutanckiej płyty „OBSESJA” jak i standardy jazzowe. Nie zabraknie coveru ADELE i MOLOKO w bardzo zaskakującej interpretacji muzycznej i wokalnej, jak i utworu „FEVER” (Elvis Presley), który w wykonaniu Pawła Kowalczyka (IDOL III edycja) został uznany za najlepszą interpretację wokalną tego utworu! Koncerty Pawła Kowalczyka od zawsze były uznawane za występy pełne charyzmy i emocji. Na scenie artyście towarzyszy dziesięcioosobowy skład włączając sekcje dętą i chórek. Dyrektorem muzycznym jest Konrad Biliński, współproducent nowej płyty artysty.
Premierowy koncert zapowiadający trasę „KOVALCZYK FUNKyJAZZ LIVE” odbędzie się w środę 26 września 2012 roku, o godzinie 20:00. W Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie. Bilety do nabycia w kasach CENTRUM SZTUKI MOŚCICE przy ul. Traugutta 1, Tarnów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, April 13, 2024 00:21:00
IP     : 3.235.172.123
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html